Přehnané uklízení kvůli miminku. Máte podobnou úchylku?

nadik
26. led 2009

Ahoj holky, chci se zeptat, zda něco podobného taky děláte nebo jsem takový šílenec jen já.... Co jsem s malou doma, tak už vlastně hned jak jsem přišla z porodnice, tak furt uklízím každý den buď vytírám nebo luxuju, kor teď co začala malá lézt a všude šmejdí. Po každé návštěvě hned jdu taky luxovat nebo vytírat ach jo, místo abych si užívala když malá třeba spí, tak furt něco šůůůůruju... ☹. Má taky nějaká z vás podobnou " úchylku". Mame také pejska, takže teď občas naťapká ale fakt nevím i manžela stím občas už otravuju. ☹

balisek
1. bře 2010

chi chi to jo, já taky pořád luxuju koberce, jen ty malé a plovoučku, tedy každé ráno,protože ty chlupy a drobky po malém jsou také všude, já bohužel nemám možnost dát hafana na zahradu, i když do půl roka se budeme zřejmě stěhovat a obýváku je menší zahrádka,takže pejsek dostane dřevěnou boudičku a přes den bude venku, i pro něj to bude asi lepší, je hyper a tak se doma dost nudí...máme chlupy fakt všude, když vysvitne sluníčko a svítí nám tady na podlahu,tak by mi z toho normálně hráblo:Djenže se chci věnovat malému a ne uklízení :(

samik2008
1. bře 2010

balisek přesně vím o čem mluvíš(píšeš),mi jsme měli psa-kokršpaněla doma i když se narodila dcerka,ovšem po půl roku jsem si vybojovala že bude venku,protože ty chlupy byli všude..ještě že máme tu možnost.
jinak já vysávám každý den(malý je bordelář)a vytírám obden,ale to fakt jen že musím...

veruneckaz
9. čer 2012

Ahojky maminy, pořiďte si dvojčátka a nebude čas na přehnaný úklid 🙂 . Já vysaju 2x do týdne a jednou vytřu, v kuchyni jak je potřeba vydrhnu špínu cilit bangem, v koupelně cilit bang aktivní pěna, harpic na wc a hotovo. Jsem ráda, že alespoň to stihnu.

camelinka
9. čer 2012

@veruneckaz taky to tak delam a ani nemam dvojcata 😀 😀 😀 .mame dva gaucopsy,takze kdyz uz me bordel taha oci tak 2x tydne vysaju, jinak radsi travim cas s malou nez s mopem 😎 . Za tech 11m byla jen jednou nachlazena, jinak /tuktuk/ nic, takze ji kluci tvori asi dobrou imunitu 😀 😀 😀