Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
8. zář 2010

Dobré ráno,noc hrůza,malýo jsem buď odsávala nebo chovala 😉 zato teď si tam hnípe 😵 😵 😵 budu ho muset za chvíli vzbudit ☹ jestli bude kašlat,zajdem odpo k dr na poslech
Sára je OK-měla to ze studenýh vzduchu,jak se zapotila na tréninku 😝
Sára byla taky hlídací,nevadilo ji být u nikoho,do školky šla ve dvou a půl a v pohodě.Seba je mamák šílenej 😀

elidule
autor
8. zář 2010

taky přeju dobrý ráno 🙂
dneska poprvý jsem nedala v noci mlíko, sice se malá budila, ale cucla si čaje a byla v pohodě, takže hlady se určitě netrápila, teď stojí u telky a tlačí 😀

janulle22
8. zář 2010

@seba tak doufam, ze bude dobrej a nebudete muset k dr... 🙂
@elidule to je teda frajerka... 😀 taky se xichti u teho ?
malej sel rovnou do tridy tak mu rikam, ty se se mnou nerozloucis? tak prej ahoooj a sel... 😀 pak chtel jit na zachod a at jdu s nim a tam dosla ucitelka, ze maminky nemuzou jit na zachudek, ze je to jen pro male deti... 😉 tak sel a ja odelsa... jsem na nej tak pysnaaaaaa 😵 😵 dneska ho uvidim az vecer, jedu do skoly...

elidule
autor
8. zář 2010

@janulle22 jo, chudák celá rudne u toho a poulí očka 😀 celá já na weecee 😀
teda ten je šikovnej, jsi už určitě klidnější, viď? když vidíš, že je v poho 🙂 a co úči? jak na tebe působěj? mladý nebo starší?

janulle22
8. zář 2010

@elidule tady se zname, jedna je mlada a druha starsi... ta starsi mela ve skolce i Honzu... 😀 no vcera jim prej v jidelne rekl drz hubu... 😅 😀 ale v pohode...
jj to dela adam to same... pak mi rekne, maminko pod mi utrit prcinku uz sem se vykadil... 😀 😀 to uz jdu do kolen uplne... 😀
jj jsem klidnejsi... dneska skola, tak nebudu met ani cas na to myslet, ale jim o 100% lip jak včera... 😉

seba
8. zář 2010

Tak úklid koupelny se Sebíkem mi dal zabrat 😝 půjdu mu dát jogurt a popeláší do hajan.Sárinka bude dneska v družce do čtyř 😎
Jani už máš připravený pro učitele švestičky ze zahrádky 😀 😀 😀

janulle22
8. zář 2010

@seba nemam...letos nejak nerostou... 😀 😀 taky premyslim, ze bych si dachla hodku... 😅 asi to taky zalomim... 😀

seba
8. zář 2010

Já to bohužel nezalomím,právě jsem dovytírala a až to uschne půjdu pokračovat v úklidu 😒
Vařit nemusím,děda jel kolem tak babi poslala hamů,papů 😉

elidule
autor
8. zář 2010

tak jsme po o, byly jsme venku a je tam docela pěkně
já uklízet nebudu, možná až v pátek dopoledne, než dorazí taťulda 🙂

janulle22
8. zář 2010

@elidule proc bnys uklizela, mas urco naklizeno... 😉 ja dneska a zetra skola, takze me to ceka taky v patek... 😀 vecer dojede tata tak at nemusim uklizet ve vikend a muzem si uzivat chvilky spolu... 😉

seba
8. zář 2010

Tak máme poklizeno a malý stále spinká 😝 kdybych tušila,že zabere na tak dlouho 😵 😵 😵
Kocour chrápe vedle mě,ale šíleně nahlas a já si opisuju Sárinky rozvrh,musím si ho dát na lednici,včera jsem pro ní vyrazila a ona měla ještě školu,mě vůbec nedocvaklo,že už mají i pět hodin 😀

elidule
autor
8. zář 2010

mě přijde, že je tady furt nepořádek, ale úspěšně to ignoruju 😀 ale poklidit musím až v pátek, aby to chvíli vydrželo 😀 a vypadalo to, že doma taky něco dělám
no o víkendu má být hezky, takže zoo Liberec to jistí (doufám)

@seba otoč kocoura na bok, ať přestane 😀

seba
8. zář 2010

😀 Lidu-kocour už přestal,malý totiž vstal a první co bylo šel na něho 😀
Ale stihli jsme i nočník-zatím chodíme jen před a po spinkání ☹
Jinak Seba už kašle dost,jídlo nechce ☹

gabinicee
8. zář 2010

tak holky tady je teda zima to je děs už jsem začala i doma topit ☹ 😠
včera jsem měla rozlítáno tak jsem tu ai nebyla a pak padla večer za vlast 😀

@janulle22 Ada je fakt šikulka tebe uplně chápu já když vedla Gábi do školky tak jsem se spíš těšila protože jsem se chtěla věnovat Dádovi a s ní to moc nešlo ted už je to v poho a když Gábi přijde ze školky tak si sebe pěkně užívají loni to ještě moc nešlo.

slyšeli jste něco o tom že by nám měli krátit mateřskou? Je to teda jen v jednání ale dost mě tím zarazili to je teda děs co na nás pořád vymýšlí 😒 ☹ ☹

http://ekonomika.idnes.cz/desetitisicum-matek-a...

elidule
autor
8. zář 2010

@gabinicee ježiši, zase něco 😠 samý lepší nápady mají ve vládě 😝

elidule
autor
8. zář 2010

tak tady uloženo a jdu obrat uzený a zapéct s flíčkama 🙂 mňami mňami, akorát nemám okurky k tomu ☹

janulle22
8. zář 2010

a pak si poříďte dítě... 😒 to aby člověk opravdu měl našetřenej milionek, spléhat se na stát je zbytečné...
tak jsem dojela ze školy už v 6 tak jsem si malého aspoň trocha užila, ve školce se mu prej líbilo a zítra půjde zas... 😀 v pátek se možná tátovi podaří jet dříve dom tak snad to stihne aby jsem si mohli jí společně pro něj... 😉
dneska ve škole pohoda, zítra učetko... 😝po těch dvou mesících nevím absolutně nic... 😅 😀

seba
8. zář 2010

Tady se taky chystáme na spaní,Sebík čekal ještě na chleba s pomazánkou 😀
Sárinka už má teplotku,tak sem zvědavá,co z toho do rána bude.Teď dostala paralen,leží a kouká na dvd.Chce totiž jít zítra mermomocí do školy 😎

seba
8. zář 2010

Lidu-okurky mám-chceš?
Jani tak se koukej učit-do rána je času 😀 😀 😀

seba
8. zář 2010

Gabi-to jim snad neprojde,vždyť už bych za rokk musela hákovat 😠 😠 🙄

janulle22
8. zář 2010

eli teda ty budes met bastu... ja si udelala gulasovou polivenku... 😵 jeste mam zitra na obed,...
sebi- to mi rikej, ze se tak tesi??? 😀 to bude urco pani doktorka, kdyz je tak zapalena do skoly... 😵
se podivam po ceste v buse... 😉
tata ma ted 2 dny home office tak asi dneska bo zetra prijede domu... 😵 sice musi vstavat v 6 ale bude makat doma

seba
8. zář 2010

Jani-po škole má lidovku a po ní ještě Robika 😀 😀 😀 kvůli tomu chce jít do školy 😉

janulle22
8. zář 2010

robík? 😅 😀 asi to bude nějaký kroužek né? 😀 😀

elidule
autor
8. zář 2010

to já si vždycky říkala: budu se učit ráno, přivstanu si, pak v posteli: podívám se na to v buse, pak v buse: ještě mám přestávku 😀 a pak jsem se na to vyprdla, páč jsme o přestávce jen krafali 😀
není Robik nějakej kámoš? 😀

janulle22
8. zář 2010

@elidule já jedu hodinu, tak se většinou nudím... 😀 tak si to opakuju nebo se učím... 🙂

seba
8. zář 2010

Robik je něco jako skautík 😉
Lidu já se taky učila obdobně 😀

janulle22
8. zář 2010

@seba 😀 😀 fakt teda dobrej název... 😀

elidule
autor
8. zář 2010

@janulle22 tak hodinu v buse bych asi prochrápala 😀

@seba to by mě nenapadlo 🙂 má na něj nějakej mundúr nebo se na to dneska už nehraje?

janulle22
9. zář 2010

@elidule po ceste tam jsem nabita energii 😀 po ceste zpatky to obcas zalomim, tam se tak krasne spinka 😀
prej mundur, to snad mají vojáci né? 😀
jinak ja jsem od 5 vzhuru a malej od 6 takže fakt super, teď kouká na bořka stavitela... 🙂

seba
9. zář 2010

Ahojky 😉Jani-že ty se od pěti určitě učíš? 😀
Lidu-mundúr nemaj-nebo teda nevím,ale choděj hodně ven a jeden víkend v měsíci mají výlet.
jinak škola se nekoná,má zvýšenou i ráno,takže pomažem k mudře,ale až přestane tak šíleně lejt 😠 😠 😠 a až se prckové vzbudí 😉