Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
20. zář 2010

Juchůůůů - tak tripl negativní!! 😀 😀 Kvůli tvrdnutí břicha mě prohlédl, čípek je prý v pořádku, dostala jsem magnesko a pokud by to bylo vícekrát než 5x denně,mám okamžitě přijít. Ale prý jsem zespoda v pořádku 😉 No a Kubíček - daří semu dobře, horní rtík má v pořádku,takže roštěp u nás nehrozí, prstíky pan doktor kontroloval a nic neříkal, takže jistě ok, pindík tam je i kouličky, velikost odpovídá termínu, takže budeme mít asi jen jeden termín porodu. No a prý vypadá dobře. Když jsme mu koukali na pusinku, tak si tam zrovna něco žvatlal a i nám mával 😀 Jen než ukázal prdelku tak to bylo něco 😀 Ptal se mě zda cítím pohyby,tak jsem řekla,že jen malonko a říkal,že je ještě čas,ať jsem v klídku. Jo a po dvou měsících stejné váhy jsem přibrala 1,5kg - a to za 14dní...takže pane jo, abych za chvílu nebyla jako slon 😀 😝 Sestra mi říkala, ať domluvím té mé ségře těhotné. Že tam v pátek byla a první co ji mezi dveřma zajímalo bylo, zda to nemá mimoděložní...a prý že to četla na netu. Prý že já jsem taková ukázková těhule a ona teda moc ne, mám jí domluvit 😀 No uplně mě to nabilo novou energií a jsem moč štastná!! I 😀 tatínek měl radost - nedá to najevo,ale bál se taky 😉

seba
20. zář 2010

Jitko-velká gratulace 😵 😵 😵
jinak u nás-Sárinka má ve třídě vši,tak jsem ji prohlídla a jednu mrchu objevila-nedivím se,sedí vedle tmavšího kluka 😝 takže mejeme hlavy a odvšivujeme 😠 😠 😠

elidule
autor
20. zář 2010

@jiitkka bezvadný gratuluju 🙂 a segře fakt domluv, moc čte 😀 já teda taky všechno možný študovala, ale až zas tak moc ne, hlavně jsem nekoukala na ty špatný věci, spíš mě vždycky zajímalo, co bude další týden a tak 🙂

@seba to je smůla chytit takový brebery 😒 ale díky bohu za speciální šampony, který s nima zatočej, neumím si představit, že bych třeba musela malou ostříhat dohola 😲 😖

elidule
autor
20. zář 2010

@janulle22 já chci taky novýýý autoooo 🙂 nějak v tom našem divně klape 😝 😅

jiitkka
20. zář 2010

@seba
@elidule děkujůůůůůů 😉
@seba ty vši, to je nepříjemné, snad to moc nechytí!!
@elidule nj ségra.... já mám k véče salát vajíčkový a taky mi bylo řečeno na jiné diskuzy,že bych ho neměla-listerioza...ale jednou za čas!!! 😉 Pokud by se ženská v těhu i při kojení řídila,co může a nemůže podle netu, tak nejí,nekojí a je zavřená jen doma... Já taky čtu co mě čeká,jakje Kuba velký,apod....
zas mě teďka večer tvrdne břicho, snad to magnezko pomůže 😖

seba
20. zář 2010

Lidu-spešl šampóny jsou na dvě věci,na jaře nám pomohl šampón na psy,takže nakupujem jen ve zverimexu 😀 už je máme umytý,nic jsem nenašla,ráno ji to ještě nastříkám ochraným psím sprejem proti parazitům 😀
jdu dát Sebu do postýlky a dneska chci být neoblomná,takže doufám,že v noci neskončí opět v naší posteli 😠

elidule
autor
20. zář 2010

@seba fakt joooo? 😀 tak hlavně, že něco zabírá

seba
20. zář 2010

Tak tady se brečí a vymáhá se vyzvednutí z postýlky 😠 zatím odolávám a chodím jen položit 😝

seba
20. zář 2010

jo a dneska si prcek dal po dlouhý době s chutí sunar s kaší 😉

janulle22
20. zář 2010

ahoj holky...

@seba to nám říkala i mistrová na praxi, že jsou dobré psí šampony 😅 😀 a nestojí tolik jako spešl šampon kterej ani nepomůže... 😀

@elidule tak zatím nebude, pán by si to hned koupil, ale jeho manželce se to nelíbilo... si představovala, že auto rź roku 1993 nebude rezavý, popraskaný lak a atd... 😀 😀

@jiitkka gratulace... 😉 tak hodně odpočívej a ber magnesko, já ho měla taky, ale ani nevím proč a brala jsem ho i po porodu... teda měla, ale já na to pořád zapomínala... 😀

ufff..tak přemýšlím co dělat... nějak se mi nic nechce... 😅 došla mi tavná pistol, ještě aby došel zbytek a můžu tvořit... 😉

elidule
autor
20. zář 2010

tady se usíná díky bohu a doufám, že to vydrží, úplně bez problémů, jako trošku si zanadává, že co si to jako dovoluju odkládat do postýlky 😀 ale nejsou to protesty jako jako ještě před měsícem 🙂

já pověsila zase prádlo teďkon a taťka ještě montuje jednu skříň, ale je na něm vidět, že se na to měl raději vyprdnout, je nějakej nabubřelej 😅 😀 ........... ale já ho nenutila

@janulle22 paní chtěla limuzínu za pár šupů ne? a ještě aby s tím dělala parádu minimálně patnáct let 😝 😀 i takový můžou být představy

janulle22
20. zář 2010

@elidule no asi tak nějak... 😀 nsbubřelej, tak pod tím slovem si přestavím ................ 😀 😀
u nád se ještě nespí, docela je to teď katastrofa... 🙄 nechce spát v pokojíku... chce spát s nama, jsem si ho teda blbě naučila... 😔 ale já se bála aby neblinkal v noci a neudusil se... 😒 chjoooooo
dám si pár chípsů a pujdu spát... 😀

elidule
autor
20. zář 2010

@janulle22 někdo prášek na spaní někdo chipsy 😀 ten můj by si dal píívo 😀
tak já bych někdy uvítala, kdyby se malý zachtělo spát se mnou a aby se jí se mnou chtělo ráno trošku ještě polehávat 😀 - to ona chce být brzy ráno se mnou,ale už si hrát 😝 😀

seba
20. zář 2010

Lidu-Seba nechtěl ještě před měsíce ke mně do postele,naučil se to na tý chatě 😉
Jinak usínání bylo hrůza-až když jsem vypla jako telku a Sára šla do pokojíku si číst,tak milostivě udělal ahoj a šel 😀 jsem zvědavá až ho v noci nevezmu k sobě jak dlouho vydržím odolávat řevu ☹

seba
20. zář 2010

Jani na autíka namalujte pár kytiček a nějaký jiný obrázky a uvidíš,jak půjde na dračku 😀 😀

elidule
autor
20. zář 2010

@seba já si taky říkám, že to někdy musí přijít, neznám žádnou maminu, která by řekla, že si díťata nikdy nebrala k sobě do postele
Justýna se v noci taky probudí, stoupne si a brečí, ale stačí jí poňuchňat a zase uložit a spí dál naštěstí, nebrečí furt

seba
20. zář 2010

Lidu-já nechám i Sáru si vlízt k sobě-a většinou mi to ani neva-musím si je ještě užít dokud budou chtít 😀
Seba se vzbudí v jedný ruce má ňuńu,v druhý čaj a řve mami spíňat 😵 😵 😵

elidule
autor
21. zář 2010

@seba necháváš malýmu v postýlce čaj? to Justýna si hraje s tou savičkou a byla by celá zlitá 😝 😀

dobrý ráno přeju 🙂

seba
21. zář 2010

Dobré ráno 😉
Lidu nechávám,má u postýlky takovou kapsu na flašku a v noci si ji vezme sám a napije se.Jinak se kolem druhý stěhoval ke mně,lehnul na polštářek a vzbudil se o půl sedmý mým budíkem 😵 Tak asi do postýlky nastěhujem tatíka 😀

janulle22
21. zář 2010

dobrej den děvčata....
sebi no to by si to kupovali jen baby... 😀

@elidule já taky mám koblihu v pelechu... 😉 když v noci dojde tak si ho tam nechám...a když bude nemocnej, tak bude taky spát se mnou... jinak už má svůj pokojík... 🙂

tak sme byli nakoupit, vzali jsme to přes město a koupila jsem si podzimní bundu... už je večer hrozná kosa... 😝 a svetr... a malýmu čepku a nátělník, měli jen jeden... 😝 😀 tak aspoň něco... 😉

elidule
autor
21. zář 2010

já koupila v kiku malý takový teplejší kalhoty jedny kostičkovaný, jsem neodolala 🙂
ráno jsme šly ven a ledový ruce jsem měla 😝 teď už se dělá pěkně, odpoledne bude teplíčko a sluníčko

seba
21. zář 2010

Tak uvaříno máme,ještě peču buchtu-dorazí babi tak ke kafi 😉 Kolem čtvrtý půjdem pro Sáru a pak jsem jí slíbila na brusle-to se krásně proběhnu 😀 😀
Sebík byl dneska ráno pěšky,ale na kočár už mu budu dávat deku-v sedm je klendra 😠

janulle22
21. zář 2010

@seba ani mi nemluv... 🙄 jsme ráno vedli maleho do školky a on nabalenej a já jen triko a evetýrek a jeli jsm edo Uničova chodit po měste a tak a byla mi fest kosa, tak jsem zaplula a hned si koupila tu bundu...a včerá večer jak jsem jela ze školly tak byla už zim a já zase ve svetýrku.. 😅 odpoledne horko a večer kosa, to tak nesnáším...užijte si to a malá ať se nepřerazí... 😉

elidule
autor
21. zář 2010

Jani, já mám takovou lehkou bundu, ta moc nezahřeje, ale vesta jo 🙂
u nás se spí, dělám na zítra pro malou krůtí guláš, doufám, že se mi to povede

seba
21. zář 2010

Sárinka se nezabila,spadla jen třikrát,zato já spocená až na prdeli,abych jí stačila tak musím s kočárkem pobíhat a je to tři tam a tři nazpátek-za to jsem se stavila v tesku a koupila si oříšky a vínko 😀
Sebík kouká na animáčka a Sára píše úlohu-doufám,že pak rychle odpadnou

seba
21. zář 2010

Lidu jak děláš gulášek-ho´d receptík-díky

seba
21. zář 2010

Já jsem šílenej vesťák-vlastně mimo parnýho léta ji nosím neustále-krásně kreje špeky 😀 😠

janulle22
21. zář 2010

tak já vestu nemám, nikde se mi žádná nelíbila, ale za tu bundičku jsem ráda... 😉 ještě ji asi nebudu nosit, ale myslím, že až trocha přituhne, tak už v ní pujdu,..
sere mě, že odpoledne je horko a večer už je kosa, nevím jak moc se mám oblíkat... 🙄
já jsem udělala broskvové řezy táta si přál, teď se koupou a já opisuju sešit do němčiny, pač nevím kam sem ho dala, tak celej prvák... 😝

elidule
autor
21. zář 2010

ježiš holky - stres!!!! - teď přišel soused odzdola, že jsme je vytopili, já zrovna lezla ze sprchy 😲 😖 tak si to u nich nafotil, jako nic moc, takovej flíček protáhlej v koupelně, tak jsem koukala pod vanu a nic, tam sucho, tak sem ho k nám dotáhla, ať si to zkontroluje pod vanou a ve stoupačkách, jestli mám zejtra volat na pojišťovnu nebo se to bude řešit přes majitele bytu, tak on si přinesl takovej megafoťák a fotil pod vanou a na sifonu, kterej je od včerejška novej, bylo pár kapek, spíš byl takovej orosenej, ale pod ním vůbec nic a soused říkal, že to najednou začalo téct proudem, že by to tím tlakem bylo mokrý i pod vanou ............... no já se mu omluvila a přislíbila úhradu za vymalování nebo co já vím, co s tím bude dělat, nebyl vůbec naštvanej, ale mě je tak trapně 😅 😨 ☹

elidule
autor
21. zář 2010

jinak ten guláš mi přijde jak polívka 😅 😀 prostě jsem zpěnila cibulku a dala kostičky krůtího masa, orestovala, podlila a nechala dusit do měkka, pak jsem přidala brambory, mrkev a trochu celeru a může se všechna možná zelenina jiná a nechá se zase dusit, mě to přišlo úplně bez chuti, tak jsem tam vrzla masox 😀 a je to hotovo, ale stejně mi to připomíná spíš polívku 😀