Přísahali jste někdy na život a vyplnilo se to?

britney
2. led 2010

Ahojte,
Asi si myslite, ze jsem uplne na hlavu, ale ja verim na podobne veci a jsem poverciva..
Dnes jsme byli s manzou nakupovat v Tesku a na parkovisti po vystupu z auta na me zacala starsi pani, co parkovala vedle nas(sedela ve svem aute): ze jestli se omluvim.. Ja; a proc se mam omlouvat?
Ona zacala, ze jsem se dotkla nasema dverma jejiho auta!
To nebyla pravda, protoze ja si pri vystupu z auta vzdy davam pozor na vedlejsi vozy kolem a v tomhle pripade, jsem ani dvere nijak siroce neotevrela... Jenze ona zvysila hlas, a ze ano, ze to videla atd....Manza se me zeptal jestli jsem to udelala...Ja si nejsem vedoma niceho-davala jsem si pozor, uz kvuli manzovi( je hrozne haklivy na sve auto)a na dukaz toho jsem rekla, ze prisaham na svuj zivot.. Ona na me zacala, ze bych nemela brisahat na svuj zivot pac me prejede auto! Pak zacala, ze jsem hnusna krava atd... Manza se jak hlupak omluvil, coz ja odmitla, protoze si nejsem niceho vedoma...

Neni to tak, ze bych nekomu ojela dvere a nechala to byt.... Jeji auto bylo bile, nase je cerne....
A kdybych to udelala, tak to priznam a omluvim se....Ona uz sedela v aute pri nasem prijeezdu.
Jenze, ted nad tim premyslim, ty prisahy.... Kdyz nekdo prisaha na neco jak na zivot, tak pro me to znamena, ze rika pravdu a basta...
Jasne , ze lidi kolem to pouzivaji, jako nic, ale pro me to znamena 100% pravda a konec..
Tedka se bojim, ze me proklela... nesmejte se- ale ja na takovy veci verim.......
Pokud jsem se fakt jejiho auta dotkla-tak o tom nevim.....
A vas nazor???

marianka79
2. led 2010

ak si fakt nič neurobila nemas sa čoho bát 😉 strachom si to ale privoláš tak nemaj obavy 😕

kubaka
2. led 2010

no, jestli tomu věříš, tak ti fakt není pomoci a jsi prokletá.
Nikdy nic nemůže být na 100%, můžeš něco udělat a nevíš o tom,, mohu být přesvědčná, ale nemohu si být jistá. Když jsi schopná věřit na přísahu na svůj život a je to pro tebe pravda na sto procent, tak pak můžeš věřit, že tě proklela a máš to spočítané.
když přestaneš na tohle věřit, nebudeš přísahat a řekneš v podobné situaci - pardon, ale já si nejsem vědoma, že jsem vás poškodila, v tom případě se omlouvám - tak pak nebdeš muse mít strach z prokletí.

helenkasabinka
2. led 2010

britney aj ja som strasne moc poverciva a tiez by som sa bala....ale ak si vazne nic neurobila,tak sa neboj-ta pani len bola histerka 😉

lenkavano
2. led 2010

jedna osoba proklela moji matku a do měsíce zemřela. ☹

helenkasabinka
2. led 2010

lenkavano ☹ ☹ ☹ toje strasne ☹

britney
autor
2. led 2010

No nejsem si vedoma niceho, jinak bych nikdy neprisahla na zivot nici nebo muj.....Pro me to byl dukaz, ze jsem to neudelala, i kdyz ona to asi tak nebrala, tady prisahaji na zivoty decka ve skole...jenze pro me znamena 100% pravda...
A pokud bych to snad udelala, nevim o tom, neni to ze jako zapiram....nejsem si vedoma niceho... ☹

lenkavano
2. led 2010

sice se ta osoba pak vzápětí po kletbě omluvila že přestřelila,ale mamka fakt za měsíc zemřela.od té doby na to věřím.

lenkavano
2. led 2010

helen dodnes mě to trápí.a nemůžu zapomenout.ani odpustit. 😒

britney
autor
2. led 2010

a jak ji proklela, jestli se muzu zeptat... Muzes i ip...dik

helenkasabinka
2. led 2010

lenkavano,to ti uplne verim moja,muselo to byt strasne cosi a viem ze sa take stava.....preklatie je nebezpecne a vazne to niektori ludia aj dokazu ☹

helenkasabinka
2. led 2010

britney na to prekliatie su aj rozne metony aby si tu kliatbu zahnala,nie som ziadna bosorka ale par ich poznam 😉

marianka79
2. led 2010

prekliatie platí len na slabšie a citlivejšie osoby od silných sa to odrazí a vráti sa to tomu kto preklial tak tomu nepodliehaj 😉
moja rada 😔

lenkavano
2. led 2010

bri napíšu to klidně sem ,možná mi to i pomůže.křičela na ní že ji zadupe do země a pak at už konečně chcípne. 😕

marianka79
2. led 2010

videli ste prekliatie v relácii pošta pre teba?matka prekliala dcéru ale pochybujem ze sa jej to dotklo bola silná a neústupčivá ktovie čo je s jej mamou 😒

britney
autor
2. led 2010

lenkavano:?????

lenkavano
2. led 2010

bri jo je to bohužel tak ☹

soniada
2. led 2010

britney podla mna je vsetko v pohode, ja sa s takými ludmi v praci stretavam kazdy den, aj ma preklaju aj neviem co aj ked sme boli malí tak vzdy sme prisahavali na zivot 😀 a nic z toho.
Podla mna ak s niekomu nieco stane a bol prekliaty tak je to cisto len nahoda ved nahody sa stavaju 😉
mysli na to ze ludia ktorí takto reaguju su len zatrpknutí a podobne, mne tiez minulý týzden jedna zenska pred obchodákom vrazila dvere do auta ale videli to vsetci , aj v jej aute aj v mojom a ja som proste len odisla prec a neriesila to, aj tak by to k nicomu nebolo dobre s malou dusickou som potom hladala na aute skrabanec a nic tam nebolo..mozno prave preto ze som to neriesila 🙂

lenkavano
2. led 2010

bri ale tvůj případ je podle mě o něčem jiném,ona tě neproklela a ty ji také ne.bud v klidu.

maruschka
2. led 2010

britney, ja si skôr myslím, že sa jedná o nejakú choromyseľnú staršiu pani alebo nejakú vydieračku, ktorá to má premyslené a takýmto spôsobom vyťahuje z ľudí peniaze.. 🙄 🙄 🙄

a teraz k tomu prekliatiu a prisahaniu...Neboj sa, ty si v práve, máš pravdu a nejaká stará babka ti naozaj nemôže ublížiť, pretože to strašné zlo, čo má v sebe sa od teba môže len a len odraziť a vrátiť sa jej naspäť..

Ak by som vedela, že mám pravdu, tak prisahám celkom v kľude. Absolútne by ma nič neštvalo. Nebuchla si jej to auto, tak sa ukludni..Babka by teda dostala hubovú, keby som tam bola ja..Nechápem, čo si to vôbec voči tebe dovolila.. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lenkavano
2. led 2010

bri to jak ti ta baba nadávala bych si nenechala líbit a divila bych se kdyby nezasáhl i můj muž kdyby byl u toho.

britney
autor
2. led 2010

Dik vsem, jenze ja se tech dveri ani nedotkla, bylo tam jeste dobrych 15 cm aspon....
Jak uz jsem napsala, manza je haklivy na auto, davam si dobry pozor uz kvuli nemu- za ty hadkys nim to pak nestoji....
A kdybych to fakt udelala a vedela o tom, nebudu to zapirat a uz vubec bych do toho nemichala nejakou prisahu....

lenkavano
2. led 2010

bri opravdu to neřeš. 😉 jsi v právu nemáš se čeho bát.

britney
autor
2. led 2010

Manza u toho byl, jenze on je takovy bububu, bal se asi, co ja vim....
Marushka: jo to je prave o tom, ze ja byla v klidu,ze jsem to neudela.. tak jsem vyhrkla, ze prisaham.... Neni to tak, ze jsem se jejich hloupych dveri dotkla a vedome to zaprela!

britney
autor
2. led 2010

Diky vsem za rady.....ale jeste se porad trepu......nikdy se mi nic takovyho nestalo...

helenkasabinka
2. led 2010

britney neboj sa bude to dobre .....hlavne treba verit... 😉

marianka79
2. led 2010

britney no tvoj muž sa myslím zachoval dobre povedal jej to čo chcela počut a hotovo ja to tiež niekedy robím a myslím si pritom svoje 😀 ničoho sa neboj

britney
autor
2. led 2010

manza se ji omluvil, jenze ja byla opravdu nastvana a rekla, ze neomlouvame, pac neni za co...

To on mi pak rekl, co rekla, ze me prejede auto...

helenkasabinka
2. led 2010

britney netrap sa tym,ty si to nepocula a to je hlavne 😉

britney
autor
2. led 2010

helenkasabinka: ja jen zaslechla, ze rikala at neprisaham na zivot, zbytek jsem neslysela....ale domyslela jsem si, ze to asi nebude neco pekneho...
Manza mi pak rekl, co rekla....