Přísahali jste někdy na život a vyplnilo se to?

britney
2. led 2010

Ahojte,
Asi si myslite, ze jsem uplne na hlavu, ale ja verim na podobne veci a jsem poverciva..
Dnes jsme byli s manzou nakupovat v Tesku a na parkovisti po vystupu z auta na me zacala starsi pani, co parkovala vedle nas(sedela ve svem aute): ze jestli se omluvim.. Ja; a proc se mam omlouvat?
Ona zacala, ze jsem se dotkla nasema dverma jejiho auta!
To nebyla pravda, protoze ja si pri vystupu z auta vzdy davam pozor na vedlejsi vozy kolem a v tomhle pripade, jsem ani dvere nijak siroce neotevrela... Jenze ona zvysila hlas, a ze ano, ze to videla atd....Manza se me zeptal jestli jsem to udelala...Ja si nejsem vedoma niceho-davala jsem si pozor, uz kvuli manzovi( je hrozne haklivy na sve auto)a na dukaz toho jsem rekla, ze prisaham na svuj zivot.. Ona na me zacala, ze bych nemela brisahat na svuj zivot pac me prejede auto! Pak zacala, ze jsem hnusna krava atd... Manza se jak hlupak omluvil, coz ja odmitla, protoze si nejsem niceho vedoma...

Neni to tak, ze bych nekomu ojela dvere a nechala to byt.... Jeji auto bylo bile, nase je cerne....
A kdybych to udelala, tak to priznam a omluvim se....Ona uz sedela v aute pri nasem prijeezdu.
Jenze, ted nad tim premyslim, ty prisahy.... Kdyz nekdo prisaha na neco jak na zivot, tak pro me to znamena, ze rika pravdu a basta...
Jasne , ze lidi kolem to pouzivaji, jako nic, ale pro me to znamena 100% pravda a konec..
Tedka se bojim, ze me proklela... nesmejte se- ale ja na takovy veci verim.......
Pokud jsem se fakt jejiho auta dotkla-tak o tom nevim.....
A vas nazor???

helenkasabinka
2. led 2010

len aby ta pani nedopadla zle,za to ze zlo praje 🙄

britney
autor
2. led 2010

ja neudelala nic zleho, nelhala jsem...nevim vedome o jejich dverich......
ted me napada, ze ona mozna na tom parkovisti sedela cely den a cekala na nekoho, kdo ji zaplati jeji vlastni poskrabane dvere- tedy jestli byli poskrabane...a ja se ohradila... 😕
Manza byl tak vyjukany, ze sel preparkovat, bal se, ze ona udela neco nasemu autu....

helenkasabinka
2. led 2010

britney no ktovie,co to bolo za človeka 🙄

ygreen
2. led 2010

britney: a nemáš nějaké vlastní "zaříkání" já mám třeba takovej zvyk, že když si něco přeju, nebo naopak nepřeju, nebo se něčeho bojím, tak to zaklepávám na čelo. Je to blbost a nejsem moc pověrčivá, ale mě ti to uklidní. Tak si vymysli nějaký vlastní rituálek, který tě uklidní a tyhle "kletby" zažene 😉

Já si mysl

rimmel
2. led 2010

mne sa dost casto taketo vecistavaju...musim si nato davat pozor no nie vzdy sa mito podar ☹ minule som si zelala (viacmenej zo srandy) aby muz ochorel ze nebudeme musiet ist tu a tam...a tak sa aj stalo 😔

marianka79
2. led 2010

rimmel mne sa takéto veci stávajú stále stačí si priat niečo a stane sa ale len dobré si prajem či pre seba alebo pre druhých

rimmel
2. led 2010

marianka hej hej aj tie dobre sa mi vzdy splnia 😵 ale ja nato nejak vzdy nemyslim, ze to co si prajem sa mi aj splni a preto sa velakrat preratam ☹ ale uz toto co sa poslednykrat stalo tak odvtedy si davam fakt viac pozor..

a musim sa priznat..doteraz som nato nejak nemyslela ale ked som bola mala nejak som nemala rada dedka a "zelala som si jeho smrt..ale nie tak vazne, sak poznate male deti, ani nevedia co tymmyslia a on si o dva roky vzal zivot 😕 ale jasne, nemusi to byt tym ze som si to zelala, no clovek nikdy nevie ze ano ☹

marianka79
2. led 2010

no musime si každopádne davat poyor na jazyk 😉 a aj na svoje myšlienky 😔

mywiel
2. led 2010

Fiha mna by ani nenapadlo prisahat na zivot, ale nie som poverciva, teda verim skor na energiu ak ti niekto chce zle a posiela ti zlu energiu je mozné ze sa ti v zivote zrovna darit nebude, ale vsetko zalezi od toho ako aj ty zijes a ako sa v zivote chovas. 😉

helenkasabinka
2. led 2010

a ja ked som bola mala mali sme psika,byvali sme v panelaku a kazdy den som ho chodila vencit von a vzdy ked som ho za barakom pustila pobehat si tak mi usiel a hned sa pobil strasne s nejakym psom,tak som vzdy musela za nim utekat a nahanat ho a odtahovat od psov,ktorich on strasne hrizol a tak som si raz nahlas pred nim priala aby sa mu to iste stalo,co on robi psom,ze aby ho nejaky pes dobre dohryzol ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

a tak som s nim raz isla von a jeden pes (bernardin) ho pred mojimi ocami zabil-dohryzol ho na smrt az mu aj čreva vonku z brucha trcali a isli sme rychlo s ocinom s nim k zverolekarovi,vtedy este chudacik rozparany zil a pred mojimi ocami zomrel v aute na mojich rukach ☹ strasne som plakala a doteraz si neviem odpustit ako som mu mohla takto kruto slovami ublizit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bol to sice len pes,ale aj to je zive stvorenie a mal strasnu bolest v ociach ked mi zomieral na rukach a hladel mi do oci.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

strasne na to aj pomysliet teraz.........bola som mala a taka sprosta ☹

mywiel
2. led 2010

Cakala zrejme lebo si chce dat opravit asi aj iné skrabance na aute a zadarmo a keby mi povedala toto...Pak zacala, ze jsem hnusna krava atd. tak by som sa asi fakt len zasmiala. Kasli na to, zbytocne sa trapis.

maruschka
2. led 2010

britney-normálny človek to nevysloví-že niekoho prejde auto..Tak aspoň vidíš, že si sa stretla s psychicky narušenou osobou..A tak sa už netráp, užívaj si sviatky, voľno a kašli na nejakú starú rárohu, ktorá si na niekom ventiluje svoje choré nápady... 😉 😉 😉

mywiel
2. led 2010

To co prajeme druhym sa nam 100x vrati, len aby ju auto nepreslo... 😅

mirka1308
2. led 2010

britney
možno mala nervy a ty si jej prišla do rany, tak sa na tebe vybúrila 😝 aj taký ľudia sú, keď sa vyventilujú tak sú OK a myslia si, že len oni majú pravdu 😠
Ako píšeš, nič si neurobila, vedome si neklamala, tak by som sa na tvojom mieste už nenervovala, aj keď viem, že také niečo vytočí človeka 😖
Keď niekomu praješ zlo, tak sa ti to vráti späť, ale to nie je tvoj prípad 🤐
Prajem ti pekný nový rok a nenervuj sa, takých nervošov v živote ešte stretneš 😀 😀

britney
autor
2. led 2010

Cauky, ona zase tak stara nemohla byt, napsala jsem starsi-asi do 60tky, mozna ani to ne, mozna i 55, co ja vim...
Hey, vim, ale trapim se tim... porad na to myslim... Mati mi vynadala do debilu, jak to,ze muzu prisahat na svuj zivot! Jenze ja normalne takove prisahy nedelam, jen kdyz vim, ze mam na 1000 % pravdu a to jsem si dnes myslela...a stala jsem si za tim...
Javim, ze jsem idiot a takove veci bych ani nemela brat do tlamy, no co uz ted....
Uz se nedovim jak to bylo..... Mozna jsem se fakt jejiho auta dotkla- i kdyz v to na 99.9999% pochybuji...Davala jsem si bacha a to bych slysela.....

britney
autor
2. led 2010

Vidite, uz si snad i vsugeruji ze teda jo...porad na to myslim.... ☹

gabbi
2. led 2010

Britney to byl anejaka zapskla baba. Povznes se nad to. Beztak hazi jed kde to jde a Ty jsi ji padla do rany. Ja presne vim jak to myslis, ze manza jena auto haklivy - u nas je to to stejne a vim, ze kdyz je nekde malo mista a dotkla bych se dalsiho auta tak ho zenu preparkovaat. Urcite jsi nic neudelala - mozna byl ajeste opila ze Silvestra🙂. Hod si za sebe treba papuc - abys odvratila to co rekla, dej manzovi pusu a bude🙂