Přístroj na výrobu čokolády a kapučína. Poraďte

zdenicka
13. lis 2008

Potřebovala bych poradit ňáky přístroj na výrobu čokolady a capučína případně.Jakou máte značku a jak jste s ním spokojení .Je toho tolik, že se v tom neorientuji.Dík.

blka
16. lis 2008

Zdenicka: a co to je za přístroj? To je teda ten na výrobu čokolády? Oni si v tom jen nechají ohřát mléko a pak si ho nalijí do hrnečku? Asi se ptám, jak pako, ale moc tomu nerozumím 😅

yenn
16. lis 2008

hm, asi ohrat a nepenit, ale s rozpustnou kavou to rozhodne neni cokolada....spis capucino?

zdenicka
autor
16. lis 2008

Je to ňáky Spidem, prý už se nedělá.
Jo oni dají jen ohřát a napěnit mlíko a pak to nalejí do hrnečku s rozpustným kafem.Nevím co to víc umí, oni dělají jen tohle, koupili to někde v bazaru.
Nám to chutnalo jako čoklada, a mělo to fakt super pěnu.

alisek
18. lis 2008

holky mrkněte na testy kávovarů http://www.dtest.cz/kavovary-dobre-sparena-kava
třeba vám to pomůže ve výběru. 😉

kajacz
21. lis 2008

ahoj holky 🙂
Tak včera nám došiel Dolce Gusto, síce je to darček od našich na Vianoce, ale museli sme ho hned vyskúšat, či vobec funguje a potom sme ho vrátili do krabice...urobili sme latte a chococino a bolo to fakt výborné... 😵
Takže ja vrelo doporučujem! 😵

leninn
2. pro 2008

Ahojky holky, monža uvažuje, že by mi ten kávovar Dolce Gusto koupil pod stromeček a já nejsem proti, ale...
ty kapsle jsou jaké druhy? A na internetu jsem našla Dolce Gusto různé druhy, máte teď na mysli ten nejnovější KRUPS KP 2006 NESCAFÉ® Dolce Gusto??
Díky moc za rady a tipy 🙂

zdenicka
autor
2. pro 2008

Já moc neporadím. Já jsme si nakonec přála jen přístroj, který děla čoko, tak uvidíme.
Dolce Gusto se mi líbilo,ale odradili mě ty drahý náplně.

leninn
2. pro 2008

jak už tu někdo psal, dají se na internetu-jsem se dívala-pořídit něco málo přes 100Kč a člověk si to zase nebude dělat každý den, ale občas na chuť 😉 A návštěva si pošmákne 🙂
Já si na kávě opravdu moc pochutnám, takže to využiji.

Zdeni, díky 😉

leninn
2. pro 2008

Jéé a koukám že máš o malinkato starší Barunku 😀 a 😀 nebyslíš daleko 😉
Úžasné jméno, že? 🙂

zdenicka
autor
3. pro 2008

No jo koukám. My jsme ze Lhoty pod Libčany , jestli neznáš. Je BArunka je krásný jméno a hlavně se dá dobře skloňovat. Od Barunečky až po Barunu🙂)