Problém se sousedy, jak se mohu bránit?

dooriska
24. únor 2014

Ahojky se sousedy jsme nikdy nevycházeli špatně občas byly hluční ale jde to přežít. Na konec zahrady navazuje krátký zatravněný pruh pozemku který léta sečeme na seno a přes rok ho udržujeme aby zde nevznikla džungle. Za tím je jen pole a pole a pole. část našeho pozemku( zahrada k baráku) sousedí se sousedy a částí toho co sečeme na seno. Což není divné ale včera jsem zjistila, že začali rozebírat automaty z čehož nemám vůbec radost, bojím se že by mohli nějaké částečky lítati k nám na zahradu o bordelu nemluve. Máme malé děti tak bych nerada aby se jim něco stalo. Je to ale na jejich pozemku tak s tím nic asi nenadělam ale co me opravdu naštvalo, že na ten kus pozemku kde mi sečeme seno začali používat jakou záchod. Jsou tam lidské výkaly poletující toaletní papír apod. Co S tím mohu dělat jak se mohu bránit?! Já to tam nechci=/

petrajurinova
24. únor 2014

@dooriska v první řadě by to asi chtělo zajít za nimi a říct jim přesně to, co jsi napsala tady - máš malé děti a obavu aby součástky z jejich pozemku neničily tvůj pozemek - slušně je požádat aby si "pracoviště" ohradili zátarasou, přes kterou se takové věci nedostanou. Využití pozemku v obytné zóně coby nekrytý záchod odporuje hygienickým předpisům, v případě že z nějakého důvodu nechtějí při práci používat WC v domě, navrhla bych jim aby si na zahradu pronajali nebo koupili Toy-toy WC (chemickou toaletu), v opačném případě bube potřeba přivolat kontrolu z hygienické stanice a řešit situaci přes policii jako narušení sousedského soužití.

salot
26. únor 2014

Nedivím se, že "to" tam nechceš, to je šílený...