Předklání se v autosedačce. Co s tím dělat?

agness02
14. srp 2008

ahojte mamči, prosím vás o radu, náš malej když je v autosedačce, tak se strašně naklání dopředu, skoro vůbec si neopírá hlavičku a je celej zkroucenej, nechápu proč to dělá, někdy tak i usne 😖 dělají to i vaše mimča? a děláte s tím něco?

lamia
14. srp 2008

Agnes mezi dítkem a popruhem bys měla maximálně prostrčit prst,aby bylo bezpečně připoutané a pokud to tak je,tak se ti nemá jak předklonit....možná ještě zkus autosedačku víc sklopit (teda pokud jí máš poutanou pásama a ne isofixem,tam to nejde..),my jí taky zezačátku dávali zbytečně moc z kolma a malá když usnula tak jí klimbala hlava,ale když jsme to dali správně tak už pak ne....

leninn
14. srp 2008

Agness02: myslím, že má lamia pravdu, poklop sedačku víc naležato...pak mu hlavička nebude klimbat a dá mu hodně velkou práci z této polohy hlavičku zvednout. A pás pořádně utáhni...!!!

agness02
autor
14. srp 2008

holky, díky zkusím ji víc položit a uvidíme 😉

kacka.va
15. srp 2008

no nás drží pásy, takže nemá šanci se předklonit, navíc sedačku trochu zakloním, aby víc ležela než "seděla"

mucha
15. srp 2008

moj drobec to tiez robi, lebo uz nechce lezkat, ale najradsej by uz sedel.. lenze to este nemoze, tak mu tiez vzdy dam sedacku uplne nalezato a to sa potom po par minutach naklanania sa uplne vycerpa a da pokoj 😉

zuzka99
15. srp 2008

agness, nepoužívate už vajíčko? sa mi zdá dosť maličký nepoužívať vajíčko. my už máme normálnu sedačku, tiež mu hlavička ked zaspí padá dopredu, furt mu ju opieram dozadu 😠 teraz ideme na východ, 4 - 5 hod. cesty tak rozmýšlam, že vezmem aj vajíčko ešte práve kvoli tomuto

mucha
15. srp 2008

zuzka,
ak sa zmesti do vajicka, brala by som ho tiez radsej na taku dlhu cestu. Ved vajicka su do 11 kg, to isto este Slavko nema.

agness02
autor
15. srp 2008

zuzka99 samozřejmě že používáme vajíčko 😉 , zkusím to úplně položit, co to půjde a doufám, že mi budou stačit pásy, ale dělá to i doma v takovým polohovacím lehátku, asi ho nebaví ležet 😠 , co já bych za to dala 😀

agatka77
15. srp 2008

agness:taknám to dělá ondra taky,ale v autosedačce jak je pevně připoutaný,tak ho to za chvíli omrzí,zato v lehátku se mi už úplně posadil,tak ho poutám i v něm,ale nelíbí se mu to.takže jen v lehátku najíst a ven z něj

kacka.va
15. srp 2008

my máme vajíčko do ¨konce do 13 kg

agness02
autor
15. srp 2008

no to jsem zvědavá až budeme taky papat taky kvůli tomu jsem to lehátko koupila a teď ho tam dávám tak málo, protože se mi nelíbí, že si chce sedat, lump jeden 😠

dzej
25. srp 2008

ahojky, nám malá taky předkláněla hlavu. Vyřešili jsme to tak, že jsme víc zaklonili sedačku a je to. Ale zajímalo by mně, máme v autosedačce takovej díl -- kryt, který drží tu hlavičku. Teď v létě se strašně potí, i když tam dám plinku. Nevíte, jak dlouho by tam měl ten díl být?

anezena
25. srp 2008

nas danuso robi tiez ze zdviha sa - ked je v autosedacke, trup mu nejde, lebo mu brania pasy, ale zato hlavu nepolozi ani za nic.
a v kociku to iste aj v stolicke - stale sa dava dopredu a ani za svet si poriadne lahnut

asi ich to fakt uz nebavi, su asi mooooc zvedavi a vsetko chcu vidiet 😀

anezena
25. srp 2008

dzej, nasa autosedacka jane strata

http://www.nasimdetom.sk/autosedacka-jane-strat...

tam ma tu opierku na hlavicku natrvalo - pravezeby to tam malo byt, kvoli bezpecnosti. takze ja by som to tam nechala

dzej
25. srp 2008

my máme britax....a vypadá to, že oddělat to jde. Ale pokud je to kvůli bezpečnosti a má to tam být pořád, tak to tam nechám 😉

ivusakos
25. srp 2008

Ahoj, ten rantl nad hlavičkou v malém vajíčku je jen pro mimča, ne? My měli maxicosku a oddělala jem to kolem 4 měsíce, už byl pod tím skřípnutej🙂 Mělo by to jít sundat přeci.

ivusakos
25. srp 2008

Vajíčka jsou většinou do 13kg a cca 75cm. Pod rantlem by takhle dlouho nevydržel 🙂 Vyndat se to musí, právě kvůli té bezpečnosti.

dzej
25. srp 2008

nám to jde posunovat nahoru, takže to roste s mimčem. tak nevím teda...

ivusakos
25. srp 2008

Tak to je další možnost🙂

anezena
25. srp 2008

dzej, aj nam to ide posuvat hore dole, to su tie super bezpecne autosedacky. ked su malinki - je to uuplne dole a aku rastu, tak sa to posuva vyssie a vyssie