Problémy se sousedy. Co delat?

amj
30. kvě 2008

ahoj holky....
začnu od začátku. Mám sousedy teroristy - myslim fakt!!!věčně na mě zvoní, že se jim něco nelíbí, že jim něco vadí atd atd. Dvakrát se mi je povedlo vytopit - Josefínka mi jednou vytáhla hadici od pračky... prostě běžná domácnost. co se může stát. Vyvrcholení bylo dnes - bytové družstvo mi neprodlouží nájem.smlouvu, sousedi si to nepřejí - nechtějí s nikým (mysleli mě a moji rodinu) bydlet v baráku. Celej vchod podepsal petici, že tu s námi žit nechtějí. ☹ Už jsem to tu kolikrát psala - sousedi na mě chodí zvonit, že jim vadí,že moje dítě jezdí doma na odrážedle, že si hraje, že mluví..atd. atd. a vadí jim, že ten můj chlap je afričan. a vadí jim prostě všechno.Dneska mi baba říkala, že kdybych byla sama bez dítěte, tak jim tu vůbec nevadim ale oni (manžel a moje dcera)teda jooo. když čekám třeba na výtah, tak mi řeknou, že s nima teda nepojedu, furt mě zastavujou, a at se uklidníme, že děláme nepříjemnosti, že moje dítě je moc hlasitý - dyt je to normální zdravá a temperamentní holčička!!! jsem v koncích. nájem mi končí za měsíc a já musím honem najít bydlení. obrátila jsem se o pomoc na městskou část, na sousedy asi podám trestní oznámení za rasismus, protože mi stále připomínají - bílý k bílým, černý k černým a podobný nechutnosti. Mám strach, že když nechám dítě spát na balkoně, že mu něco udělají, atd. už jsem měla ve schránce i psí ho*** ...atd atd.
co si o tom myslíte??? ☹

amj
autor
1. čer 2008

achalteke - jj, to je humus. přitom ty děti jsou tak krásný 🙂
já potřebuju sehnat něco bez realitky, no fakt nekradu, protože to jsou fakt židáci. ty neskutečný prachy, co si řeknou, za to že ti ukázou byt a vypracujou smlouvu..no hustý 😒

amj
autor
1. čer 2008

nensy - zítra se jdu mrknout, ale fakt nouzovka - podle metrů to je maličky, ale záleží jak to maj vyřešený...uvidím.

nensy
3. čer 2008

tak jak jsi dopadla amj už si se byla na něco juknout a co tam ten co si říkala a co sousedi 🙂

amj
autor
3. čer 2008

ahoj nensy. sousedi jsou v klidu, manža má od včera a dnes volno. Oni srabíci si dovolej jen když není doma. takže zítra začínáme určo na novo☹ kouknout jsem se byla jednou, ale moc malý - sice velký metrama, ale jen 1 místnost +kuchyn a to už s tím dítětem fakt nejde. kdyby to byla kuchyn s jídelnou, tak bych do toho ještě šla, ale fakt jen ta pidi midi kuchynka bez stolu, to už nejde. by mi to dítě zbořilo celý dům 😒 tak hledám dál 😀

nensy
3. čer 2008

tak se drž at něco najdeš.já se taky juknu jestli něco najdu 😀

amj
autor
3. čer 2008

jj, dík - máš krásný dětičky, mají kouzelný kukadla 😀

nensy
3. čer 2008

jo to jo hlavně malá ta je celá manža.hned jak něco najdu tak ti písnu do IP 😀

amj
autor
3. čer 2008

dík. já hledám furt. už mě i ten internet leze na mozek 😀

nensy
4. čer 2008

tak to se ti nedivím. 😀

amj
autor
4. čer 2008

dneska na to peču, už mi ty fotky lezou pěkně krkem ☹

jsem ted zastavila paní, co bydlí vedle nás - tak říká, že nás vůbec neslyší,a to s náma maj společný stěny od ložnice a kuchyně... a je celej den doma, a říkala, že neslyší ani malou, a podotýkám že není!!! hluchá! tak teda nevim co si myslet 😒 o tý paní pod náma 😉

krtinka
4. čer 2008

amj, hodně sil, obdivuju tě, já bych už byla v blázinci.

nensy
4. čer 2008

tak to ti věřím já ksem zatím nic nenašla 😀

amj
autor
4. čer 2008

v blázinci budu asi brzy. všechno je na budku, chtěj dopředu šílený prachy... 2 kauce +2 najmy +1nájem...ty jo když je to průměrně 11tis...no fakt na to mam z tý mateřský našetřený 😠

maja26
4. čer 2008

amj nemáte plovoučku?nad nás se nastěhovaly mladí a daly si plovoučku tam kde máme ložnici no tak každý večer slyším pejska jak tam běhá,nebo ještě líp vyje na balkóně bo oni ho tam zavřou 😒 ,ale že bych si stěžovala..?To nee
Někdy sice zatřískám jako stará důra na topení,ale to jen když si nějaké pako pustí v jednu ráno písničky na plné gule to mě šlak trafí 😒
Já mít sousedy jako ty tak je vyliskám všechny na jednu hromadu 🙂
My se chcem stěhovat spíš kvůli tomu prostředí co je venku nějak se nám tu rozmáhají narkoši tmavší pleti i světlejší,no a tak mám strach že budu chodit z Máří do dvaceti ven jako garde 😀 nebo nafasuje 9mm 🙄

amj
autor
5. čer 2008

ne nemáme. máme jen lino, protože s tim malým prasetem se to dobře udržuje.
9 mm bych taky fasovala, a už rovnou v porodnici 😀

lenicka2323
6. říj 2018

Dobrý den obracím se na vas s radou jelikož jsen bezradna jak situaci řešit s manželem opravujeme baracek co nam prenechal tata jelikoz sly s mamkou do bytu a v místě kde mame koupelnu kterou nemame jeste komplet hotovou nam promrza jedna zed a dokonce i vlhne je to tim ze je slaba a sousedi na nasi zdi maji nanos popela a hliny.. Soused je momentalne stryc (nikdy se s nim nedalo normalne bavit a po smrti babicky která tam bydlela uz vubec) zkousela jsem ho kontaktovat ohledne toho jestli sem nepojede ze by tam s manzelem zasly aby manzel z dobre vůle ten jejich curbes odhazel a aby se to mohlo i zateplit. Nevim jak dál jelikož on nekomunikuje a zevnitr se to nijak udelat neda.