Problémy se sousedy. Co delat?

amj
30. kvě 2008

ahoj holky....
začnu od začátku. Mám sousedy teroristy - myslim fakt!!!věčně na mě zvoní, že se jim něco nelíbí, že jim něco vadí atd atd. Dvakrát se mi je povedlo vytopit - Josefínka mi jednou vytáhla hadici od pračky... prostě běžná domácnost. co se může stát. Vyvrcholení bylo dnes - bytové družstvo mi neprodlouží nájem.smlouvu, sousedi si to nepřejí - nechtějí s nikým (mysleli mě a moji rodinu) bydlet v baráku. Celej vchod podepsal petici, že tu s námi žit nechtějí. ☹ Už jsem to tu kolikrát psala - sousedi na mě chodí zvonit, že jim vadí,že moje dítě jezdí doma na odrážedle, že si hraje, že mluví..atd. atd. a vadí jim, že ten můj chlap je afričan. a vadí jim prostě všechno.Dneska mi baba říkala, že kdybych byla sama bez dítěte, tak jim tu vůbec nevadim ale oni (manžel a moje dcera)teda jooo. když čekám třeba na výtah, tak mi řeknou, že s nima teda nepojedu, furt mě zastavujou, a at se uklidníme, že děláme nepříjemnosti, že moje dítě je moc hlasitý - dyt je to normální zdravá a temperamentní holčička!!! jsem v koncích. nájem mi končí za měsíc a já musím honem najít bydlení. obrátila jsem se o pomoc na městskou část, na sousedy asi podám trestní oznámení za rasismus, protože mi stále připomínají - bílý k bílým, černý k černým a podobný nechutnosti. Mám strach, že když nechám dítě spát na balkoně, že mu něco udělají, atd. už jsem měla ve schránce i psí ho*** ...atd atd.
co si o tom myslíte??? ☹

amj
autor
31. kvě 2008

majina - a jak já se stydím, za nás, za bílé 😒 nikdy jsem se s tím nesetkala... ale .. když jdem ven, čumí mi všichni do kočárku, jak kdybych tam vozila nevím co, ale připomínku si nikdo nedovolí. na venek působím velmi nepřístupně. takže to je klid. když už mi přijde že fakt nekdo blbě čumí 😲 tak ho většinou seřvu. ale tohle je čára přes rozpočet, buzerovat mě v byte, kde bydlim...
hledám a hledám a hledám... dneska budu trávit den hledáním na netu 😖

všem vám moc děkuju za podporu, je mi trošku lépe, když to čtu, ale za druhou stranu je mi líto, jak je možné, že ještě dneska jsou takový lidi. 😲 😲

majina
31. kvě 2008

Nevím, nerozumím tomu proč jsou lidé tak zlí!!!!!!! 😖 😠 Jinak pokud by si chtěla, můžu se ti na to zeptat právničky, nebo spíše soudní předsedkyně nebo jak se to přímo jmenuje! Nevím jestli by s tím něco zmohla policie ale taky mám plno kontaktů tak jestli budeš potřebovat pomoc tak se ti na cokoli zeptám!!! Staší když napíšeš a budu žhavit telefon 😉 🙂

amj
autor
31. kvě 2008

majina - s právničkou to už řeším, s jednou jsem se seznámila na jipce v porodnici 😀 no síla síla síla. určitě si pomoci vážím, a určo využiju. Těm kur*** to jen tak neprojde. ale pěkně popořádku, abych měla jistotu jinýho bydlení a pak tu s nima už nemusela být vůbec. takhle to je na budku

majina
31. kvě 2008

jasný, rozumím ti!!!! Nečetla jsem to tady ještě celé ale co na to manžel??? 😅 ☹ Je mi vás fakt líto!

amj
autor
31. kvě 2008

je nas*****, hádáme se kvůli nim, radši chodí od rána do večera do práce aby nemusel být doma. Dyt tem sousedům vadí, když poslouchá jejich rádio, jejich tv, nebo písničky. prostě všechno.
jak vám to tu popisuju, kousek po kousku na co si vzpomenu, tak oni se vlastně snažej fakt už od začátku, jen nenásilně. Loni mi dítě nechodilo, ted lítá. je to malej drak, nespavej, křičící - holky ječej, kluci ne, lítá po bytě z jedný strany na druhou. dupe...no je to dítě, těžko mu vysvětluju,že to nemůže... normální dospelej člověk má pochopení.... 😖

haluskacz
31. kvě 2008

amj IP 🙂

majina
31. kvě 2008

Ježiši.... to by mě zajímalo jak to probíhalo když oni měli děti??!!! To jako jen poslušně seděli a šeptali néééé??? 😠 😠 😠 No to jsou primitivní lidi!!!! na to se ani nedá nic napsat, to bych akorát musela být vulgární a k tomu se raději snižovat nebudu 😖 Jen bych si s nima docela dost ráda promluvila a vysvětlila jim za co taková malá holčička a jiná barva pleti "může".... "určitě za všechno zlo"!!! To jsou ubožáci!!!!!!! 😠 😠 😠

amj
autor
31. kvě 2008

oni maj. ty který to začali maj asi 2,5 lety dítě. já nevim, to moje je fakt takovej malej rarášek, neposedí, hraje si, běhá, hází hračky do krabice -jasně že se ne vždycky trefí, občas ji něco vypadne z ručičky...dyt jsou to děti proboha!!!

majina
31. kvě 2008

amj.... ale tohle je úúúúplně normální!!!! Jenže oni už hledají každou kravinu aby ti šli říct jak hrozně rušíte 😠

amj
autor
31. kvě 2008

jj, právě. rušíme je vším. prostě hledaj cokoliv, zbuzerovali celej barák, a všichni jsou a budou na jejich straně.

majina
31. kvě 2008

je to strašný!!!! nemám jiných slov než "ubohost, trpnost, rasismus" 😖

amj
autor
31. kvě 2008

jooo, je to hrůza v dnešní době. kdyby se to nedotýkalo přímo mě, tak bych řekla, že jeto fakt blbá legrace. Našla jsem pronájem hned naproti v baráku, ale vzhledem k tomu, že to patří stejnýmu bytovýmu družstvu, tak si vůbec nepomůžu. a přestěhovat se jen ,,přes ulici,, mi to stjeně nevyřeší. bych je potkávala furt ☹ ☹ ☹

majina
31. kvě 2008

no to jooo!!! to je skoro zbytečný se stěhovat 😖

liana
31. kvě 2008

no moja zlatá netuším v akej štvrti bývaš ale v normálnej to asi nebude. ver tomu že urobíš sama najlepšie ak odtiaľ s rodinou odídeš. na susedov a celý barák môžeš v pokoji podať trestné oznámenie, na tvojom mieste by som ich za ten mesiac v pokoji ponahrávala na diktafón a ešte to aj zverejnila v Tv a v dennej tlači.

Ak chcete bývať v byte tak si radšej uzatvorte poistky pred takýmito galibami, vyhnete sa stresom. A čo sa týka deckého kriku, bohužiaľ je potrebné obzvlášť v bytoch na to dávať pozor, lebo nie vždy je to príjemné, obzvlášť ak susedia nemajú vašu tolerantnú povahu.

my sme mali a najskôr aj budeme mať susedov robotníkov a ani sa nemusím rozpisovať ako táto čvarga dokáže znepríjemniť život lebo si myslí že žije asi v krčme a na samotke. a to žijem v dome. neraz som na nich spísala sťažnosť.

amj
autor
31. kvě 2008

jo, to chápu. ale oni si fakt vymýšlí. z bytů nic slyšet není, pokud ovšem nešpízuješ za dveřma. když stojíš na chodbě, tak je jasný, že to máš všechno z první ruky. my nejsme celý dny doma, snažím se být hodně venku, aby měli klid a i to je špatně

jo, s těma pracantama - to znám, bydlelo jich vedle nás asi 20, to je rambajs, i když se snažej bejt potichu, tak sjou hlučný už jen proto, že jich tam je tolik

womenne
31. kvě 2008

amj to teda to je fakt teror,byt tebou tak odidem niekam inam kde su normalny ludia,určite to vplyva zle na teba ale aj na malu,lebo ja som hrozne nervozna ked naši susedia vyvadzaju.Nepochopim tych ludi v ktorom storoči to žiju ked sa dokažu takto spravat,Moja sesternica si zobrala za manžela černocha,maju aj babo,a susedia su knim velmi mily a dost im pomahaju,najme jemu kedže smiešne rozprava a ešte všetkemu nerozumie 😀 Držim palce

amj
autor
1. čer 2008

no právě, ta je z toho protivná, když jdeme ven, tak brečí, a když někoho potkáme, tak si zakrejvá uši ☹

nensy
1. čer 2008

to je fakt hrozný aby ještě neměla náké trauma ☹

ma_se
1. čer 2008

amj,pekny den ti prajem....precitala som si tvoj prvy prispevok,a nezavidim ti,ale viem o com to je...len ta ukludnim,ja som biela a cela moja rodina je biela a aj tak mam problem zo susedou nad nami a vobec ludmi...niektorimi...takze,ja by som sa koli tomu netrapila ako sa chovaju,lebo cernosi su tiez ludia...a to by som ti mohla pisat,ako mna terorizuju/terorizovali/niekedy si myslim,ze ma niekto preklial,ze sa nam tak vodi...lenze mne to zacalo odkedy som sa rozviedla....atd.je to na dlhe pisanie....ale mam aj spomienku ked som byvala v CZ v okr.Most,na susedov...a to bola riaditelka skolky,ale nic moc...ake mala chovanie...mozno by bolo dobre sa odstahovat do rod.domu,ale nikto ti nezaruci,ze tam budes mat klud....necitala som ostatne prispevky tak neviem ako sa ti dari teraz,ale budem ti drzat palce,lebo mas pravo tiez na klud ako aj kazdy clovek....maj sa krasne...ak budes chciet ozvy sa mi na mial,lebo ja casto na to forum nechodim a na maili mi lepsie pisat....ak budes chciet...pa

ma_se
1. čer 2008

a este jedna vec,ludia si vymyslia take veci,ze clovek len pozera...a nic nezmozeme,lebo ked sa zacne branit a pride na klamstva tak nakoniec este povedia,ze ja si vymyslam a namyslam,nakoniec este zo mna urobia blazna...ja si poviem tolko-BLBI LIDI TAKY LIDI-a neoplati sa bojovat z veternymi mlinmi.....

amj
autor
1. čer 2008

doufám, že to bude bez zdravotní újmy, zažila si toho dost jako malé mimi, tak doufám, že má vybráno 😒 je škoda,že jsou i takový lidi mezi náma. mam uplně hrůzu s čím přijdou příště. ale jsem vybavená, telefon mam nastavenej na nahrávání, jednou zmáčknu, a uvidíme! Uplně bych měla hrůzu tu zůstat, kdyby moje a jejich dítě chodilo do jedný školky, školy... 😲

liviky
1. čer 2008

amj - to je bordel,...však byli taky mladí a měli děti,tak by Vás měli nechat dychat,to nechápu,ikdyž já mám problémy taky a to se sousedkou ve vedlejším bytě,ale ona je na hlavu,takže to neřeším,ale v těhu mi bylo jednu dobu taky ouvej...teď tu sousedu přejdu,nezdravím a dělám že neexistuje a to jí vytáčí a mě je zase fajn.. 😉
drž se.nedej se a bojuj!

amj
autor
1. čer 2008

jj, dík za podporu. nejhorší je, že to dělá už celej barák ☹ snad to bude lepší

aponchie
1. čer 2008

amj no to jo ja bych taky mela strach dospelaci jsou nekteri pekny svine a ockuji i sve deti coz je kardinalni ubohost prvniho stupne,ale bohuzel se to deje..proto osolit jim to fest to jo,ale daleko od nich nekam vice kosmopolitneji pac ja si mysliml,ze nase spolecnost pokud nejses primo v centru nejakeho vetsiho mesta neprijme africana..bohuzel je to tak..ja to tak kolem sebe vidim..zila sem v UK a tam je to OK ja sem se tam citila jako ryba ve vode a nejvetsi pruser byl kdyz sem si privezla kamarada Inda k nam do Zlina to jsi mela videt co se delo!byl u nas 5dni a pul mesta to vedelo a pul lidi se s nama nebavilo a opovrhovalo byt to byl vrcholnej manager nadnarodni firmy 😝 co tak nekam do centra to je silene drahy co?nebo co ja vim vsak ty jses primo v Praze asi co?ja toto fakt nechapu..na druhou stranu sem mela cest bydlet i v Dansku a tam sou taky rasisti a celkem fest ..staci,ze mluvis jinak nemusis bejt cernej 😝

liviky
1. čer 2008

já bych to vyřešila a pak s velkou slávou odešla bydlet jinam a všem třeba dala do schránky pohlednici s Vaší novou viou,kde Vás takové nicky nebudou obtěžovat 😀

amj
autor
1. čer 2008

aponchie - bydlíme v praze, tak jsem čekala, že to bude vše ok. dřív jsme bydleli v cikánským baráku a i s těma to bylo ok. žádnej problém. až ted...
jooo, uplně to vidim. jak se tváří. já mam samé kamarády cizince...a to je kolotoč když se sejdem na chalupě, kde to snad nikdy nikdop neviděl 😀 😀
liviky - dobrý 😀 😀 😀 i kdybych tu vilu měla našvindlovat 😀 😀 😀

achalteke
1. čer 2008

amj já jsem v šoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢
No to je jak z nějakýho hodně špatnýho filmu, nechce se mi věřit, že jsou lidi takový rasistický prasata, je mi z toho zle!!!!
Přemýšlím jak Ti a Tvé rodině pomoci, zeptám se manži on se tady v té problematice dost orientuje....!!!
Máš moji obrovskou podporu!

amj
autor
1. čer 2008

achalteke - dík. už druhej den koukám po netu, na bydlení. všem píšu na rovinu že jsme česko africká rodina, už mi spousta lidí odpověděla, at se nezlobim... no síla. fakt ty lidi maj takový předsudky? a proč? dyt ty černoši jsou stejný jak my, maj stejný problémy jak my, jen maj jinou plet... dyt my taky nejsme všichni stejný. fakt nechápu. dneska se mi nechce ani vařit...jak jsem nas****
koukám že bydlíte v Č.krumlově - je tam krááásně 😀 😀

achalteke
1. čer 2008

amj nebydlím přímo v Českém Krumlově, ale na Lipně, jo je tu krásně, leč draze, ale s bydlením tu není problém a s prací taky ne :. jako Váš případ je pro mě fakt neuvěřitelnej, večer dám s manžou hlavu dohroomady a snad nás něco napadne....moc ráda bych Vám pomohla. Poptám se po bydlení v Praze u kamarádů....
Je mi líto, že v dnešní době se pořád lidi odlišují na modré, bílé, zelené, žluté.....hnus, hnus, hnus - na ty lidi bych naplivala 😠

nensy
1. čer 2008

a už jsi něco našla zajímavého amj 😀