Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

jiitkka
10. led 2011

@fire85 to jo,to je fakt 😉 😵

ahojda, já dneska byla na sociálce...nakoupila jsem si plno jídla a táhla to v igelitce a to sotva lezu i bez čehokoliv, no kopla bych se 😠 😝 Zjistila jsem,že až porodím,tak mi ještě budou 1-3měsíce platit, i na malého 1600,-. Tý jo,to je fajn. 😉 Koupila jsem si krásnej diář ve městě,pak jsem šla s kamarádkou na malin.koktejl a domu jsem se tak tak doplazila s těma zádama bláznivejma. Zítra nikam nevylezu 😉

fire85
10. led 2011

@jiitkka hlavně opatrně,venku to klouže jako blázen.málem jsem dnes cestou do práce hodila hubu,ale naštěstí dobrý.

hele a jak je to s velkým bříškem,vždycky když vidím nějakou těhuli v pokročilým stadiu těhu tak mám pocit že jí to břicho musí převažovat dopředu 😨 blbej dotaz ale zajímalo by mě to,jsem to nikdy nezažila 🙂

jiitkka
10. led 2011

@fire85 😀 😀 no včera jsem klekala na bobek a dávala kocourům večeři a nějak jsem na břicho zapoměla a nevyvážila se a málem jsem žuchla na hubu 😀 No mě nijak břicho nepřekáží, nemám ho zas až tak velké podle mě. Jen se neohnu ke tkaničkám, musím si nohu hodin na židly a ještě mám pocit, že mi břicho skočí do krku a nic neujdu,protože mám v něm a v prsou 12kilo. Jinak mi nevadí. Ale měníš postoj rozhodně, i chůzy - aniž bys chtěla. To tak prostě je 😉 Chůze ala tučňák 😀

fire85
10. led 2011

@jiitkka chůze alá tučnák,dobrý 😀

jdu spát holky,dobrou noc všem

jiitkka
10. led 2011

@fire85 😉 😀
dobrou

elidule
autor
11. led 2011

ahoj 🙂
co děláte? my odpočíváme po obědě,dopoledne jsme byly venku,ale začalo něco padat,tak jsme to obrátily domů zase 😝 je tam děsná mlha

denisa31
11. led 2011

ahoj holky, dloooouho jsem tu nebyla, jdu vás jen pozdravit 😉 Poslední dobou jsem moc nestíhala net....co vy jak se máte?

jiitkka
11. led 2011

ahojda, tak já mířím zrovna do pelechu 😉 Mám další dva výtvory pro Kubču, jukněte 😵 U nás dneska poprchává furt, je to hnus fialovej 😝
@elidule už jsi zkoušela zvětšovat???

fire85
11. led 2011

@jiitkka ahoj jako ty tvoje výtvory jsou super,jsi šikovná 🙂

jinak ahoj,klasicky jsem došla z práce a zíta mám vooolno 😵 akorát musím k zubaři ale snad budu už odpoledne doma a prodloužím si den.jinak toho moc nestíhám.

elidule
autor
11. led 2011

@denisa31 ahoj 🙂 máš honičku? všechno ok?

@jiitkka prosim tě,já si teprve našla "malý" obrázky 😀 zítra jdu do papíru pro čtvrtky a fixy
máš to krásný ale,já si stáhla takový jednodušší obrázky,ale jak to viděl Vašek,tak že mu mám vytisknout něco složitějšího,asi mi to natře 😀 😀 😝

@fire85 zubaře nezávidím,jen preventivně jdeš?

fire85
11. led 2011

@elidule jo mám udělanej zubní implantát,takže jen mi to omrkne a jdu pryč,teda doufám,zatím už 3 roky sedí v puse dobře.
tento zubař je v jiném městě takže mám nárok na celý den volna 😵

jiitkka
11. led 2011

@fire85 Děkuji 😉 😵 Jé zubař, mě čeká až nějak v létě... musím se tam už dokopat. Nebyla jsem v těhu, tak snad se nepo*rou, že nemám razítko v průkajdě. No jo,když jedna návštěva=mini díra a je 800,- v háji...kde bych na to asi vzala... 😖
@elidule jééé to je mazec, jak i manža bude vytvářet 😀 😀 Oba výtvory pak vyfotit jasný?? Ať omrknu 😉 😵 Určo se Vám to povede oboum 😉 Ty fixky doporučujii silnější,protože ty slabé dělají flíčky. Já mám slabé a jen červenou silnou a ta silnější je lepší. Ale taky určo jsou mnohem dražší. Nebo pastelky 🙂

fire85
11. led 2011

@jiitkka aha já myslela že v těhu je to povinný? prej se kazí zuby víc tak asi proto se má chodit k zubaři v těhu snad i dvakrát,nevím??
no to máš teda drahýho zubaře,mě dělá bílý plomy za 300,- ale zítra nejdu k tomu normálnímu .tenhle je normálně drahej dost,za zubní implantát jsem dala asi 10 tisíc.je to špičkovej zubař,tak podle toho vypadaj i ceny 😀 ale zase zuby mám jen jedny takže na ně prostě peníze být musí 😔

elidule
autor
11. led 2011

@jiitkka no já jsem si říkala,že u těch větších ploch,mi vzniknou ty flíčky při vymalovávaní,pastelky jsou taky dobrej nápad,vezmem ode všeho trochu,já mám připravenýho medvídka Pů a Vašek bude dělat na celý Skrblíkovic rodině 😀 tak jsem na něj zvědavá,prej to nic není a zmákne to levou zadní,když bude čím,tak se jasně pochlubíme

elidule
autor
11. led 2011

kdepak máme Janču?

denisa31
11. led 2011

@elidule ahoj, no máme teď trochu hektický období, všechno to vygradovalo tim, že před Vánocema zemřel manželovo táta, jak jsem vám psala, že je nemocnej....šílený...ale tak manžel už teď bude trochu víc doma s náma 😖

a koho neznám, tak zdravím!!!

@jiitkka jo a pro to razítko si radši k zubaři zajdi, u nás za to dost prudili ....a stejně by ti jako těhuli nic závažnýho nedělali

jiitkka
11. led 2011

@denisa31 no co holky z jiné diskuze byly u zubaře, tak normoš zuby jim opravovaly s injekcí. A já na to momentálně nemám. No tak budou prudit, zánět nemám, to bych cítila že mě to bolí..jen nějakou mini dírku,asi dvě....Razítko mi jen tak nedá bez prohlídky.
@fire85 no nemusí, když nejsou, tak si je z prstu nevycucám. A momentálně ikdybych těch 800,- měla tak koupím radši něco malému. Nikdo Tě nemůže nutit jít k zubaři. Myslíš si,že tmavší obyvatelstvo chodí na povinné prohlídky?? těžko... zánět člověk pokud není debil pozná,protože bolí. A ten já nemám.
@elidule tak to jsem na Vás zvědavá 😉 😵

elidule
autor
11. led 2011

@jiitkka já byla u zubáka a trošku se mi povrtal,nebylo to nic závažnýho naštěstí,tak jsem ani injekci nedostala,mě řekla moje gynekoložka,že se musí k zubařovi,protože v těhu se kazej zuby a když nemáš prohlídku,tak potom bys eventuální zákrok po porodu musela platit nebo co,že jsi jako nebyla preventivně a můžeš si za to sama 😒 stejně ale on snad nemůže poznat,že se ten případnej kaz udělal už v těhu,že jo? ale v poradně jsem slyšela jednu těhuli,jak se baví se sestrou,když se jí ptala,jestli byla u zubařea ona řekla že ne a nic jí neřekli na to,to je asi na každým z nás,já se divím,že jsem se tam dokopala,já nechodím ani na prevenci - hanba 😔 vždycky tam jdu,až když něco 😅

@denisa31 tak přece jen zemřel ☹ a co ta jeho přítelkyně? aco ty dluhy,co nadělal? omlouvám se,jestli jsem netaktní a ptám se na to,ale zajímá mě,jak se to řeší potom? 😨

denisa31
11. led 2011

@jiitkka injekci bych si píchnout teda nenechala 😝 Mě nemusíš nic povídat, my teď tahneme dvě domácnosti 😝

fire85
11. led 2011

@jiitkka no jasně já myslela právě že je to povinný.jinak já měla se zubama dost velký problémy,tak to beru trochu jinak.ale s cikánama bych to opravdu nesrovnávala,to je jeich chyba že nechodí k zubaři.
já to jen vidím tak že se o sebe člověk stará.ok,jasně že bys ty peníze radši dala na malýho,to chápu.
jinak s tím zánětem pozor,měla jsem ho a nic mě nebolelo.ale myslím že jsem byla vyjímka 🙂

fire85
11. led 2011

jé a jak se tu bavíte o těch injekcích tak to já sem pěknej srab oproti vám,mě musí zubař vždycky píchnout injekci když mi zuby vrtá,jinak bych to asi nepřežila,ale je fajn že pak vůbec nic necítím.
před dvěma lety mi trhali naráz čtyři osmičky a to bylo fakt super 😅

denisa31
11. led 2011

@elidule co ti budu povídat, vyvrtala si i kytky ze záhonu, vycucli benzín z auta....radši no comment.
Teď čekáme až nám to notář spočítá, zatím nic nepřišlo, už aby to bylo, protože do té doby nemůžeme s ničím disponovat, jen nám chodí složenky...no a pak to nějak budeme muset splácat, snad se nám podaři brzo prodat barák

jenže ten zubař vůbec nemusí vědět, že byla těhule, když tam půjde až po porodu si to nechat spravit, takže bych to až tak neřešila

denisa31
11. led 2011

@fire85 ahoj🙂 já myslela jako v těhu, že je to blbost 😝

jiitkka
11. led 2011

Já chodím pravidelně, ale teďka sem nebyla... stejně mám pořád rýmu,apod. takže by mě nevzala ani. No některé těhule co vím nebyly. Kamarádka to nestihla, porodila předčasně a nikdo jí nic neřekl. Asi jak kdo a kde.No moje zubařka je "od rány" a ta by nepochopila ani náhodu,když bych jí řekla,že nemám zbytečné peníze,ať na mě jen jukne a dá mi razítko 😖
@fire85 taky jsem měla problémy se zubama a nervama, ale když na to není, tak na to není... po šestinedělí si zajdu 😉 to už kačky budou.

elidule
autor
11. led 2011

@denisa31 ježiš,to je teda pěkná kravajzna,viď? 😠
tak snad to brzo prodáte a splatíte všechno a budete mít už konečně po starostech 😒 a jí se zbavíte

janulle22
11. led 2011

Ahoj holky, omluvuju se že jsem vás zanedbávala nějak není čas...
ted jsem douklízela celej barák 😝 dám sprchu a jdu se učit.
se zubařem mám taky svoje zkušenosti, ale před vánoci mi najednou injekci píchnout nechtěl... že to zákrok nevyžaduje jinak že si zaplatím 150kč jindy jsem platila 30kč 🙄 tak jsem to hold vydržela...a zánětem jsem si prošla taky, takže hnus ty zuby... 😝
jinak vitám staronovou příchodzi 😀
já se polepším a budu častěji... 😵

denisa31
11. led 2011

@janulle22 Jani, ahoj, já se taky polepším 😉

elidule
autor
11. led 2011

mě injekci nikdy nenabídl,dědek jeden 😀

janulle22
11. led 2011

@elidule mě taky ne, já mu to říkala hned mezi dveřma abych mohla kdyžtak zdrhnout 😀
@denisa31 dobře obě se polepšíme 😉

včerá jsem byla na zumbě a paráda 😵 jsem uplně nadšená

elidule
autor
11. led 2011

@janulle22 joo? říkala jsem si,že bych si zumbu koupila na dvd,každej to tak chválí