Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
29. zář 2010

@elidule no já mám mít na obě patra, takže na jedno 6tis, ale to ti zhodnoti rovnátková dr(ted si nemůžu vzpomenout jak se jí říká) 😀 😀 já sti taky myslela, že jen nahoře, ale musím mít i dole... švagrová měla dole i nahoře a 20tis 😝

seba
29. zář 2010

Jani-pokud to nepomůže.možná vyzkouším,ještě jsem koupila pěnu na vši u psů-prý to pomáhá 😀 tak třeba budeme mít krásnou srst 😎

jiitkka
29. zář 2010

ahojky 😉 tak Vás jdu po dlouhé době pozdravit 😉 Už asi 9dnů mě trápí nachlazení a né a né se toho zbavit. Do toho mám skříplí nějaký nerv nad zadkem, takže sotva lezu. 😖 No děs!! Jinak Kubíček už kope, hlavně večer...zítra jdu u nás občíhnout porodnici. Každý posl.čtvrtek v měsíci tu máme prohlídku+nějakou besedu k tomu. Snad nikdo nebude rodit, abych jsme jukli i na sál 😉 tak se mějte moc hezky 😵

janulle22
29. zář 2010

@jiitkka ahoj tak se z toho brzo dostaň ... 🙂 to si ještě užiješ kopáního... 😀 zítra si to užij a pořádně se poohlédni ať víš vše...u nás to nebylo a na síl jsem se ani nepodívala... 🙂

jiitkka
29. zář 2010

@janulle22 díky, no těším se tam,jsem zvědavá 😵 😉 Prý to trvá asi hodinku. Ale abych tam vůbwc dolezla, s těmi zády... 😝 No kopání je zatím jemňounké, je mi jasné,že ta sranda teprva přijde 😀

seba
29. zář 2010

Ahojky Jitu-to je fajn,že se drobek ozývá 😵 hlavně ať ti je lépe.
Malý usnul po šestý a už dvakrát brečel-nevím co ho trápí,tt má nízkou,dostal panadol-tak uvidíme 😨
Tatíkovi jsem ve dvě do mobilu řekla,že teď nemám čas na vykecávání a manžílek se urazil-už nevolal 😀 😀 😝 tak uvidíme jak to dlouho vydrží

seba
30. zář 2010

Dobré ránko,dneska jede Sárinka na výlet na rozhlrdnu Vrbice,tak jen doufám,že jim nebude pršet 😉
Jani-jak vám je?

janulle22
30. zář 2010

@seba u nás je slunečno,ale zatím teplo moc není... 😅 tak ať se výlet povede... 😉 my jsme před chvílí dojeli od zubaře... 🙂 dneska to byli dostihy... 😝 vstavali jsem 7:20 a 7:45 jsem měla být u zubaře a máme to tak 7km... 😀 ale byli jsme tam na minutu přesně... 😀 sme asi letěli vzduchem jinak si to nedovedu vysvětlit, že jsme to tak zvladli...
co malej? byli jste někde? nebo někam půjdete?

seba
30. zář 2010

Malej už bude snad ok-dneska mu koupím bejbykalm-stále nás trápí ty prdy,jako mimino nic a teď mu to v noci dělá paseku a to pije fenyklák 😠 12 jde na očko tak o tom hodím řeč s dr

janulle22
30. zář 2010

@seba jsem přemýšlela co má malej s okem... 😅 😀 a ono je to očkování... 😀 chudák... 😒

elidule
autor
30. zář 2010

Ahoj holky 🙂
byly jsme venku a je tam krásně, je to balzám po těch hnusných dnech 😵

elidule
autor
30. zář 2010

@janulle22 vy jste teda rychlíci - v zadku vrtuli 😀

elidule
autor
30. zář 2010

@jiitkka ahoj, já jsem na prohlídce sálů nebyla, raději jsem to nechtěla vidět, zdejší nemocnice je stará a ošklivá 😝 😀 jsem si nechtěla zkazit představy, stejně mi pak sundali brejle, takže jsem nic neviděla, tak to bylo jedno 😀 😀
byla jsem jen sepsat porodopis a šup šup ven

elidule
autor
30. zář 2010

jinak jsem byla dneska v bance, potřebovala jsem jenom vytisknout jeden canc a normálně mě to trvalo snad půl minuty, než jsem se vymáčkla, ta paní na přepážce na mě koukala, jak na úplnýho idiota, protože já furt místo opis říkala opus a nemohla jsem si vzpomenout na slovo kopie 😲 😝 😀 debííííl

seba
30. zář 2010

Lidu 😀 😀
Tak u nás se usnulo až v jednu 😠 za chvíli ho budu muset probrat a půjdem pro Sárinku 😉

janulle22
30. zář 2010

@elidule 😀 😀 tak toje ftipný, ty seš dobrá... 😀 😀 se tu chlámu jak trdlo... 😀
no rychlíci jsme byli, ani nevím jak jsme to udělali, jen malej z toho nebyl nadšenej, usl v 11 a tak ráno se mu dobře spalo... 😅 😒
@seba tak jak se líbilo malé na výletě? jaký měli počasí?
holky už máte dárky k vánocům, nebo aspoň něco vymyšleno?

janulle22
30. zář 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30674563&tab=7 taky hezké 😉 myslím, že zvládnou s pomocí i mladší děti 🙂

elidule
autor
30. zář 2010

@janulle22 to je hezký 🙂 já se chci nad vánocema zamyslet, ale nějak mi to nejde 😅 pak budou tady a já budu plašit 😝

janulle22
30. zář 2010

@elidule já už mám malému vybraný dárky- sevu, ponk s nářadím, telefony, vkládačku, batůžek, provlíkačka + něco malého s vátku... 😉
jdu se naložit do vany... pak mám ružofku 😀

elidule
autor
30. zář 2010

@janulle22 TTO MÁŠ VYMYŠLENO DOST 🙂 JÁ MUSÍM KOUPIT URČITĚ NĚJAKOU PANNU S VELKÝMA OČIMA, jUSTÝNA DO NICH RÁDA DLOUBE PRSTÍČKEM 😀 😀 😀 ZATÍM MÁME JEDNU PIDIPANENKU A TA MÁ OČIČKA MOC MALINKÝ 😀
JÁ SI pustím přátele, jsem si stáhla, ale brzo to zalomím asi 😒

seba
1. říj 2010

Dobrý ránko 😉 vánoce neřeším,nutně potřebuju Sáře něco k svátku a pak ještě narozky 😒
Takový dřevěný puzzle Seba má s autama a baví ho to šíleně 😵 😵 takže něco podobnýho chci taky koupit,pak asi půjdem do dupla-tatíkovi se líbí autíka od nich 😀 😀 😀
Sárince pořídíme foťák,vitamínky,tričko a mikinku od robika a nevim ☹ jo ještě chce hru a-z kvíz 😵

janulle22
1. říj 2010

@seba my taky než je budem kupovat to potrvá... 😀 ale chtěla bych každou výplatu něco ať pak nežerem jen rohlíky... 😉 malá ještě věří na ježíška nebo už ví jak to je?
dneska jsme spali do 9 takže paráda... 😉 tak jsem se vrhla na praní a už bych asi měla jít i vařit... 😝 jen nevím co mám uvařit... 😅

seba
1. říj 2010

Jani-věří,jako ví,že to platíme my ale dává to ježíšek 😀 😀
Já chci v neděli objednávat přes net,potřebuju aby to tu do devátýho bylo,tak už k tomu taky objednám nějaký dárky 😉

janulle22
1. říj 2010

@seba tak to je fajn, že ještě tomu věří... 😵 naší mi dycky říkali, že jestli vydržím nejest, tak uvidím zlaty prase...já to nikdy nevydržela... 😀 😀

seba
1. říj 2010

U nás to bylo s prasetem taky tak 😀
Sebu jsem už šoupla do postýlky,šíleně tu s kocourem zlobili-tak jsem je oddělila 😝 on tam kocour stejně za chvíli hupne a budou spát spolu 😉

janulle22
1. říj 2010

@seba to spíš malej zlobí kocoura... nechávám malýmu večer otevřenej pokoj a my ložnicu a ta ludra si vleze k němu a psí spolu... 😀 aspon ho hřeje... 😉
mě se ták nic nechce... zatím jsem jen uklidila kuchyň a peru... 😅 nic moc co... 😀 já se polepším až dovařím, tak se vrhnu na zbytek a chlapi asi vyženu na chvilu ven... 😅 ať mám klídek...

elidule
autor
1. říj 2010

čus holky 🙂
co přinese Ježíšek asi mě? 😀 mě naprdí asi, možná nový boty?
jsem si z venku přinesla na oběd grilovaný kuře a americký brambory a vůbec mi to nechutnalo a to kuře to vědělo a proto mi zaskočilo v krku, jsem myslela, že se udusím a bude po mě 😝 😀

seba
1. říj 2010

Tak já se dneska probudila,v posteli z jedný strany Sebík,na druhý Sára a kocour si spinkal v postýlce a byl přikrytej 😀 😀
Lidu-byla bys slavná,možná by byla izmínka v novinách 😀 já se takhle dusila kafem ☹

elidule
autor
1. říj 2010

@seba byla bych v černý kronice 😀
kocour je šikula, dokáže si udělat pohodlí 😀

janulle22
1. říj 2010

@seba 😀 😀 tak to je dobrý teda, že by se uměl i zakrýt když mu táhlo na kulky... 😀 😀 😀
@elidule 😀 😀 teda ty si šikulka... to kuře to asi fakt vědělo... 😀 😀