Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
8. kvě 2010

eloi ty nesznas šuldu??? 😕
jj presne proto ho bude jist od spicky... 😀
tak hlavni dily pripraveny. ted jeste se seru s kapsama... 😠 nevim jak je udelat...si uz ze skoly hovno pamatuju... 😠

elidule
autor
8. kvě 2010

ne fakt ne,kdybyste řekly šulin,tak to už jo

jakoubka
8. kvě 2010

já bych začla kouličkama 😀 😝

elidule
autor
8. kvě 2010

proti gustu ................ 😀

janulle22
8. kvě 2010

teda marti proc jedes od zadu... 😀 😀 😀
eli predsne tak... 😀 tak kapse nastrihane a ted jeste vse o entlovat a pak muzu teprve sit... 😝 kdyby mi ta priprava tak netrvala... 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

měj před očima konečný výsledek a půjde to lepčeji 🙂

janulle22
8. kvě 2010

eli ted jsem nevedela u ceho to myslis... 😅 jestli u toho kde zacis s suldou a nebo s kapsarem... 😀 😀
tak jsem po obede... musim si umyt paco... se me ale nechce, ale nemuzu jet jak mura... 😀

elidule
autor
8. kvě 2010

ty hanbářko 😀 samozřejmě že kapsář 😀
my jsme teď dorazily domů a jsem tak splavená a taky pěkně nasraná - manžův "dobrý" kamarád se nabídnul,že pomůže,to je přece samozřejmost,manžel mu na baráku taky fachčil,tak proč by mu to neoplatil: takže manžel objednal véču,pak ho pozval na pívo,dneska byli u nás na obědě a když mu došly cigára,manža ochotně koupil a proto si řekl ten kamarád o pětikilo,to jen za dnešek teda,pak na odchodu říká: pak se domluvíme na další práci,jo? 😝 vidím to takhle příští týden má štukovat dvě zdi asi,tak to si řekne taky asi o pětikilčo a nabídnul se,že pomůže se stěhováním a to ho kopnu do prdele asi - můj muž má fakt dobrý kamarády,který si klidně řeknou o peníze,to jenom ten můj blbec udělá všechno zadarmo a ještě s úsměvem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ježiš mě to tak rozčílilo

elidule
autor
8. kvě 2010

to jsem nemyslela,že je samozřejmost,že když můj chlap pomohl kámošovi,tak on musí taky na oplátku - to byly slova toho kamaráda,proto mě pak překvapilo,že si řekl o peníze 😔

janulle22
8. kvě 2010

milacci za chvilku bude hotovo, tak vam hodim foto... 😉

lamarika
8. kvě 2010

Liduš když ony ty boty takhle na oko vypadaj nic moc. Jsou strašně jednoduchý. Vypadaj podobně jako tyhle http://www.bata.cz/artikl/84597

janulle22
8. kvě 2010

tak hotovo jeste zitra usiju poutka a mam hotovo... 😵 omlouvam se za bordel.. 😅

janulle22
8. kvě 2010

neni tam moc videt, ale az bude ta postel a vse komplet hotove(tak za rok 😀 ) tak tam uvidite snad vic...

lamarika
8. kvě 2010

a kolik má kapes?

janulle22
8. kvě 2010

3 25cm neni to moc videt pac je to ze stejne latky ale jsem sama na sebe pysna 😵

lamarika
8. kvě 2010

vypadá pěkně Jani 😉

lamarika
8. kvě 2010

Bude viset na žlutý zdi?

janulle22
8. kvě 2010

nee na zeleny... 😵

janulle22
8. kvě 2010

no nic holky boli me voko ma jecmeni zrno tak to jdu uz zapichnout.... 😉 tak dobrou noc...

denisa31
8. kvě 2010

ahoj holky,
teda jani, ty jsi rychlá, pěkný!
bych se koukla i na ten dortik 😀 😀 😀

janulle22
9. kvě 2010

dobre ranko devcata...
ada jeste spinka ale me uz se nejka nechce asi mi to stacilo... 😀 je tu bordel od toho siti,tak to budu muset pak pouklizet...a zitra skola, takze opsat sesit, naucit do matiky a bude vse v pohode... 😀

elidule
autor
9. kvě 2010

čus
Jani jsi šikovná,je to hezky barevný
Radu,ty boty vypadají pohodlně,ale já bych se zabila i na klínu určitě 😅 já jsem odjakživa pro minimální podpatek,jsem spíš pro důchodky 😀

janulle22
9. kvě 2010

eli no ale poprve jsem to cele parala jsem si to blbe navrstvila a ve finale ten vatelin byl venku misto ve vnitr... 😀 tak sem si hodinku parla a pak znova na podruhe uz uspecne... 😀 kde se toulas?

elidule
autor
9. kvě 2010

no jo,nějaká chybička se vloudí vždycky 😀 hlavně že máš trpělivost,tý já se pořád učím 🙂
včera jsem to strašně brzo zabalili a šli spát,ještě za světla 😅 a dneska ráno jsme jeli do obi,koupit primalex,nějakej kýbl,váleček,ticka v prdeli 🙄 teď už manža zase odjel makat a já budu vařit francouzský brambory - sice to není zrovna nedělní oběd,ale tak jíst se to taky dá 😀
jak bylo na kole včera? byli jste?

elidule
autor
9. kvě 2010

a musela jsem platit kartou a to já tak nemám ráda 😝 nevím ani proč,asi prostě radši platím v hotovosti 😅 aspoň že teď se už člověk nemusí podepisovat,kolikrát mi to nechtěli uznat prodavačky 😖

janulle22
9. kvě 2010

eli tchanovci jeli az po obede do toho zlina tak nas hodili k tetce a teka nas pak hodila domu asi o pul 7 .... 🙂 takze se kolo nekonalo... jsem rada pac pak zaclo lit..
jaka ticka v prdeli?no a ty zdi uz muzete malovat? my platime jedine v hotovosti pac hans tak nikdy neplatil a boji se... 😀 a jeho podpis je pokazdy jiny... 😀
jste si vcera hrali na duchodce...? 😀
tchynka vari rostenou tak nam da, takze nemusim varit... 😵

elidule
autor
9. kvě 2010

jako že jsme tam nechali tisícovku 😒
no mě večer nebavilo mluvit na spícího manžu 😀 tak jsem šla spát,ale bylo dobře,že jsem šla brzo,protože Jusťule se vzbudila v jednu a do tří hulákala a nechtěla spát vůbec 😝 😀
já při těch platbách kartou pak ,když je toho víc, a neschovám si účtenky,tak mám bordel na účtě a říkám si: tady měly bejt peníze 😀
no,kuchyň se dneska vymaluje a příští týden mlžem položit plovoučku a zabudovat samotnou linku,mezitím se vyštukuje pokojíček pro malou a druhý den se může vymalovat,stejně je tam moc práce a máme málo času,chtěla bych stihnout ten pokojíček během května,abysme se tam mohli nastěhovat,nám bojový podmínky nevadí,ale malá aby to tam měla útulný a bylo jí v něm dobře,nechci totiž platit v černu dva nájmy,protože na novým bytě už budem platit nájem a nechci tady ve starým taky ještě platit 😔

elidule
autor
9. kvě 2010

tady se to zatahuje dneska,včera byl slunec a vedro

janulle22
9. kvě 2010

eli a to stukovani je co? to jako osrabete zdi a pak nahodite...?
tady je hnusne uz od rana... asi lilo i v noci...dneska nikam nejdem.. ma do skoly veci na delani... 😒 a jeste bych chtela adovi natrit trubkx od topeni v pokojiku...ale nevim esi to tam nebude moc smrdet... hold sibude hrat v obyvaku...

janulle22
9. kvě 2010

a kolik vam toho jeste zbyva?