Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
11. dub 2010

no divej utiram prach na notasu a uz tu zas sedim... 😀 je tu hnusne, ale asi odpolko pojedem se tchynkou na fotbal do vedlejsi vesnice, ale jelikoz tata odjel do brna i s autosedackou, tak asi na kole... 😉 tak aspon se unavi a bude to v pohode snad... 😉 tchyn tam proava listky a od nej kamosky hraje pritel... tak aspon s ni pokecam... 😉 ty vikendy jsou na zabiti kdyz tu hans neni...kdyz je tyden tak mam skolu, vezu maleho k nasim pak jedu do skoly a druhej dens i rpo nej jedu a prijedem vecer, a dalsi den zas skola,... takze to dost utika ani se nestacim divit... 😉 tak a ted vysat a vytrit..to me nebavi to vytirani... 😝

elidule
autor
11. dub 2010

😀
mě vytírání nevadí,koupila jsem si mop,páč jsem furt lezla po čtyřech s hadrem, záda mě sice už nebolí,ale tím mopem to spíš rozšmudlávám 😅

elidule
autor
11. dub 2010

týý jo,na kole jsem taky nejela dlouho,ale to se nezapomíná ne? 😀

janulle22
11. dub 2010

ja myslim, ze nezapomina... 😀 no ja si koupila mop a uplne na hovno tak su zase na 4...uz ma vse hotove a zvladla jsem to i s kouplnou a wc...uff sem spoce az na... 😀 😀 tak jdju na jednu zdravotni

lamarika
11. dub 2010

taky mám mop a je to s ním pěkně na prd. Nemám takovej ten klasickej, ale takovej, že máte jakoby utěrku. Každopádně to jde rychle do kšá a nová utěrka na to stojí 400,-. Teď jsem si vysnila parní čistič, tak se těším jak budu podlahy zdolávat s ním 😉

lamarika
11. dub 2010

přišla mi rodimka, tak musím jít

janulle22
11. dub 2010

lami uzij si to... 😉 sem zapomnela vysat schody, ale me se taaaaaaaaaaaaak neceeeeeeeee 😖 tak jsu jeste na pokojik a ty schode... 😝

elidule
autor
11. dub 2010

tady se ještě spí 😕

elidule
autor
11. dub 2010

a vůbec to uklízení je ztráta času 😀 no jo,jenže v bordelu se žít nedá,holky koukaly jste někdy na ten pořad na barrandově? Máte doma uklizeno,se to jmenuje - to je takovej humáč někdy

janulle22
11. dub 2010

tak barandov enmam.. nejde to zkouknout treba na netu...?
tak uz mam vse...tak se pujdem najest, pac uz silham hlady... 😀

elidule
autor
11. dub 2010

je to možný,ale jestli si vaši muži myslí,že máte doma bordel,tak ať si to najdou a skouknou - naposled jsem viděla domácnost holky,moc hezký a sympatický,která osm let v bytě neuklízela,ani na wecku,takže si to umíte představit,katastrofa 😝 😀

janulle22
11. dub 2010

ali toz to si delas srandu????????,,bleeeeeeeeeee 😀 😀 😀 ttak sem procetla diskuzi o zapisech do skolky, tak mam docela obavu a ted tchyne vyrukovala, ze by ho tam mohl jit prihlasit i hans kdyz tu ma trvale bydliste...proc to sakra nemuze rict driv... ja se vazne bojim ze ho nevezmou... 😅

lamarika
11. dub 2010

jenže holky mě toho mýho zkazila tchyně. Ona je strašně pořádkumilná a každý den pořád uklízí a nikde ani smítko prachu. . . Jednou jsem se jí ptala jak často vytírá a ona, že každý den čtyřikrát 😕 😕 😕 Jsem se začala dusit. Jenže na druhou stranu být pořád doma a děcka už dospělý, tak třeba taky takhke šílím, ale s malým děckem pořád za zadkem toho jde udělat opravdu minimum. Jenže ten můj je zvyklej na desinfekční prostředí z domu a nechápe, že u nás to není stejný

janulle22
11. dub 2010

lami tak to je husta tchynka... 😀 taky u nas je u nas nahore vic uklizeno nez dole, ale to je jeji vec se to zavre a vidi to jen jeji navsteva...a chvilu pojedem na ten fotba, babca sdopece chleba a pojedem... 😉

elidule
autor
11. dub 2010

jsme přišli z venku - pěkná zima 😝 jsme krmili kačeny (trénujem na stáří 😀 )
tak u tchyně je bordel a smrad z kotle,maj totiž etážový topení a je to tam samej mour 😖

lamarika
11. dub 2010

Tak ta moje m sice všude všechno vyleštěný, ale jelikož je silnej kuřák a kouří doma, tak je to tam jak kdybys přišla do hospody. Malej když tam je chvilku, tak pak strašně smrdí. Sedneš si do sedačky a zvedne se dým. Nejhorší je, že tam manžel tráví víkendy a pak když přijede domů, tak tak strašně smrdí, že ho hnedka posílám se převlíct a umýt. Mně nevadí kuřáci (sama jsem dřív kouřila), ale nesnáším takovýhle zahulený prostředí a ještě když v tom má být malej. Můj tata je taky silnej kuřák, ale doma by si nikdy nezapálil

lamarika
11. dub 2010

U nás byla teď návštěva, tak jdem až teď konečně ven. Moc se mi do tý zimy moc nechce. Nemám nic na sebe na takovejhle přechod.

lamarika
11. dub 2010

Jani teď jsem se konečně koukala k tobě do alba a ty jsi měla taky tak strašně velký břicho jako já. Taky se ti pořád všichni ptali kdy už budeš rodit a jestli nečekáš dvojčata? Já už jsem byla na tyhle dotazy alergická

elidule
autor
11. dub 2010

hoky klubou se nám dva zuby - ty horní upíří 😀
jo,je tam zima a už i prší,my už budem doma radši

elidule
autor
11. dub 2010

taky dám nějakou těhotnou fotku

elidule
autor
11. dub 2010

jednu jsem vyhrabala

elidule
autor
11. dub 2010

a jednu Jusťulína s taťkou - to byla ještě majinká 😀

lamarika
11. dub 2010

Já žádnou těhulenskou nemám. . .

lamarika
11. dub 2010

gratuluju Jusťule k zoubkům 😉

elidule
autor
11. dub 2010

to nevadí,kdyby bylo na mě,ani bych se nefotila

elidule
autor
11. dub 2010

děkuje prej 😀

lamarika
11. dub 2010

no nic, jdem už fakt ven, ale mooooooooocccc se překonávám. Doufám že zmoknu 😠

elidule
autor
11. dub 2010

chčije a chčije

janulle22
11. dub 2010

¨tak sme dorazili z fotbalu, docela kosa ada se pohoupal pokopali jsme trocha a jeli dom, jsme jeli na kole a zmokli... 😀 ale ja miluju dest tak sem byla v 7 nebi a tchyne mrcela 😀
jj cumeli na me jak na zjeveni... 😀 jestli cekam dvojcata 😀 obcas uz mi to taky lezlo krkem... 😉 jdu dolu napisu od tchynky 😀

lamarika
11. dub 2010

Tak už jsme doma. Otevřela jsem dveře a začalo pršet. . . Byli jsme třičtvrtě hoďky venku a pak už celá promoklá jsem to vzdala a vrátili jsme se domů. Jestli takhle bude celej tejden, tak se máme na co těšit. Asi se Mates naučí dopoledne spinkat v postýlce 😀 😀 😀