Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
19. čer 2010

sebi dekuji... 😵 no uz jsme skoro ve finale... 🙂 uz jen par drobnosti. mame to az na 3 a tak jeste sebe musim zkulturnit, vlasy smrdej hospodou... 😝
sebi taky mejte hezky den... 😉

elidule
autor
19. čer 2010

nazdar holky 🙂
Jani, jak to dopadlo? podej hlášení o oslavě 🙂 ty jsi už ale určitě padla za vlast, že? se vůbec nedivím
Deni, no vidíš, aspoň nějaká satisfakce 🙂 my vstávaly po půl pátý, nechápu,že vstává tak brzo 😅
Sebi, co to znamená,že jim podává balony? určitě to bude úplně jasná věc 😀 ale já jsem fotbalovej analfabet (no vlastně úplně sportovní analfabet 😖 )

seba
20. čer 2010

Ahojky,holky malej spal celou noc!!!Šel až skoro v devět,byli jsme do tý doby venku,umyla jsem ho,dala sunar a probudil se ráno v sedm! 😎
Lidu-je za brankou a nosí gólmanovi míče co spadnou za bránu.
Jani-písni,co mladík dostala jak se tvářil.. 😵 😵 😵

janulle22
20. čer 2010

ahoj holky...
jo oslava probehla v pohode... Ada dostal drevenej vlacek a modelinu s prislusenstvim a pak takovou drahu na vystrelovani auticek a tu fazolovou drahu- ta ho bere jak hrom takze jsme stastni... 😀 a penize no... jooo a jeste ten slapaci traktor..
ja jsem v 6 dostgala krizi a jeli odvest prababi na vlak tak jsem to zalomila asi v 7 do 9 pak jsme jeli do hospody a prijeli v pul 1 a ted jsem vstala... 😉 jsme davali malyho curat a on na me a kde mam auticka 😀 nevim co budu varit sem si nevytahla maso... 😝 tak jsme byli spokojeni vseci... 😉
dneska asi pojedem na fotbal, ale je tu kosa a vypada to na dest tak uvidime...
jo a jak jsem si koupila nove gate, tak mi je malej prostrihl nuzkama a 3/4 mi praskly kdyz sem si capla... 😅 😀 😀

elidule
autor
20. čer 2010

jo tak, to je jako u tenisu, když nosí míčky, co skončí v síti 🙂 - se naběhaj všichni
jinak včera jsme dojeli domů později a Justýna usnula až v půl devátý, ale taky mi to bylo odměněno celou nocí bez buzení a vstáváním kolo sedmý, takže paráda 🙂
Jani, Áda potřebuje ipři čůrání mít přehled, kde co má 😀
kalhoty teda moc neunosíš 😀

denisa31
20. čer 2010

😀 holky co se to děje, Jolanka taky dneska spala jako dřevo 😀

Jani, t o je super, že se oslava vyvedla a jak to teď máš dál? To se musí hned po 3. narozkách na pracák? Ale slyšela jsem, žeaspoň rodičák by měl dorazit za celý měsíc 😉

janulle22
20. čer 2010

deni jo pristi pondeli uz jdu... jeste by v cervenci mela dojit materska je to za mesich zpetne...no uvidime premyslim o rekvalifikaci... jinak Ada ma narozeniny pristi so ale jelikoz moje mama a honza delaji vikendy tak jsme to udelali driv pak by se to seslo az v cervenci ... 😉
no eli ty nove zasiju ale ty kratky uz letely do kose... v pondeli asi vyrazim na nakupy... 😀 prece nebudu chodit v jednejch a jeste dlouhejch.... 😀
tata maka z domu skrz toho kolegu... a ja jdu neco udelat, maso ne a ne se rozmrazit tak me tchynka podarovala 😀 tak to jen posodlicham nejak na rychlo...
eli no tak to ses dneska hezky vyspala co? se ji darilo... 😉

denisa31
20. čer 2010

rekvalifikace je dobra a máš pak myslim i dýl podporu, ale stejně dostaneš asi jen 3 tis to bude pěkná bída, ale já tam budu muset potom taky na ten půlrok než vezmou Jolanku do školky to jsou teda vyhlídky
ty máš teda hodnou tchýni 🙂 🙂 🙂
já poslední dobu nakupuju skoro jen po netu

elidule
autor
20. čer 2010

Deni, u vás taky? 🙂 se děcka domluvily a byly hodný - kdyby taťulda ještě tak nechrápal, tak by to bylo ještě lepší 😀
nejlepší jsou ty kalhoty, co jsou dlouhý,ale daj se z nich udělat 3/4 - praktické 😀
hodná tchýňka, my máme oběd, co včera večeři - špagejtle, máčka a spousty nastrouhanýho sejra 😀

janulle22
20. čer 2010

no to nevim, ale uvidime co dostaneme... 😅 tatovi maji pridat tak snad to nebude tak hrozne... 🙂 snad mi tu rekvalifikaci schvali... maji na to sve kriteria a schvaluji kazdeho individualne... 😒 tak uvidime esi mi t schvali nebo nee...
jj tchynka je moc hodna... 😉
vcera jsme meli obed taky od tchyny 🙂

denisa31
20. čer 2010

eli, vstávala jen jednou a to je u nás zázrak, takže supeer 🙂
Jani, tak to je fajn, že spolu dobře vycházíte....na to že je to tchýně 😒
stejně teď v létě bys těžko sehnala práci, brigádu ještě hůř

janulle22
20. čer 2010

no to jo , je to na prd... posilam zivotopisy, ale bohuzel bez zkusenosti a a s ditetem moc sanci na praci nemam... 😅
tak uvidime co reknou... se mi tam ale vubec nechce...
jj tchynka se super, jako nerikam, ze nedokaze nastvat, ale vyrikame si to a jede se dal... 😉

denisa31
20. čer 2010

ono jde spíš o to dítě, a taky nemůžeme dělat kde jakou práci, já se třeba do svojí práce vracet nebudu, protože to byly samý schůzky, prezentace a služebky, to bych s malou nedala, takže jsem zvědavá, co si nakonec najdu,...pořád přemýšlím jestli to nakonec nevyřeší sourozenec 😀 lepší hledat práci po mateřský jednou než dvakrát, ale kdo ví jak to všechno bude, dobrý to má třeba Seba s tou občasnou prací, to bych brala všema deseti

eli, jprodali jste prve tu kuchyňskou sedačku?

janulle22
20. čer 2010

no cchci si udelat rekvalifikaci ve svem oboru a podle netu uradu prace by to nemel byt problem spise lepsi nez si delat na nejaky jiny obor... tak uvidime... 😉
no nemuzem delat kde jakou praci jenze ona neni zadna jina.. na lepsi nemam vzdelani(maturita) ale treba za ty dva roky kdyz se tam dohrabu tak to bude v pohode...
mame tu kadernictvi je tu kadernice jen jeden den, tak pak bych se zkusila domluvit na uradu a s ni ze bych tam byla zbyle dny, tak uvidime... 🙂

janulle22
20. čer 2010

ted tu byl kamos na strihani a donesl vino, ktere nepiju, tak az nekdo bude met svatek tak mam aspon co podarovat... 😀

elidule
autor
20. čer 2010

Deni, jo jo prodali, ne sice za tolik, co jsme chtěli,ale aspoň 6000 taky něco 🙂 ale už jsme je zasejc utratili 😅

seba
20. čer 2010

Ahojky, koukám,že dnešní noc se vydařila všem 😵
My měli dnešek hektický,popřát prababi-zůstali jsme tam čtyři hodinky,Seba se Sárou byli mezitím třikrát s dědou venku na procházce.A pak jsme šli na písek-malý už spinká a Sára snad odpadne za chvíli-odpo už byla na zabití 😠

janulle22
20. čer 2010

tak jsem se okoupala i s malym a tata uklada... tak teda ada uz prej spi... 🙂 tak se jdem koukat a na bobule a rozloucit se... 😀 tata zitra odjizdi... ☹

elidule
autor
20. čer 2010

tady je už taky klídek 🙂 budeme jen chvíli koukat na telku nebo si něco pustíme, jsme znavený, tak půjdem brzo spát, dneska se manža dozvěděl, že zítra odjíždí někam ku Praze, tak se bude každej večír vracet domů, tak tu nebudeme tak samy 🙂

janulle22
21. čer 2010

dobre ranko... tak malej vstaval v pul 7 .... 😝 ja bych jeste pokracovala... 😀
eli ty se mas, ze budes mit tatku doma... 😉 taky by jsem chtela... 🙂
tak ja jdu varit tatovi jidlo s sebou a ada koukat na Nema... 😉

seba
21. čer 2010

Dobré ráno,já včera odpadla po devátý,šla jsem si číst a pak ani nevím.Malej opět v noci zlobil ☹ už jsem mu vyhrožovala,že půjde na převýchovu,zlatíčko moje 😀 😀
Já mám tatíka taky ještě doma,ale musím přiznat,že už se těším až zase odjede 😝 rozboural mi harmonogram a bere mi ovladače 😀

elidule
autor
21. čer 2010

dobrý ráno 🙂
já jsem taky ráda, že bude doma nebo vůbec, když to vyjde a je dýl doma, ale přesně jak píše Sebi, po delší době se pak těším, že zase odjede 😅 ............ ale nemusel by na celej tejden, třeba za dva dny by mohl zase přijet 😀 - no vymejšlím si no 😀
my spaly zase celou noc a vstávaly jsme v sedm - začínám věřit, že to nebyla výjimka 🙂

seba
21. čer 2010

Eli já bych ho teď poslala i na 14 dní-včera mě pěkně štval-šíleně se hádají se Sárou 😀
To spaní vám tiše závidím ☹
Tady to vypadá na déšť,samo,že dneska má Sára zápas,takže asi zmoknem

janulle22
21. čer 2010

ja bych ho neposlala ani na den... ☹ i kdyz me dokaze pekne vytacet...v te chvili jo, ale kdyz je klidek tak nee 😀 jsem si chtela jet koupit neco na sebe, ale prsi, tak asi zetra...pokud bude pekne... 🙂 mozna ukecam tchynku... 😀

denisa31
21. čer 2010

Jani, takže budeš dělat kadeřnici? TO zní dobře, ono ani s maturitou si kolikrát neškrtneš, i holky co mají VŠ dělají kolikrát úplně debilní práci, protože prostě neseženou lepší
eli tak to je dobrý, jsem právě viděla podobný v letáku za půlku, tak jsem si říkala, jestli vůbec máte šanci, takže gratuluju k úspěšnému prodeji
holky já bych jela hned na ten tropical island do Berlína jak na to teď běží ta reklama, viděli jste?

janulle22
21. čer 2010

deni ahojky... 😉 no chtela bych, ale uvidime jak to bude na pracaku... 😅 ale snad mi to uznaji... 🙂 tu reklamu nevim co myslis...
tak mam tatovi uvareno a pujdu ho zabalit a za hcvilu nas opusti ☹ volala jsem tchynce a pojedem k vetvim se kuknout... 😉

seba
21. čer 2010

Deni-viděla a jela bych okamžitě-aspoň na týden!A pak možná na dva dny bez dětí 😀 😀 abych zregenerovala nervíky.Malej spinká,jdu rychle vytřít a vyklidit myčku.

elidule
autor
21. čer 2010

no Deni, taky si říkám, že musím bejt ráda aspoň za nějaký peníze z tý sedačky - ten chlápek v bazaru říkal, že tyhle nikdo nechce 😅
tropical island plánuje náš děda - že tam všichni pojedeme, tak jsem zvědavá, kdy, si musím nechat zapsat malou taky do občanky vůbec, kdyby náhodou

elidule
autor
21. čer 2010

Posílám vtípek 🙂

Žena se dala odvézt taxíkem.
Když přišlo na placení, zjistila, že nemá peníze.
Taxikář naštvaně bouchl dveřmi, šlápl na plyn a odvezl ženu na kraj lesa.
Na louce prostřel plachtu ...
"Co chcete dělat? Mám doma tři děti!"
"A já mám doma šedesát králíků, tak nekecej a trhej jetel!

seba
21. čer 2010

No jo vlastně,když bych jela s prckama do polše,musím je mít asi napsaný v občance..ne?Já tam mám jen Sáru 😲