Prezident - ale vážně - kdo? 🙂

berenika39
4. led 2013

Zkusím anketu, koho budete volit? Ať víme, jak reprezentativní vzorek jsme, my maminky 🙂 🙂 🙂
Sama za sebe...nevím. Vážně ještě ne.
Jsem zvědavá, až se rozhodne, jestli to tu bude stejné🙂)).

romcovaklarka
4. led 2013

Karla 🙂

lv
4. led 2013

tý jo, to tu bude hádka...to si piš.. za mě tam nemůže být člověk, co byl v ksč, i když nektivně, jen aby mohl pracovat....karel, je repre pro venek, zahraničí...

leni78
4. led 2013

@berenika39 Nejdřív Ty. . 🙂

ludva
4. led 2013

Jára Cimrman :D
Jinak netuším :(

adelkav
4. led 2013

Já nejsem rozhodnutá, váhám mezi Karlem a Fischerem. Kdyby nebyl kníže dříve narozený, tak ani neváhám🙂

filipatereza
5. led 2013

Volím Karla - je aspoň vtipný, reprezentativní. A to že spí u některých projevů - ani se mu nedivím...🙂 Je dost bohatý na to, aby kradl..🙂
Fischer je nemastný, neslaný a stojí za ním nadnárodní společnosti. Zeman je buran. Franc je na mě moc extravagantní...Dientsbier žádal o podporu komunisty - to mě vadí...🙂

andy80
5. led 2013

Franz je moje jediná volba. Nezáleží na tom, jak vypadá, ale na tom co má v hlavě a vzdělanéjší člověk mezi kandidáty není.

jarkalada
5. led 2013

je škoda - nebo možná spíš dobře, že je toto jen otázka 😀 ale nad příspěvkem od Andy zírám - však ten člověk bude reprezentovat naší zemi! Já osobně ale vážně taky ještě nevím, koho.

mrazulkav
5. led 2013

toť otázka! je to hrozný výběr... asi se budu rozhodovat do poslední chvíle... 😒

buldok
5. led 2013

Už vím dávno...ale nebudu to zveřejňovat. Do mého rozhodovacího procesu vstupuje charisma kandidátů, jejich názory, jejich chování, jejich vzhled, který má vliv na repre naší země.

beponka
6. led 2013

Volím Karla. a když se zamyslím tak by mi tam opravdu vadil Diensbier a Bobošíková

ruda
6. led 2013

zvažuji Zuzanu, ev. Karla

abecedka
6. led 2013

Karlovi nikdy nic nerozumím a neslyší, to se mi nezdá moc dobré. Já volím Bobošíkovou. v druhém kole případně Fischera

kachen
7. led 2013

Losnu nebo Maznaka? Ja teda zatim vim, koho volit nebudu. Bobo (ta me se.e teda fest), Fischerovou, Roithovou, Franze, Dienstbiera, Zemana asi taky ne. No, moc mne jich teda nezbyva. A to jsem jeste chtela volit nestranika...

2veverka
8. led 2013

rozhodně Schwarzenberga, viz na internetu tříkrálovou petici. Podle mě je třeba, aby se ve všeobecném úpadku názorově spojili i jiní lidé než příznivci Zemana... Představa, že má tak vysokou šanci na zvolení, je pro mě děsivá.

alisek
8. led 2013

Karla, dnes jsem viděla volební spot Bobošíkové a je mi z ní nablití a Franz se asi pomátl,nechápu co ten tam chce dělat

ikarkulka
10. led 2013

Hodně váhám mezi Táňou a Karlem. Buď budu volit srdcem (Táňa) nebo částečně srdcem, ale víc rozumem (Karel - má větší šanci se dostat do případného druhého kola).

kamila1979
10. led 2013

Karla

klaraemma
11. led 2013

taky Karla.

zuzi82
11. led 2013

Taky váhám mezi Karlem a Fischerem. Kdyby byl Karel o deset let mladší, neváhám vůbec. 😉

mum123
14. led 2013

Milos jasna volba. Karel je sice puvodem Cech ale kde byl cela leta? V Rakousku a nasi zemi kaslal. Pro me Cech neni ani tu nasi recporadne neumi.Prava ruka Kalouska. EU a Bruselu poleze do pr.... Pred smrti si asi rekl,jsou blby zkusim to u nich. Zajima ho zahranicni politika,ale ne my Cesi,co budeme jist,zda budeme mit praci,hlavne ze budeme zmani vsude kolem. Jsem Cech volim Cecha ne Rakusaka

moravanka
14. led 2013

Zasadne ne Karla. Ziji jiz 20 let v Rakousku, tady na nej neni nikdo zvedavy. Cpal se tu do politiky a totalne pohorel. Nikdo neni zvedavy na jeho nazory. Rakusaci voli levici (President, vlada, starosta vidne- jsou vsichni SPÖ ). Nikdo Schwarzenberga nechce
A myslim, ze v Rakousku si spatne nevedou. Nikdy bych nevolila nikoho, kdo je v partaji s kalouskem, parkanovou a drabkem, v koalici s nikym nevolenou stranou LIDEM. Proc ten spolek distojne netozpust? Snad bude jeste
Kalousek jmenovan premierem.