Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
6. zář 2010

Ahojky holčiny-moc jsem toho nepočetla 😉
V pátek jsme měli trénink,byl s námi i tatík v sobotu a v neděli u našich na pouti-byla sem se Sárou na cenrifuze 😝 😝 😝 ,v neděli odjela s tatíkem na turnaj-jedna výhra,jedna prohra 😒 a odpo opět na staďáku.
Dneska jsme pěšo vyrazili na ko do nemocnice,astma se zhoršilo,přidali ji léky,máme zkusit nasadit mléčný výrobky-já je vysadila na 14 dní,protože se jí to zhoršovalo ☹ tak teď je zkusit nasadit,aby se vědělo,jestli to opravdu zhoršuje mlíko 😠 no a v prosinci opět na kontrolu a na velký krevní testy 😠 😠
Pak jsme šli pěšo k babi na obídek a od ní opět pěšo dom-máme v nohách dvacítku 😉 Sárinka si cestou koupila novýho plyšáka-morčátko a Sebíkovi jsme vybrali magnetickou knížku,já si koupila bílýho sklepmistra a jsme všici spokojený 😀

seba
6. zář 2010

Lidu-odkaz na tiskárnu mi taky pošli 😉 jen v lékárně jsem nechala šest stovek 😠 😠
Jani-jak konrola-ukázala se holčička?Pak dej vědět 😵

janulle22
6. zář 2010

tak jsme doma jsem utaha jak kote... 😝 frajeka jsem si vzala do mesta podpatky a boli me nohy, ze to ani neni mozny...
vse jsme vyridili, tak sem se stavila na meste koupila malymu slipy, trika, teplaky, pyzamo...ted to prozenu prackou a snad to do rana uschne... 😀
na pracaku nic moc, ale nabidla mi reklvalifikaci na pracovnika v xoc sluzbach...tak si to mam rozmyslet 😅tak nevim no...rekla mi narovinu, ze neznamena ze mam kurz budu mit ihned praci ale ze to rozsiri me pracovni moznoszi...

@seba ja tehotna nejsem to sis me spletla s Jitulou... 😀

seba
6. zář 2010

Jani-promiň 😎 ale ukázat by se taky někdy mohla,ne? 😀

elidule
autor
6. zář 2010

@seba čuus 🙂 tak uvidíte, jestli je to tím mlíkem 😒 mě teď poslední tři jogurty Justýna vyblinkala a předtím je normálně baštila, tak asi jí taky budu dávat nějaký jiný načas, může říct rovnou, že jí už nechutnají 😀 já jí teď občas dávám tvaroháček a to je tak dobrý, to bych jedla i já, ale je toho málo v tom kelímku pro Justýnu, natož i pro mě 😝 😀

@janulle22 no jo podpatky, máš nosit důchodky jak já 😀 (už je mám ale taky nějaký sešlapaný)

janulle22
6. zář 2010

@seba jj mohla to si pis... 😀

@elidule tak ysi budu muset poridit... budu kooooča 😀 😀

seba
6. zář 2010

Lidu-jen mlíkem to asi nebude,ale spíš,že mlíko jí to zhoršuje 😠 😠 😠
Já včera zkusila nechat Sebu v noci bez mlíka a nesháněl se po něm-takže sunar už je aut 😉 naštěstí zásoby už nebyly,zbylo nám tak na tři dávky 😝 děda si to prý bude dávat do kafe 😀

seba
6. zář 2010

Jé kočinky,kde jsté?? 😉
Sárinka už taky odpadla,já čekám na GS 😉

gabinicee
6. zář 2010

@elidule ahoj tiskárnu beru taky na zimní boty by se hodila a včera jsem vsadila sportku po dlouhé době a nic ☹
@seba tak koukám že máme rádi stejnou značku pokud mi manžel nedoveze šampáno z itálie tak sklepmistr je záchrana 😉 .Se Sárinkou přeju at to dobře dopadne když poslouchám co musíte prožívat je to děs škoda že se hned neví co těm dětem je tady ty testy to je děsný 😒 😠
@janulle22 sestra se mi tuhle smála že od té doby co jsem se přestěhovala na vesnici jsem uplná řepačka málokdy mě viděla abych šla na procházku v teplákách a boty ty zatím nosím ty umělí ještě mi zima není 😅 😅

seba
6. zář 2010

Já snad chodím celou dobu jen v teniskách,jen když je zima tak natáhnu vysoký boty a v parnu sandály.Ale běda podpatky-to bych snad neušlě ani deset metrů 😝

seba
7. zář 2010

Ahojky,tak jsme vstali do zimy 😠 máme necelý dva stupně-zima jak v pr 😝 takže malýmu jsem dala zateplený manžestráky a bude mít deku na kočár
Sára večer přidechovala,napila se mlíka od kravičky ☹

elidule
autor
7. zář 2010

ahojky 🙂
u nás je taky pěkná kosa, ale už nám topííí, tak hurá 🙂
já už pět let nosím jedny boty a to furt v každým období, akorát v těhotenství jsem si pořídila tenisky, protože to nešlo, bolely mě nohy a před třemi lety k moři jsem si koupila taky sandály a pantofle, tam by mi přišlo divný chodit na pláž v těžkých botách 😅 i když dneska je možný už všechno 😀 .......... si pamatuju, jak jsme poprvý uviděli v nějakým klipu Pamelu Anderson, jak si to štráduje po pláži ve "sněhulích" 😀 😀 no a přitom to je moda, tyhle válenky

@gabinicee sportku jsme nikdy nedali, ani nevím, jak se to dělá 😅 já jsem na ty stírací losy 😀 a tam taky nic 😝

elidule
autor
7. zář 2010

@seba to mlíko a mléčný výrobky obecně dost zahleňují asi, že?

elidule
autor
7. zář 2010

@janulle22 Jani, ta krkovička z toho pytlíku je výborná a je z toho takový sosík, na kterej jsme vzali čerstvý chlebíček, no co ti budu povídat - jsme si to s taťkou užili 😀 😀

janulle22
7. zář 2010

bre ranko...jen v rychlosti jsme po snidani a jdem se oblict a valime do skolky... 😢 ja to asi nezvladnu... uz od vcera se mi chce becet...☹... pak pisnu vic

elidule
autor
7. zář 2010

@janulle22 Jani, to bude fajn, uvidíš, Áda bude šťastnej určitě, že bude mezi kamarády 🙂

seba
7. zář 2010

Jani ať to zvládnete-hezky si pobul 😉
Sára si už musela v šatně přidejchnout,to syrovo jí evidentně nedělá dobře 😠 jde po obídku,odpo mají na hřišti rozloučení s prázdninama a od půl pázý trénink.Takže toho zase moc nepodělám-aspoň na něco se můžu vymluvit 😀

janulle22
7. zář 2010

tak jsem doma a rvu jak debil... ☹ malej sel v pohode, pani ucitelka ho zavedla do herny a pak sla za mnou resit neco ... malej si hral a pak me zacal hledal, tak sem se schovala v satne a byla tam jedna pani tak mu rekla cau Ado a on se otocil a sel pryc... 😀 tak sem rychle odesla ani jsme se nerozloucili ☹ uce sem rekla, ze kdyby neco tak ze sem na tel...tak jsme zvedava co na me bude cekat odpoledne... tam jsem mela slzy na krajicku...uff...

@elidule toz to taky vyzkousime, ale nemam krkovicku tu vubec nekupuju... myslis, ze tam muze byt treba kyta...?
to verim ze jste se s tatou pomneli... 😀

janulle22
7. zář 2010

@gabinicee řepačka 😀 😀 😀 tak to je ftipný... 😀 mě můj tata říka no ti vesničani se do mesta dycky vyfiknou aby nevypadali jako vesničani a pak trpijou, žeeee? 😀 😀 a já skuhrala jak mě bolí nohy... 😀 vesničan na podpatkách... 😅

elidule
autor
7. zář 2010

já taky nejradši tepláky 😀
Jani, určitě něco, co pustí šťávu, já teda krkovičku nemusím, ale bylo to šťavnatý a to tlustější jsem odkrájela
a vidíš, jak si krásně zvykne a ty taky nakonec 🙂 hlavně, že nepláče a nehledá tě a není tam nešťastnej, to moje máma říkala, když dávala bráchu do školky, tak ho museli od ní úplně odtrhávat ☹ pár dní to trvalo, ale pak si zvyknul nebo jsem to byla já 😅 teď nevím, každopádně to musí být hrozný pocit a pohled

janulle22
7. zář 2010

@elidule no ja myslim, ze si zvyknem... 🙂 zitra to bude horsi to jdu do skoly a to ho vyzvedne babca... 😢 mrzi me ze to nebudu ja... ale zas ve skole prijdu na jine myslenky...za chvilu dojede kamoska si pujcit spacak, vcera jela se mnou busem a tahla si z domu takovej skaredej spacak snad jeste za totace... 😀 tak sem ji rekla, ze ji pujcim svuj-mam novej z tesca za 138kc 😀 😀 a mam si pro nej jit az v pul4 me jebne do te doby, uz ma uklizenej celej barak jen vytrit a umyt kouplku s wc ale to je chvilka, co pak budu delat netusim... 😅 😀

elidule
autor
7. zář 2010

@janulle22 no to máš spousty času 🙂 vyval se na slunko, jestli u vás svítí, u nás jo a je to strašně příjemný 🙂 (ale nesmí foukat)
já ani spacák nemám, vždycky jsem si taky půjčila, když jsem potřebovala, ale já ho zas tak často nepotřebuju 😅 😀
a to si pro něj nemůžeš třeba přijít po obědě? tam je to tak jasně určený?

janulle22
7. zář 2010

@elidule no muzes si pro nej prijit driv, ale ja jsem chtela aby si zvykal ze tam bude i spat zitra uz jdu do skoly, takze tam bude muset byt nez si pro nej dojede babi...

tak jsme doma..🙂 ani nechtel jit domu... 😀 rikaly mi ze je jako kazde dite ze zacatku, ze si dela co chce... ze nechtel u jidla sedet... 😅 a zitra ze prej pujde sam beze me... 😀 a ze se mu tam libilo...

elidule
autor
7. zář 2010

@janulle22 tak je to fajn 🙂 to je dobře, že se mu tam líbí, teď jdeš stranou mami 😀

janulle22
7. zář 2010

@elidule to teda jdu a pekne rychle... 😀 ale on nebyl nikdy mamanek... 🙂 hlavne ze nebrecel a nemuseli mi ho rvat z naruce... 🙂 jenze je to prvni den, takze to jest emuze byt vselijak...po obede dojela kamoska si pro ten spacak a nakonec odjizdela jak jsem sla pro maleho..sme kecaly a pak jsem ju strihala... 😀 ada se krmi kokinama... spal po obede takze jsem zvedava kdy pujde vecer...

elidule
autor
7. zář 2010

@janulle22 a co říkal? jak se mu tam líbí? a usnul bez problémů? tam musí děti aspoň ležet a odpočívat, i když nespí nebo si můžou hrát samy?

janulle22
7. zář 2010

@elidule ze s emu tam libilo, ze jezdil na klouzacce a tak.. ze si hrali s detma... ze spal v modre postylce...no mco jsem se z neho nedostala, ale byl nadsenej... 😀 ted mirikal, tak uz pojd pujdeme do skolicky... 😅 nevim esi usl bez problemu, ale mel ospalky a uca rikala, ze spal... 😉 a kdyz sem prisla tak si navlikal korale a sedel jak myska... 🙂 tak snad mu to vydr a nebude delat nejake sceny, to bych se asi poskladala... 😀 nesl to lip jak ja... 😅 😀

seba
7. zář 2010

Jani-to je fajn,že Adík je nadšený ze školky 😵 😵
my absolovali trénink,šíleně jsem vymrzla,teď jsem si udělala svařáčka 😉 Sebík je nějakej nevrlej,má dost rýmu,tak se každou chvíli budí a začíná i kašlat 😠
Sára přidejchávala jan ráno,po tréninku začala skořípat,ale to ji odešly hlasivky ☹ 😀 to krásný ticho 🤐 tak už taky leží

elidule
autor
7. zář 2010

já doufám a přeju si, aby jednou náš nástup do školky probíhal taky tak pěkně 🙂 Justýnka je ovšem zatím můj mamánek, takže když si to představím, tak je mi úzko 😅

@seba jéé svařáčka jsem měla minulý týden, byla mi hrozná kosa, tohle zabere vždycky 😀
Justýna je taky asi trošku nastydlá, když jí poslouchám, tak špatně dýchá, tak uvidím, před spaním jsem nic neodsála, má asi trochu ucpaný nos, kdyžtak zejtra něco kápnu
to se Sárka tak vykřičela, nebo z toho studenýho vzduchu?

janulle22
8. zář 2010

dobre rano... tak jsem vzhuru a pujdu nachystat snidani a vzbudim maleho a pujde do skolky... jsem zvedava jestli si to nerozmyslel... 😀 ale v noci se casto budil a ted okolo pul 6 mel natazenou ruku a porad rval, ze mu to mam podat... 😅 asi chtel nejakou hracku... 😀
@seba ty si davas do nosanka... tak hlavne ze ti pak bylo teplo... 😉 mala tak povzbuzovala ? to verim, ze bylo tichoucko... 😀 malej dneska taky v noci popotahoval sople, tak doufam, ze nebude nemocnej zase... 🙄
@elidule no zvykej malou co nejdrive... pak to budes mit tezky... 😒 ale treba mala bude sikulka a zvladne to...
malej je zvykle od miminka, ze ho nekdo hlidal, ja jsem s nim dodelavala ucnak kdyz jsem koncila, tak mel rok...a do skoly jsem musela chodit 3x do tydne, takze sunar a uz byl u te babicky a u druhe..asi proto je tak fajn, ze jde a neboji se...tak jdu na to jidlo... pak nappisu jak to bylo dneska... 😀