Problémy s exkamarádkou. Jak byste se zachovaly vy?

belatka
30. lis 2010

Ahojky holky,zajímal by mně prosím váš názor. Trošku to shrnu. Bydlíme v paneláku,našla jsem si tu před půl rokem "kamarádku". Myslela jsem si,že je fajn,ale po čase se vybarvila jako pěkná potvora. Teď vím,že nejsou jediná ke komu se tady zachovala tak,že ho odkopla,když už jí nešel na ruku. Byla jsem jí dobrá jen tak něco koupit,přivést,půjčit,darovat. Sloužila jsem jí jen jako vrba,který mohla vykládat ty svoje drby o všech tady z domu. Myslím,že se na mě vykašlala právě kvůli tomu. Mě totiž nebavilo poslouchat,kolik kdo má tady peněz,a že támhleti si můžou koupit tohle a oni ne,a že támhleta je kr..., a tánhleten je hnusnej blb a tak....podotýkám,že má jedno dítě a i přesto v jejích letech 27 dokáže řešit tyhle voloviny. No,ale jde o to. Z ničeho nic se se mnou přestala bavit,ani nepozdraví,no s manžou jsme nechápali.. Pak nám jedno moje další ale dobrá kámoška řekla,že je to u ní normální,že jí tohle taky udělala. Vždy si někoho najde,parazituje na něm a pak si najde někoho jiného. Jenže ona tehdá chtěla půjčit od mých rodičů kočárek. Starej,jen na ježdění tady po okolí, naši ho doma měli jako erární pro moje holky na uspávání doma. No a když jí ho do Plzně vezli až ze Strakonic tak si druhý den uvědomili s mužem,že ho vlastně nechtějí a abych ho odvezla,že jim překáží!!!CHápete? Něco chce,tak jí to přivezou z dálky a pak abychom se s tím posr...my místo nemáme..Jsme tu nahuštěný se třema dětma i sklep je plnej. Tak jsme řekli,at ho k něšim odvezou když ho chtěli. a Ejhle. Manžu si odchyt její muž,že ho nikam nepovezou,že jsem jí ho prej DALA a že at už si nedovolujeme je s tím obtěžovat nebo že uvidíme!!!!No nejradši byh jim dala ránu. Takže ted nevíme jak to řešit. Manža tvrdí,že to udáme na policajty jako pokus o nenavrácení věci tedy krádež. Paragon rodiče mají. Přece ho nebudeme odvážet my potom jak se k nám drze chovají. Co by jste dělaly?Přece se nebudeme ponižovat před lidma,který nám sprostě vyhrožujou...Podotýkám,že jsme si uvědomili,že jsou hrozně jednoduchý,protože vyhrožovat za něco co chtěli je vlastně ubohost. Díky za názory. JE to blbost,ale naštve to...Kor když ji denodenně potkávám... 😠 🙄

meandra
30. lis 2010

Tady to určitě bude co příspěvek, to jiná nátura a tudíž jiný názor. Na mou povahu (pokud to byl starý kočárek, opravdu jen na nějaké uspávání) bych milou exkamarádku i s manželem poslala pěkně do pr....e , ať se s tím kočárkem zadáví a v ten moment by pro mě přestali jednou pro vždy existovat. Jestli je svým chováním známá, určitě za chvíli nebude mít ani komu říct dobrý den. Samozřejmě, každý je jiný, ale mě by ten kočárek opravdu za nějaké tahanice a nepříjemnosti nestál. Navíc těžko je nějak donutíte, aby ten kočárek opravdu odvezli až rodičům. Pro klid bych si ten kočárek buď vzala, ale neodpustila bych si jí něco hodně peprného říct, anebo se smířila s tím, že jsem o něj přišla, protože oni ho opravdu těžko odvezou.

marie83
30. lis 2010

Já souhlasím s meandra jestli jsou opravdu tak jednodušší tak stím nic neuděláte a ani policie nic asi nevyřeší oni řeknou,že jsi jim ho dala a je to v pr..!Já jak se znám tak bych si ji odchytla a pěkně ji vynadala škoda,že jsou mezi námi i tací kdyby jste se moc neznaly tak to pochopím,ale když byla "kamrádka" tak je to sprosté!Jestli je ten kočár starý tak ji ho vem a prodej třeba za hubičku nebo raději věnuj někomu normálnímu než ho nechat takové pipině!Ale oni ho určitě tvým rodičům neodvezou 😖 !

beruska2x
30. lis 2010

V podstate souhlasim s holkama.. Pokud za to kocarek stoji tak bych tam zajela, poslala ji do pr..le a rekla ji jaka je kra.a pekne od plic...
pokud je to stary kocar kterej za to nestoji (stejne pokud nema hodnotu nad 5000 tak to neni trestny cin a ze se tim bude zaobirat policie fakt iluze nemejte) 😅
tak bych se na to vykaslala.. bebila potkas aspon jednou za zivot 😝 tak to mas treba za sebou..

aspon jsi to zjistila relativne vcas.. 😉 je zbytecny se tim nervovat, takovy lidi nezmenis a jeste ty budes ta nejhorsi...

console
30. lis 2010

Asi tak. Nemá smysl to řešit. Ať si kočárek strčí kamsi...

evena
30. lis 2010

ahoj .. zkus si položit otázku, jestli ti ten starej kočár za to dohadování a nervy stojí 😉 chápu že cítíš křivdu, máš pocit že to vyřešit musíš, ale takovým lidem kdybys to 100x vysvětlila, nepochopí to .. v životě příjdeš ještě o víc než o starej kočár 😉

ygreen
30. lis 2010

tak, tak pokud je starej a už ho nepotřebuješ tak jim řekni ať se s ním udáví a pošli je do prd*le. Policie s tím nic neudělá!