Přítel si píše s ženskou

helca12
13. črc 2017

Ahoj prosím vás o radu už jsem bezradná.Přítel si píše s jednou ženskou která má x děti a chlapa. Nejdřív to bylo o tom že chce opravit auto fajn nic proti tomu nemám jenže teď si pomalu každý den píšou ....nedavno mu volala nechal si doma telefon tak jsem to vytipla s tim ze jsem ji napsala ze neni doma odeslala jsem a zas volala prej kvuli autu dneska tam k ni jede ....mam strach ze z jeji strany ale i z jeho to neni o tom ze jsou je znamy...mne uz neni za cely den poslat ani sms a on ji datluje porad....v minulosti naznaky v podvadeni byly ...prosim poradte jak se mam uz zachovat?😢

michaela6599
13. črc 2017

Ahoj mám momentálně něco podobného doma jako ty ale já po jedné SMS kde byli sexuální narážky to nedkozau vypustit z hlavy a doma je kvůli tomu dusno.( V minusti též už nějaký problémy ) pokud nemáš vyloženě důvod jako že jsi si něco přečetla nebo tak,prostě 100 % důvod si myslet že nejde jen o opravu auta " a trápí te to,tak než začneš do toho nějak zasahovat nebo ho podezřívat v klidu si o tom s ním promluv.

helca12
autor
13. črc 2017

@michaela6599 no uz jsem s nim o tom mluvila a rekl ze to je jen znama jenze oni si pisou jak kdyby ja nevim co sexualni podnet k tomu nebyl zatim ale evidentne mne prijde ze ona ho uhani a jemu to dela dobre kdyz ma nejaka dalsi zajem .....jednou rekl ze mezi zenskou a chlapem kamaradstvi bejt nemuze a co si mam o tom myslet kdyz si takhle podtrhne nohy .... jako kdybych byla financne zajistena a mela kam jit tak uz ho davno poslu nekam a radsi budu sama nez s nekym kdo mne i lze .... v tomhle mu neverim .....je to na hovno situace dokazu te pochopit...no nevim jak by byl uz sexualni podtext tak mu dam vale a holt ma smolika....

mku
13. črc 2017

Ja bych to nechala plavat... cim vic budes v pohode tim mene duvodu bude mit neco delat... a naopak cim vetsi dusno bude, tim spis ho to potahne jinam, kde ma klid...
vim to ze sve zkusenosti... od te doby co nepatram a neresim, mame naprostou pohodu.. chlap po x letech manzelstvi, a pokud jeste pribyde krize stredniho veku, holt ma potrebu si dokazovat ze je jeste lev salonu... i kdyby se s ni vyspal a slo jen o ten cisty sex, neresila bych to... oni to maji jinak nez my, my se hned zamilujeme, ale oni to berou jen jako povyrazeni...
Ja vim, ze to neni jednoduchy, ale zkus se nad to povznest...
preju hodne sil! 🙂

michaela6599
13. črc 2017

@helca12 chápu tvé obavy ale opravdu pokud nemáš přímo důkazy tak je zbytečné dělat dusno snažit se jediné opravdu o tom s ním mluvit a mluvit.Rict mu i tu větu že sám říkal že mezi ženou a mužem nemůže bejt kamarádství " nic jinýho ti asi neporadim. Kdybych měla tu možnost tak už jsem asi jinde s malou ale v dnešní době s rodicakem žít není jednoduché kort když se ani nemám jejímu vrátit jako k rodině.Jediny co mne drží že vím stoprocentně že mne nepodvedl kdyby ano už to řeším jinak ale k těm narážkám atd samozřejmě se taky moc nevyjadřuje i když to nebylo tak hrozně i tak to do vztahu nepatri.

helca12
autor
13. črc 2017

@mku fascinuje me jak ses klidna jako vyspal by se s ni a letel by na dlazbu tohle bych asi jen tak neprezila ....tohle by na me bylo moc....vyhyba se vsemu svatbe dalsimu diteti vsemu nejradsi volnej jak ptak .....uz to proste nejak nedavam

mku
13. črc 2017

@helca12 no tak to je samozrejme jina situace... to by letel... ja z toho nejak nepochopila, ze nejste manzele a nemate deti...
Pokud je to takhle, tak se na nej vykasli, kdyz to dela ted, bude to delat vzdy...
Ja ten muj komentar brala asi podle sebe, v manzelstvi, deti, manzel pres 40...

michaela6599
13. črc 2017

@mku taky bych to nechala plavat jak píšeš ale jen pokud nejsou přímé důkazy.jak píšeš s tou nevěrou tak mne to dost zaráží ". Každého věc a názor ale já bych tak klidná nebyla nevěra prostě do vztahu nepatří.A je to jedno ať už se jedná o může nevěru nebo zeny.To že muži to mají jinak že si musí něco dokazovat nebo že to berou nezávazně " není podle mne důvod proč by to u nich mělo být jinak a odpouštět se jim nevěra nebo tolerovat". Vem si to z druhé strany ty jako žena podvést myslíš že by ti to toleroval muž ? Mne udělat toto chlap už má zbaleno ať ho milují jak chci.

jbouda
13. črc 2017

Ma teoretickou prilezitost na povyrazeni, libi se mu prizen cizi zeny. Zatim si o pripadne nevere rozhoduje sam a to se mu libi. V krvi je najednou hormonu, co dlouho nezazil. Je panem sveho zivota. Doma ma stereotyp, manzelka nepochvali, mozna prudi (nepomaha s domacnosti a tak ma realny duvod). Treba je charakter a tesne pred neverou cukne a ukonci to s peknou vzpominkou na dobrodruzstvi. Nebo podlehne a pak zalezi na milence. Jak z toho ven? Pokud o pritele pecujete a venujete se mu, pak ho pali dobre bydlo a pryc s nim. Jestli ho zanedbavate, zmente to.

bamishop
13. črc 2017

@helca12 byt tebou spis resim, jestli k tomu ma nejaky duvod. Mate doma pohodu? Vyslechnes ho, problemy resite v klidu, netlacis na nej, nejsi stezovatelka? Nemate stereotyp v posteli? Nechavas mu svobodu ve smyslu, ze jeho problemy neresis za nej a pokud, tak jenom pokud te o to pozada?

helca12
autor
13. črc 2017

Nedelam ze sebe nejakou zenskou co se ted vychvali ale doma ma prvni posledni varim uklizim peru zehlim snazim se ho chvalit ano mam i obdobi kdy se mne nic nechce a tak to doma stoji ale snazim se.... nevim vzdycky na kazdy rok je to jina ... az uz me to vazne prudi .... dite mame 1 ...nevim co ho k tomu vede nerikam at ma kamarady chodi s nima na pivo ale proc si najde vzdycky zenskou ktera je starsi

bamishop
13. črc 2017

@helca12 ono je to spis o chovani k sobe navzajem, davala sem chlapovi servis a malem sme se rozvedli, jela sem pres svoji hranu, pak sem byla unavena, protivna, drzkata a nic nebylo spravne nebo dost. Dotahla sem to do tak bajecneho konce, ze mi chlap nepomahal uz s nicim. Ted delam co zvladnu, co nezvladnu neni, venuju se vic sobe, abych byla spokojena, odpocata, tudiz nejsem protivna, stihnu co stihnu, jeho nesoudim, kdyz ho o neco pozadam a on to neudela, tak to proste nebude, ze je nesika, jinej uz nebude a od te doby mame nejak doma klid a chlap uz nikoho dalsiho nepotrebuje, drzi se vic doma a na pocitaci jenom pracuje, vecery travime spolu. Dokonce mi s leccim pomuze, jak sem se naucila mluvit vic fakticky,problemy resit vecne a nestezovat si furt a tak, tak si vic povidame a sme si blizsi, vyslechnu ho a rika mi spoustu veci, ktery mi driv nerikal ani omylem. Pises, ze to je vzdy nejaka starsi zena s kterou se vypovidava, treba mu taky neco z toho co pisu chybi, i kdyz urcite nejsi takovy extrem jako sem byvala ja...

darenn
13. črc 2017

Jednoduchá pomoc - začít se více věnovat sobě a mu toho více naložit a nejlépe mu rovnou říct (z legrace) zda dotyčnou nechce jako milenku 🙂

nicooletka
13. črc 2017

Ahoj holky,prosim potrebuju poradit.Jsem v 6tt tehotenstvi a dnes jsem byla na ultrazvuku a nesel vubec videt plod,jenom gestacni vacek o velikosti 6mm. Jsem bezradna a mam strach,ze je neco spatne.Mate stim nekdo zkusenosti.Dekuju za odpoved

barbarra
13. črc 2017

Záležím co říkal doktor/ka.... určitě se k tomu nějak vyjádřil/a,ne?

prcekverunka
13. črc 2017

Nech to plavat. Jen bych ho trochu vyprovokovala, starej se víc o sebe (nové oblečení, líčení), vyraz si občas ven - třeba s kamarádkou (nebo i sama) do kina...Ať taky trochu zpozorní

shine2015
13. črc 2017

@nicooletka to sem nepatří...v 6tt buď v klidu mas čas je to strašne brzy - hlavně ze něco viděli.....uvidíš pak na 9tt...ale toto bývá častý stav

bamishop
13. črc 2017

@michaela6599 v prvni rade hodne zalezi na definici nevery. Tohle na prvni pohled vypada tak, ze hleda nekoho, kdo ho vyslechne a s kym se zasmeje, byt to tak samozrejme nemusi, ale vypada to tak a tezko rict, jestli doma ma zenu, ktera toto umi. Jinak nevera spoustu vztahu utuzila, jen ti lide o tom nemluvi, z 90% je totiz nevera vyusteni dlouhodobych neresenych problemu, pokud ti dva jdou do sebe, toto si vyrikaji a udelaji potrebne zmeny, tak si sou pak blizsi nez kdy predtim, ale musi se to brat jako uzavrena kapitola, ktera sice nebyla prijemna, ale vedla k prozreni a vic se k tomu nesmi vracet. Pokud ego zeny nebo muze odpustit nedovoli, tak to smysl nema a je treba jit o dum dal. Plus maloktery chlap chce rozbijet svoji rodinu, milenka byva ventilace k necemu, co je pro nej doma nesnesitelne, proto ty milenky tak placou, jaky ma jejich milenec doma semetriku, ale on se jim s ni nechce rozvect...

lamoinelle
13. črc 2017

Moc dobře to napsal @jbouda. Je důležité mluvit, mluvit, mluvit. Zkus si to nejdřív srovnat v hlavě, sepsat atd. A pak běž na věc. Ale opatrně, chlapi tohle moc nezvládají. Musíš to zaobalit. Řekni mu, že Tě to štve. Že už toho máš dost. Zeptej se ho, co mu doma vadí. Proč za ní chodí. Co mu chybí. Řekni mu, co chceš ty....udržet rodinu atd.....co tobě chybí...kde jsou tvé hranice. Taková rozprava je silné kafe pro oba, pokud budete upřímní...je otázkou, jestli vůbec bude schopen na takovou rozpravu přistoupit a hlavně poslouchat toho druhého, aniž by se to nezvrtlo do výčitek, hádky apod. Tohle je třeba si před takovou upřímnou rozpravou říct. Může trvat měsíce, než je člověk schopen začít takhle mluvit. Ale tohle je jediné řešení. Pokud k sobě nebudete upřímní, říkat si, co se Vám líbí a nelíbí...tak pak je tendence hledat útočiště jinde. Nemá smysl se nad něco povznášet, když Tě to stejně žere. Budeš akorát nevrlá, vnitřně nasr... a projeví se to v dusné tiché domácnosti, ze které chlap stejně bude raději zdrhat. Mluvím z vlastní zkušenosti. Myslím, že tušíš dobře...ženská to prostě vycítí, že něco nehraje. Kamarádství mezi mužem a ženou je opravdu jen výjimečná záležitost. Určitě je třeba začít dbát i o sebe. Hele, někdy pomůže psychoterapie. Zkus se nad tím zamyslet....člověk najednou objeví plno chyb, které si před tím ani neuvědomoval. Není třeba zapracovat na svém sebevědomí? Máte s přítelem nějaký společný projekt? Něco na co se těšíte, plánujete, tvoříte...to hodně spojuje, bacha na stereotyp. A jestli na to máš žaludek a zvládneš to i s rizikem, že to nebude úplně příjemné - buď akční, řekni, že půjdeš příště za ní s ním....ať se seznámíte, když je to tak prima kámoška a taky ať si děti pohrají atd. Tohle je strašně náročné. Vztahové problémy nevyřešíš na netu, i když v nouzi člověk hledá každou radu... Trošku zarážející je, že má vždycky starší, jak jsi psala....že by mu chybělo mateřské opečovávání? Držím palce.

bamishop
13. črc 2017

@helca12 jeste jenom k prispevku vyse, hodne si davej pozor na to jak mluvis a jak naslouchas. U mluveni neutoc - takove to ty si mi ublizil ,ty chces, nechces, delas nedelas, to spoustakrat pusobi jako utok a pak se jenom vytocite navzajem. Treba s tou neverou, nevytahuj ji, ta osoba treti mezi Vas nepatri, ty s ni nemas nic spolecneho , sama pises, ze nevis jak to je, spis fakticky popis, jak se citis, jako to pises tady, ze kdyz ho vidis casto za tim telefonem, tak je mi smutno a citis se ukrivdena, ze se spolu posledni dobou tak malo bavite, tak malo smejete apod, proste co te doopravdy mrzi. Tahle situace ti k tomu dava krasne zrcadlo, tak res sebe a Vas dva a uvidis, co z toho vyleze. Pokud zacne mluvit, nech ho mluvit, neprerusuj ho, nesud ho, muzes se dozvedet veci, ktere si vubec necekala, pokud by ses k nim mela vyjadrovat v afektu, radsi rekni, ze pro tebe je to nove a musis to nejdriv zpracovat.

lamoinelle
13. črc 2017

@helca @bamishop Moc hezky jsi to napsala. Já se snažila, díky, že jsi to ještě takto zdůraznila a rozvedla. Je opravdu důležité přitom držet ty hranice - neútočit, nehádat se, nevyčítat. Proto jsem psala, že to někdy může trvat měsíce... A ta poslední věta je taky moc důležitá - nejdřív zpracovat, raději říct, že teď o tom nedokážeš mluvit, aniž bys řekla něco v afektu, co by tě pak třeba mrzelo...tak stop, pokračovat budeme zítra.

nicooletka
13. črc 2017

@shine2015 dekuju

nafuka
13. črc 2017

jak radí holky, hoď se do gala a občas si někam sama vyraž, pokud můžeš dát dítě na hlídání. Ať je chlap v nejistotě. Přece kolem něho nebudeš skákat jak nevím co. Já taky nemám vždy perfektně uklizeno a manžel mě nepodvádí.

helca12
autor
13. črc 2017

Dekuju vsem za rady 😊😊😊 nejak to zkusim ..