Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
13. zář 2010

Génoové??? 😀 😀 Spíš sígři 😝 a z malýho spíš herec,teď si tu hraje,že brečí 😒 a kouká jestli ho půjde někdo litovat 😀

janulle22
13. zář 2010

@elidule to je taky bezva... 😝 😠 maleho jsem strojila aji ven i kdyz byl ve fusaku... 😀

@seba to na vás teda pěkně zkouší ... 😉
hledám na mmb nějaké kadeřnické věci a nic nemužu jako obvykle najít... to najdu až to nebudu potřebovat... 😠 😀

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 ta bunda by se mi líbila, ale ve hnědý třeba 🙂 jsem zvědavá, jak se nasoukám do toho bundokabátu letos, jedině tričko pod to, svetr se tam už nevejde 😝

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 a co přesně hledáš?

elidule
autor
13. zář 2010

co děláte? u nás se usíná. Mám chuť na hranole z trouby, ale to se asi dlouho dělá?

janulle22
13. zář 2010

@elidule já jsem teď byla stříhat a nic jsem nedostala... 😀 lína huba holé neštěstí... 😀
trvá to tak 15-20min z té trouby... a jsou moc dobré... 😉 já mám na večeři svičkovou... 😵 jdem něco pojest a spat...

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 taky čekáš, jestli toho dotyčnýho to napadne a ono pak prd 😀 😝
hranolky v troubě, taky sním a hupsnu do pelechu

janulle22
13. zář 2010

@elidule ty jdeš tak brzy spááát?a já tu jako budu sama joooo no to je teda bezva... 😝 😀
jinak hledala jsem stríhací plášt a chtěla jsem se podívat na nejaké nůžky... 🙂

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 já když můžu, chodím spát s kámoškama slípkama 😀
ty stříháš takhle docela často asi, viď?

elidule
autor
13. zář 2010

to jsem vám chtěla napsat - dneska přišlo Justýně nějaký psaní do vlastních rukou 😅 😀 😀 tak s ní půjdu zítra na poštu, posadím jí na ten pultík u přepážky a ať jí to ta paní na poště dá 😀 ........... minulý týden u mě byly nějaký dvě ženský z VZP a že zařizujou pro klienty tu elektronickou zdravotní knížku nebo jak se tomu říká, určitě jste o tom slyšely (já už před pár lety, ale neměla jsem zájem to zavést, teď to asi dělají pro všechny svoje klienty nebo já nevím) a braly si údaje moje a Justýny, protože u nich jsme a řekly nám, že mi poštou příjdou aktivační kody a nějaký pokyny, tak to nepřišlo mě, ale Justýně 😀 a ani bych se nedivila, kdyby za tou přepážkou seděla životem a prací otrávená baba, která mi ten dopis nedá 😀

janulle22
13. zář 2010

@elidule já jsem u metalky a tam mi taky poslali jen karticku na adama a samo to nedoslo, tak sem se byla ptat proc me prisla a malymu ne tak mi ju dala, tam ze se to vratilo a ze me nemela uvedenou jako rodica.. 😀 tak se nebuj oni jim to vratej tak pak si zajdes tam a bude...
no tak často zase ne, ale ty moje podedené už občas kousnou... 😀

elidule
autor
13. zář 2010

@janulle22 já to půjdu vyzvednout a uvidím 🙂 mají v tom binec všude, jak koukám 😀
týý jo, já se chystám na ofinku malý, ale nechci z ní udělat "debílka", asi spíš koupím sponky a bude 😅 😀

seba
13. zář 2010

Ahojky,tak tady se už spinká 😵 a Sára šla taky 😉
Odpo malej zalezl po d stůl a já říkám Sebi co děláš a on ano hovno ano 😀 😀 😀 a měl ho tam 😝

seba
13. zář 2010

Jani já bych potřebovala něco udělat s vlasama,tak doraz,ju?

elidule
autor
13. zář 2010

@seba šikula 😀
já bych potřebovala něco udělat s celou vizáží 🙄

janulle22
13. zář 2010

@seba jasně už nasedám a jedůůůůů 😀 teda ten je šikovnej... 😀 😀

@elidule jj bordel všude... 😠 no kámoška své dceři ustřihla afinu a vypadala teda fááákt ftipně... 😀 tak pak hoď foto... 😉

seba
13. zář 2010

Tak mě čeká v říjnu sraz od základky a potřebovala bych zhubnout,vypnout postavu,udělat něco s ksichtem a s vlasama 😀 tatík říkal,že si stejn vezmu džíny,triko,vestu,vlasy stočím do uzlu a půjdu-já to vidím jinak,možná se namaluju 😀

janulle22
13. zář 2010

@seba 😀 😀 ty se nemaluješ? já si teď koupila čistící pletovou vodu, tak jsem zvědavá jestli se osypu a nebo to pomůže...: 😀

seba
13. zář 2010

Jani dřív jsem nenamalvaná nešla nikam,teď se namaluju,jen vy jímečně-takže tatík vždycky zbystří 😀
Ale jinak kosmetiku používáme od oriflejmu auž se o ní dělím i se Sárou-svojí dostane k svátku

seba
14. zář 2010

Dobré ránko,valíme k mudře a pak Sára do školy 😉

elidule
autor
14. zář 2010

nazdárek holky 🙂
já se jen před vycházkou přepudruju, protože jsem strašně mastná, jinak jsem se namalovala taky vždycky jen vyjímečně, když jsem šla na nějakou akci a trvalo mi to snad hodinu, jak jsem to neměla v ruce 🙄 😀

taky je u vás taková mlha? 😕 tady není vůbec vidět

elidule
autor
14. zář 2010

@seba konečně se Sára dočkala 🙂

janulle22
14. zář 2010

dobré ránko....

@elidule
@seba taky jsem byla taková, dřív jsem se malovala víc, teĎ si dám řasenku, tužku a jdu... když je to nějaké disco třisko tak i stíny... 😉 jak jsem na vesnici, tak jsem si zvykla a už jsem jak pravěj vydlák a nemaluju se 😀
sebi je fajn, že se Sára dočkala... 😉 tak ať ju to zas ehned nezkolí...
dneska spal malej celou noc, to byl klidek... 🙂 a spinkal ve svým pokojčku... 😉
budu muset pouklizet, zítra přijede můj tata hlídat malého a já valím do školy...tak to tu trocha poliskám... 😉

seba
14. zář 2010

Lidu-tady svítí sluníčko,ale tatík taky volal a říkal,že mají mlhu.
Sárinka šupajdila s úsměvem,jdu pro ní o půl jedný-má na dnešek odhlášený oběd,napíšem úkoly a pak šupajdíme na trénink 😉

janulle22
14. zář 2010

@seba teda já nevím, ale asi jsem s úsměvem do školy nechodila.. 😅 😀 ale je super, že se jí tam tak líbí... 😵
já to tu tak trocha liskám, ale nějak nemám pořád nic hotvo, pořád chodím sem a tam... 😀
chjoo tak jdu pokračovat... 😝 😀

seba
14. zář 2010

Tak u nás se nespí,nechtěl,tak jsme došli do knihovny-hádejte co budu dělat večer 😀 😀 a půjde spinkat až přijdeme se Sárou 😉
Jani já toho měla naplánovanýho a jen jsem vytřela a umyla koupelnu ☹

janulle22
14. zář 2010

@seba že by ses zachumlala do peřin a četla si...? 😉 to já večer budu tu... 😀 a psát si tátou... 🙂 tak jsem to tu jakš takš poliskala, ještě kdyby za mě někdo vysál... 😀

elidule
autor
14. zář 2010

já jsem do školy chodila s úsměvem, ale vydrželo mi to jen do pátý třídy 😀
my byly venku a jdeme spát až taky teďkon, snad bude aspoň do tří klid 🙂

janulle22
14. zář 2010

tak si tak uklízím a malej si vytáhl vajíčko tu autosedačku a spí v ní... 😀 chudák asi byl znavenej,ale nevím z čeho... 😀 teď je jejich čas ve školce tak asi prot... 😀

elidule
autor
14. zář 2010

@janulle22 jéé, ten musí být roztomilej v tom 🙂
já si užívám klidu a koukám na kačeří příběhy 😀