Přihláška do Knižního klubu. Máte špatnou zkušenost?

beruska24.9.
29. čer 2011

Při návštěvě ZOO jsme využili nabídky ke koupi dětské knížky se slevou s tím, že jsem podepsala přihlášku do Knižního klubu. Bylo mi řečeno, že ´´každého čtvrt roku mi přijde katalog a z něho si MOHU nebo NEMUSÍM objednat. Pokud nevyužiji nabídku k nákupu po celý rok, členství se automaticky ruší.´´ Protože jsem zjistila, že uvedené prodejny jsou od nás hodně daleko a objednávat knížky přes net se mi nelíbí (před nákupem chci knížku vidět), tak jsem se rozhodla tomu nechat volný průběh. Asi 14 dní po podepsání této přihlášky mi volala nějaká paní z daného klubu a pořádně mě vytočila 😠 Oznámila mi, že ´´jsem VÁZANÁ DVA roky a že si MUSÍM z každého katalogu nějakou knížku objednat. A kdybych prý chtěla členství zrušit hned, tak je to možné, ale MUSÍM DOPLATIT danou slevu.´´ Opravdu mě naštvalo, že mi byly podány nepravdivé informace a zvažuji, zda má smysl si někde stěžovat 😕 Objednávat přes net určitě nebudu a doplácet slevu také ne, právě z důvodu podání chybných informací. Máte někdo podobnou špatnou zkušenost s tímto klubem????

bera28
29. čer 2011

Berusko, promiň, ale v oficiální přihlášce KK je vše napsáno. Pokud jsi podepsala něco, co jsi si pořádně nepřečetla, tak je to jen tvoje chyba.

pebi
7. črc 2011

ahoj, na jejich webu je u většiny knížek možnost listovat v knize... pro vytvoření představy úplně stačí 😉