Problém s psaním na ICQ

kalerat
10. lis 2008

Holky potřebuji radu. Dnes můj šikula šáhl na notebook a způsobil to, že teď na icq píšu zprava do leva. Nevíte jak to změnit, abych zase psala zleva do prava. Všem moc díky 🙂

simply.vero
10. lis 2008

kalerat, co máš za klienta? icq 6 nebo něco alternativního (miranda, qip)?

dadka212
10. lis 2008

kalerat aj môj malý to urobil 😀 😀 a ja sa všemožne snažím to nejako opraviť a nejde mi to 😝

dadka212
10. lis 2008

a my máme ICQ6

zuzla2
10. lis 2008

aj nasa mala to urobila...uz 2x 😀 manzel nato pozeral dost dlho,ale nakoniec icq preinstaloval 😀

aponchie
10. lis 2008

hehe to jednou udelala mala a nejak uz nevim jak sem na liste klikla a dala prehodit a slo to ,ale neporadim jak to bylo..kurniksopa..ale je to desne jednoduche 😠

lencici
10. lis 2008

ja si neviem zistiť heslo na icq ide ma z toho trafiť

nobody
10. lis 2008

shift a ctrl zároveň

aponchie
10. lis 2008

lencici ja taky nemuzu najit heslo na jednom icq z dom minulejch a mam dalsi a dalsi 😀 pro jistotu to mam napsane a kdyz jde do tuheho zavolam kamosovi co dela v PC firme a on mi to vyhleda ,ale zase si muze precist vsecko 😀

dadka212
10. lis 2008

diky nobody už to mám upravené 😉

nobody
10. lis 2008

není zaco
a teď to musíte odinstalovat a hopnout quip nebo trilian 😀 😉

lencici
10. lis 2008

apochine my sme si dnes kupili notebook a neviem sa prihlasiť...ja to na....

penelope2066
10. lis 2008

nobody-prepac ale zaujimalo by ma co robi chlap na tekejto stranke 😀

aponchie
10. lis 2008

masiruje si ego penelope 😀 😀 😀

lencici jako ty nemas jeste zrizene icq nebo uz ho mas a zapomela jsi heslo? 😝

penelope2066
10. lis 2008

aponchie-myslis? 😀 😀 😀

nobody
10. lis 2008

penelope ..masíruju si ego
ne, je to složitější .. ale už mizím, neměj strach 😉

penelope2066
10. lis 2008

ved ja ta nevyhanam,viem ze sem chodis uz dlho 🙂 🙂 .mna to len tak napadlo a chcela som vediet dovod 😉 😉

aponchie
10. lis 2008

nemyslim ja to vim 😀 😀 ho trosku uz znam 😀

kalerat
autor
10. lis 2008

nobody moc díky 🙂 pomohlo to 🙂 Teda ten můj syn je teda šikulka. Já ho dneska celý odpoledne vyslíchala, ale on mi jen říkal grrr bababa eeee atd. 😀

schwarzovka
11. lis 2008

můj syn mi to dělá taky běžně... 😀 ...taky mi zvětšil koníka...jen tahle stránka mi jde několikrát zvětšená...jak pro slepý...jsou na to nějaký zkratky...to jsem hledala minule, když mi koníka zmenšil, tak že ty písmenka nebyla vidět vůbec 😀 😀 ...teď mi to už tak nevadí...

marika80
11. lis 2008

mne zas mala nieco stlacila a mala som to hore nohami 😒 . Tak som si prevratila monitor a mala ho na nohach, kym som zistila co s tym. To potesi taketo veci 😉

emamamamu
11. lis 2008

😀 😀 😀 😀 to jsem ani netusila, jak jsou deti pres pocitace.... 😀
a vy si nad tim pak lamete hlavu 😀 😀

lencici
11. lis 2008

apochine mam icg len sme kupili novy počitač a na stariom som bola vždy prihlasena a tu sa neviem...nepamätám si heslo

emjee
11. lis 2008

ale ved ked zabudnete na icq heslo tak vam vygeneruje nove nie? treba si len cislo zapisat niekam

nobody
11. lis 2008

emjee, no to by se zneužívalo jako ---- 😀 😝
ale nějak to určitě půjde.. nějaká odpověď na otázku nebo kdovíco ... aby měl systém jistotu

emjee
11. lis 2008

ako? aj na konikovi si mozes nechat vygenerovat nove heslo

nobody
11. lis 2008

jo, já to blbě pochopil, já myslel, že jen tak si to můžeš vygenerovat bez žádných údajů
tak pardon 🙂

emjee
11. lis 2008

ne ne 😀 zadas cislo a vygenerovane heslo ti zasle na email, ktory si udal pri registracii, rovnako to funguje aj tu, len miesto cisla zadavas login

kalerat
autor
16. bře 2009

ahojte, tak mám další problém s icq. Když chci někomu napsat, tak se mi zpráva napíše, ovšem už se neobjeví v tom horním políčku. Stejně tak jako když mi někdo napíše, tak se mi nic neukáže ☹ Nevíte co s tím?

lucianka
16. bře 2009

Markét, a zkusila jsi to zapnout a vypnout? Mně to často pomáhá na plno věcí 😀 Občas se mi stane, že se mně ani tomu dotyčnému nezobrazují odkazy, které posílám... tak na to to třeba funguje 😉

kalerat
autor
16. bře 2009

Luci zkusila, bohužel to nepomohlo ☹