Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

seba
28. říj 2010

Jj-děda je hodný,babi nám zas na zítřek navařila 😀
jitu je fakt,že jsem mimo asi dvou souprav měla vše po Sárině,takže jsme koupili jen plíny,vlhčený ubrousky a nějakou kosmetiku jo a zimní modrou kombinézku v sekáči-já měla na prcka růžovou 😵

jiitkka
28. říj 2010

@seba no já šetřím, koukám kde co vyjde levněji, věci mám ze sekáče taky a vyjde to celkově okolo 20tisíc... Teďka budeme kupovat komodu a nějaké věcičky k tomu tak za 1000,-.. čekám na prachy ze sociálky,aby mě mužík nemusel živit...ale bůh ví jak to bude a koli mi daj...v prosinci snad něco dostaneme k vánocům a leden už jen kočárek pravděpodobně.

seba
28. říj 2010

@jiitkka -jo je to záhul na peníze-nejhorší je začátek a pak už stále 😠 a škola to je záhul šílený 😠 😠
a co porodný?Budeš mít nárok?

elidule
autor
28. říj 2010

ta kámoška, co tady u mě dneska byla, dostala od svého zaměstnavatele 20 000,-, příspěvek maminkám - o takových sociálních výhodách v práci si můžeme nechat zdát asi, co? 😅

janulle22
28. říj 2010

ahojky holky... dneska jsem spala do 12 po hospůdce jsem to nějak potřebovala... 😀 pak jsme jeli do Zlína k prababi a po cestě dom jsme se stavili v olympii a koupila jsem si v takku riflíky... tak jsem nadšená a po výplatě tam utíkám zase... 😀
bolí mě strašně v krku a hlava, mám uspanej nos... 😠 už mě to fakt sere 🙄

jiitkka
28. říj 2010

@seba Porodné snad dostaneme, Martin má ofiko přiznáno 11tisíc. A já nic neberu, max.to co mi dá sociálka, ale to mi v den porodu končí vyplácet. No jsou to cifry, zrovna přebírám hadříky a pro 0-3měs.mám kupičku pěknou, bodýček, ponožek, tepláčků, slabých mikinek mraky, ale žádná teplá mikča,punčošky a katátka.... jo a rukavičky..
@elidule hmmm mě přispějě někdo velké kulové 😝

janulle22
29. říj 2010

ahoj holky... jak s emáte pří pátečku? my povalíme do města, babča má dneska narozeniny, tak jí něco koupíme a já se snad podívám na boty... 😵 čekám ještě dva balíky dárků pro malýho, ale dneska asi nic no... 😝 jen nevím, kde je zašiju...pod postelou plno, na skříních plno, ve skříních narváno... 😀 tak se mějte hezky... pápá

elidule
autor
29. říj 2010

ahoj 🙂
taky bych šla utrácet, ale nemám co 😝 😀

elidule
autor
29. říj 2010

@janulle22 tak ke tchýni něco schovat

seba
29. říj 2010

Ahojky,já dneska čekám taky balíček pro malýho 😉
Jinak potřebuju utřít prach,akvárko jsem už udělala a odpo máme trénink 😝

jiitkka
29. říj 2010

@elidule jééé já neutrácela ani nepamatuju.... ☹ 😝

Jinak ahojda, tak mi pořád houká v pc vir od včerejška,takže bomba!!! 😠 😠 😠 Volala jsem kamarádovi, co je machr přes pc,tak se mi tu odpolko asi staví! Teďka musím na tu gyndu, jsem zvědavá co mi tam povědí, jakdopadli výsledky .... A zdálo se mi, že už mám Kubíčka u sebe a že váží jen 2,5kg, byl tak malinkatej a kráááásnej!! 😉

elidule
autor
29. říj 2010

já jsem už uklidila a dokonce vysála i za postelí a ledničkou - jsem se asi zbláznila 😀 přijedou naši, tak jsem nechtěla mít ostudu, kdyby se náááhodou někam koukli 😀 tohle dělal náš děda, když byl ještě naživu, ten přijel na návštěvu a vlezl i do skříně se podívat 😅

@jiitkka to máš krásný sny 🙂 já na dnešek měla hrůzostrašný tak akorát, ale je pravda, že se říká, že když se vám zdá, že někdo umřel, že ten dotyčný bude žít dlouho?

jiitkka
29. říj 2010

@elidule Většinou se říká, že se stane opak toho, co se zdá...ale já tomu nevěřím... Jinak doktor - na cukrovku nemusím na glukozu, pač mi je málo - takže juchůůůůůůů 😀 Výsledky v pořádku,takže netuší co měto trápí. takže já fakt nevím. Pálí mě to furt,tak jsem asi debil... A malej váží 700g a má 35cm 😉 To jsi teda pěkně uklízela. 😵 Já tedka umyla nádobí,zametla,setřu a půjdu vařit játrovou omáčku.

elidule
autor
29. říj 2010

@jiitkka to jsem nevěděla, že na cukr se chodí podle věkový hranice, to se máš 🙂 není to nic hroznýho, ale vyhnout se tomu je taky prííma 🙂
tak to je divný, třeba to už jen doznívá a zítra bude líp

jiitkka
29. říj 2010

@elidule no dříve se chodilo jen nad 25let, ale teďka už se chodí normálně - každá těhule. Jen někteří lékaři prostě pod 25let neposílají. No mě by nevadilo to vypít, ale přežít cca 3hodiny bez jídla a pití - no to by mě klepla pepka!!!! 😝

janulle22
29. říj 2010

@jiitkka já jsem to taky neměla, že jsme moc mladá, bylo mi 20 a kámoška v 21 byla na tom...a po druhé už budu muset jít, to nestihnu ani do těch 25 😀
jak s ejinak máte? já jdu vyprovodit Honzu jede do Brna, posralo se to auto, tak snad už příští týden něco seženem.... 😵 v pondělí dorazí penízky na učet a tak snad nějaký autíčko bude konečně... 😵
babča má dneska narozky, tak jsme jí koupili kabelku do divadla a na plesy a mega palmu... tak byla nadšená... 🙂 tak teĎ došli gratulanti, tak máme žrací hody... 😀

jiitkka
29. říj 2010

@janulle22 já už jsem žrací hody měla a jsem na prasknutí 😀 Ikdyž vy tam máte určo nějaké chutovky 😵 No mě to při dalším mímu už také čeká. penízky na účet můžete poslat i ke mě 😀

janulle22
29. říj 2010

@jiitkka no jednohubky nebyly , ale chlebíčky a obložené mísy... tak jsme se najedli a pak tam byli nejaky sladký, ale to mě nijak nechutná... 😝 zétra dojede švagrová, tak tu bude veselo... 😀 a příšetí sobotu máme s ženama akci 😵

seba
30. říj 2010

Ahojky při sobotě-co dneska plánujete?
Tak já na cukru nebyla ani jednou 😀 a věk už teda mám ☹
Včera byl předposlední trénink,ještě v úterý,ale to mají loučení a dostanou medaile a diplomy 😵 a od čtvrtka to mají v hale.
Seba včera usnul až v deset 😠 užíval si tatíka 😀 ale vstával až v sedm,dneska ho chci taky nechat dýl,když mění čas 😠

janulle22
30. říj 2010

@seba ahojky, tak já mám plán dne úplně jasný... uklízet, prát, žehlit.... 😝 dojede švagrova, ale jelikož jsem nachci 😝 paná, tak dolů moc nepůjdu abych je nenakazila... 😀 naštěstí dojedou jen na otočku, tak je to fajn 🙂

vůbec se mi nechce nic dělat... 😝 a to v pondělí píšu z matiky, snad mi s tím trocha pomůže tchýnka pač jsme úplnej debil... 😀
co vy dneska máte v planu?

seba
30. říj 2010

Tatík šel na melouch a já se chysstám pěšo do teska-mají gril.kuře,Sára se projede na in linech,jinak potřebuju uklidit Sebovi skříň a pod.Ale nechce se mi nic 😀 😀
Večer se tatík chystá na pivko a zítra má Sára poslední turnaj 😵
Škoda,že nebydlíš blíž,matiku bych ti do kebule nalila,ta mě baví a sem tam ji i doučuju-teda středoškolskou,dál jsem nedošáhla 😀

janulle22
30. říj 2010

tak zrada dojedou na noc 😝 😝 🙄

seba
30. říj 2010

Tak to tě jistě potěšilo 😀 😠 😠

janulle22
30. říj 2010

tak jsem si koukla do krku a mám ten krk stejnej jak malejk když měl streptokoka... červene tečky na patře, mandle mám úplně u sebe... 😖 takže v pondělí k dr to mám hroznou radost, jestli to bude streptokok, tak se poseru... 🙄
@seba já myslela, že začnou trénovat až na jaře... tak to je fajn, že se to dá do tělocvičny... 🙂 tatíka máš sice na melouchu, ale penízky pak skásneš ty... 😀 já už mám malého z krku🙂 babče dáme poukaz na masáže s dědou a něco malého k tomu... 😉 a našim zatím nevím, ale vše musíme vyřešit teď po výplatě a v prosinci samy sobě dárky+ jídlo, stromek, kolekce a silvestr, to zas bude peněz 😝 😀

janulle22
30. říj 2010

@seba no hrozně aji jsem se zaxixhtila tak babča odešla s takovým divným výrazem, tak jsme se jí zeptala jestli nechcou spát oni nahoře....že se nebudu moc dívat na telku...i když mám v ložnici... a pak jsem jí řekla, že s něma stejně moc nebudu, že je nechci nakazit... to pak nebudu poslouchat, že jsme je nakazila atd... 😝

jiitkka
30. říj 2010

@janulle22 Mnam,to bych se nafutrovala chlebíčkama 😀 Jéééé bacil v krku... 😖

Dobré ránko. Já teďka dosnídala 😀 No jak řekla dr.v porodnici když jsem byla - "Spěte,dokud to jde. Po porodu se už nevyspíte" 🙂 Mydneska budeme doma, i zítra...Možná sjedem jen pro něco na mls.Nejsou kačky,je před výplatkou. Ale mě to neva,radši jsem už doma,než někde trajdat. Vyperu,uvařím-květák,nebo špízy,poklidím....

janulle22
30. říj 2010

@jiitkka to mi taky říkaly 😀 ale já v 6 nedělí nebyla tak unavená jak když měl malej rok...od té doby jsem imrvere unavená 😀 ale měla jsem spící miminko... 😉 jsme na tom podobně, ale v úterý jedu na muzikál a v so máme s ženama akci 😵 to bude peněz zas... sere mě ten krk polykat nemůžu hrůza... 😝 švagrová už je tu tak uklízím abych nemusela dolů 😀

elidule
autor
30. říj 2010

@janulle22 můžu jít s váma? ☹ já bych tak šla mezi lidi, ale nymslím tim do práce 😝 😅 😀
nevadí mi ani bacily, co bys na mě plivla 😀 .......... nee, uzdrav se, to je jasný 🙂

taky jsem měla štěstí, malá spala krásně, jen já jsem pořádně neuměla ten čas využít, teď je to horší 😒

jinak hezkou sobotu, odpo půjdeme ven na prochajdu, ještě ale nevím kam 😖

janulle22
30. říj 2010

@elidule asi tak nějak.. jasně dojet k nám, můžeš tu přespat a roztočíme to drahoušku... 😀
já raději ven dneska ani nepůjdu jednak jsou tu ti švagříci a nechci aby malej zase něco chytl... 🙄 dík snad to nebude nic hroznýho...
užíjte si vycházku... 😉 u nás je hezky a svítí slunko.. na procházku jak dělaný... 🙂

seba
30. říj 2010

my už jsme z vycházky doma-tři tam,nakoupit a tři zpátky a pěkně v tempu-Sára jela na bruslích a malý ji chtěl honit 😝 😝
Jani-penízky nedostanu-zítra je tatík utratí na nákupu 😀
No,Sárinka bude mít i halový turnaje,tak se vyřádí 😀 má nějak přemíru energie 😝