Přepážka v pochvě. Co to je?

catarina
12. srp 2008

Ahoj. Potřebovala bych s něčím poradit. Jsem panna. Ještě jsem nikdy nebyla na gynekologii. Už se tam ale chystám. Dřív než se tam dostanu bych se chtěla zeptat na jednu věc. Když jsem si zavedla ukazováček do pochvy, našla jsem si tam takovou svislou jakoby blánu nebo přepážku. Je uvnitř na délku necelého ukazováčku a vede od shora dolů. Když si na ni přitlačím, nebolí to, ale cítím takový tlak a táhnutí. Původně jsem myslela, že se na to zeptám svého gynekologa, ale jsem objednaná až skoro za měsíc, a tak se ptám nejdřív tady. Chci se vás zeptat, jestli tam ta přepážka patří a co to je. Slyšela jsem totiž o vrozených vadách, kdy je v pochvě přepážka a mám velký strach, aby to nebylo ono. Moc díky za odpovědi. Caty

nikka.vo
13. srp 2008

pipíka má možná tak Dominik... Robert má lofasa 😀 😀 😀

nikka.vo
13. srp 2008

Nobody, ty aby si nepřitakal někomu 😝 😀 ale skripta neukážeš, no 😒

simply.vero
13. srp 2008

nobody, jako úplně se vším? 😀 (no, jinak "hardly.vero" zní dobře, že bych se inspirovala na novej nick? 😀)

nikka.vo
13. srp 2008

no jistěěěěěěěě, caira je tu též 😀

caira
13. srp 2008

niki to jsem si nemohla nechat ujit, kittyna uz mi posilala link 😀

kitty68
13. srp 2008

a zase se to zvrhlo, me by zajimalo co ma nobody ??? 😀

cairo a co ma robi?

nikka.vo
13. srp 2008

nobody to nepráskne 😝 ... se bojí určitě 😀

nobody
13. srp 2008

tak pravila nikka 😀 😀 😀 😀

já mám prcka malunečnýho, čudlíčka mojeho 😀 😝 heč

caira
13. srp 2008

😎

kitty68
13. srp 2008

tak ja se tak odhalim a popisu zvenku i zevnitr 😠

odhodte falesnou skromnost pratele 😀

cikyta
13. srp 2008

Neviem,či to tu už niekto písal,ale v ojedinelých prípadoch sa to stáva.Má to aj svoj názov.Minule som akurát čítala taký príbeh ženy,kde jej tuto vec objavil partner a bolo to prenho ako dve pošvy.......Dalo sa jej to jednoduchým operačným zákrokom odstrániť.

nikka.vo
13. srp 2008

nobody...a udělá velké divadlo ten tvůj kašpárek, já tomu nějak pořád nevěřim že je to možný 😅 a asi by bylo lepší se přesunout sem: 😅 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tam to můžeme rozebrat 😀

nobody
13. srp 2008

😀 nee, strašně malý divadlo 😀 😝 😀

kitty68
13. srp 2008

nikous me chce zkazit, ale asi jo covece, at nepohorsujem 😉

fp7lg
22. pro 2009

😉 Není to klitoris?Ne narazil jsem sem uplně nahodou když hledám na netu přepážku do zbraně která mi při střellbě vypadla a najdu tohle takže je to docela usměvné ,a to co jsem hledal nenašel hezký den přeju

nikka.vo
22. pro 2009

:DDDD to je konec Jsem na tuhle diskuzi uplně zapomněla 😀

marianka79
28. pro 2009

hmm zaujimavy problem najviac sa mi paci ze sa tema rozvinula inym smerom zacalo to blanou a skoncilo to pri... 🙂

11bo22
27. lis 2011

@catarina
Ahojky připoměla jsi mi mě když mi bylo tolik co tobě. podle toho co opisuješ tak máš opravdu vrozenou vadu . Já mám bohužel též přepážku po celé délce pochvy a i dělohy. Nejdřív jsem se styděla že jsem zmetek ale pak se s tím naučíš žít akorát až jednou budeš chít mít děti tak se musí nechat přepážka odstranit kvůli spontálnimu pordu. Tak mi to bylo řečeno v poradně. Nemáto vliv na sexuální život tedy alespoň u mě ne,ale zase je výhoda že jsem měla dvě panenské blány. 😉 Takže když jsem žila už 5 let sexuálním životem a jednou při aktu jsem začala krvácet no a pak mi gynekolog zdělil že jsem měla dvě panenské blány Kdyby tě ještě něco zajíma klidně se optej