Problémy se sousedy. Co delat?

amj
30. kvě 2008

ahoj holky....
začnu od začátku. Mám sousedy teroristy - myslim fakt!!!věčně na mě zvoní, že se jim něco nelíbí, že jim něco vadí atd atd. Dvakrát se mi je povedlo vytopit - Josefínka mi jednou vytáhla hadici od pračky... prostě běžná domácnost. co se může stát. Vyvrcholení bylo dnes - bytové družstvo mi neprodlouží nájem.smlouvu, sousedi si to nepřejí - nechtějí s nikým (mysleli mě a moji rodinu) bydlet v baráku. Celej vchod podepsal petici, že tu s námi žit nechtějí. ☹ Už jsem to tu kolikrát psala - sousedi na mě chodí zvonit, že jim vadí,že moje dítě jezdí doma na odrážedle, že si hraje, že mluví..atd. atd. a vadí jim, že ten můj chlap je afričan. a vadí jim prostě všechno.Dneska mi baba říkala, že kdybych byla sama bez dítěte, tak jim tu vůbec nevadim ale oni (manžel a moje dcera)teda jooo. když čekám třeba na výtah, tak mi řeknou, že s nima teda nepojedu, furt mě zastavujou, a at se uklidníme, že děláme nepříjemnosti, že moje dítě je moc hlasitý - dyt je to normální zdravá a temperamentní holčička!!! jsem v koncích. nájem mi končí za měsíc a já musím honem najít bydlení. obrátila jsem se o pomoc na městskou část, na sousedy asi podám trestní oznámení za rasismus, protože mi stále připomínají - bílý k bílým, černý k černým a podobný nechutnosti. Mám strach, že když nechám dítě spát na balkoně, že mu něco udělají, atd. už jsem měla ve schránce i psí ho*** ...atd atd.
co si o tom myslíte??? ☹

amj
autor
30. kvě 2008

mě se teda nikdy nic - tukám do dřeva - nestalo. bydleli jsme hned vedle sazka arény. fakt je že když jsem chtěla domů a Madonna měla koncert, tak mě nepustili, a musela jsem přespat u kamarádky. nepustili - myslim policie

jabber
30. kvě 2008

amj - to je přesně, že kdo chce psa bít, tak hůl si vždycky najde 😖 😠 . A navíc jsou to podle mě jen důvody, které uvádějí na tom bytovým družstvu, protože tam samozřejmě neřeknou, že jim vadí v domě Afričan 😖 . Takže jim vadí každá malichernost a budou si je klidně i vymýšlet, když vás potřebujou před úřady očernit a dosáhnout toho, aby vás vyhodili. Teda já fakt zírám. Namastit babám schody sádlem....

dagina
30. kvě 2008

Jabber, dobrý nápad s tím sádlem 😅

nensy
30. kvě 2008

jo jabber to je dobrý.ty by jeli jak po másle..............koukala jsem na malou ta má krásný kukadla 😀

amj
autor
30. kvě 2008

monkula - dík za tip. nojo, až budem pryč, jinak bych se fakt bála...

amj
autor
30. kvě 2008

jabber - máme výtah - sádlo neuspěje ☹

nensy
30. kvě 2008

tak namaž výtah třeba tam náká sebou sekne 😀

amj
autor
30. kvě 2008

to jooo, a někdo s mym stěstim mě při tom chytí ne???
já mam smůlu na sousedy. 😒

mirka414
30. kvě 2008

Amj pomoct ti neviem,ale mas taku nadhernu dcerku 😵 nevim ako moze byt niekto tak netolerantny,hruza...

terkajesterka
30. kvě 2008

taky mi to nedá a musím se připojit - my bydlíme taky v baráku (družstevním). Do sousedního bytu se nastěhovala paní z Koreje (mimochodem moc milá paní, byla tichá a my jsme s ní neměli absolutně žádný problém), ale naši rasističtí sousedé (ne jedni) ji prostě vyštvali. Vymýšleli si směšné důvody - např. že vaří smradlavá jídla (kdo z nás už něco spálil tak ví, že ne každé české jídlo voní) a tak se paní musela stěhovat pryč.....bylo mi z toho fakt nanic.
Zaslechla jsem, jak se sousedé o ní bavili a kdyby to někdo nahrál, tak by snad šli sedět. Padaly tam slova jako žlutá svi.ě apod.... 😠

amj
autor
30. kvě 2008

mirka - dík, to je to jediný, proč stojí za to bojovat. a proč tu nechci bydlet, kdyby jsme byli sami, hodim na to bobek...ale nikdy nevíš, ona je moc malá, bránit se ještě neumí a lidi jsou zlí. zrovna ty co tu bydlej kolem. ☹

jabber
30. kvě 2008

amj - no ono je to ve skutečnosti tak, že aby se jim spíš něco nestalo, protože v tu ránu by bylo jasný, kdo za to může.... 😒
Já teda nevím, ale podle mě se tím TV zabývat nebude až se odstěhujete....takhle je šance, že by třeba nějaká baba prokecla, co jim vadí, ale až budete pryč....myslím, že zpětně to nemá cenu 😖

monkula
30. kvě 2008

amj, je mi to ľúto, neznášam rasizus, veď najkrajšie deti sú tie "pomiešané" 😵 😵
Dávaj pozor prosím na malinkú...

amj
autor
30. kvě 2008

jabber -no tak asi, ted si něco udělaj oni samy sobě, a bude to na mě...už mam hrůzu. bych to chtěla řešit, když už se třeba budem stěhovat, nebo budem mit něco najitýho. aby to třeba natočili a my druhej den vypadli. víš jak

nensy
30. kvě 2008

no jasně zavolej tam třeba v pondělí v neděli je judo tak se podívej na kontakt ikdyž mužeš kouknout na netu hned.

amj
autor
30. kvě 2008

monkula - neboj, to je malý klíště, nenechá mě jít samotnou ani na záchod 😀

jabber
30. kvě 2008

amj - a myslíš, že by byli fakt schopný malé ublížit? 😕 Vždyť je to malý dítě....ono něco říkat je jedna věc, ale opravdu ublížit je věc druhá, to už chce jinačí žaludek 😖.

dagina
30. kvě 2008

amj, občaské judo tě bude kontaktovat okamžitě, když jim napíšeš svůj příběh. I my jsme chtěli jeden problém řešit touto cestou přes TV, nakonec se to snažíme vyřešit ještě jinak..., ale stále nás kontaktovali, kdy že budeme dělat tu reportáž 😅 .

amj
autor
30. kvě 2008

terkajesterka - tak vidiš. to je jak u nás. těm lidem už to prostě vadí z principu. dyt jsou stejný jak my, maj stejný problémy jak my, a když pracujou a nedělaj bordel, tak maj stejný možnosti co my. je to hrozný, jak je tu ten komunismus furt zažitej... ☹

nensy
30. kvě 2008

jo jasně čim dřív tím líp.nečekej na nic 🙂

amj
autor
30. kvě 2008

dagina - fakt jo???

jabber
30. kvě 2008

chtělo by to něco v hlavním vysílacím čase - z tohohle pohledu jsou Černý ovce naprd 😒

nensy
30. kvě 2008

no jabber to judo to jde v dobrém čase a každej na to kouká 🙂

amj
autor
30. kvě 2008

no asi občanskýho joudu,nebo na vlastní oči. mam kámošku na nově, tak ji pípnu, at pomůže 😀

amj
autor
30. kvě 2008

holky ještě budem slavnýýýýý 😀 😀 😀

dagina
30. kvě 2008

Jj, také jsme byli překvapeni jací to jsou rychlíci. Určitě neváhej, ať se sousedi ukážou, hrdinové 😠 .

nensy
30. kvě 2008

no jasně to je dobrej nápad amj. 😀

amj
autor
30. kvě 2008

no to víš...hrdinové. 😠 musim to probrat doma, jestli do toho bude taky chtít jít..víte jak. by mě neuškrtil, co jsem to zas vymyslela 😀 ale co, svedu to na vás 😉 😉 😉

amj
autor
30. kvě 2008

uplně se děsim, co zas bude dneska večer...to je furt něco 😒

nensy
30. kvě 2008

no jasně sved to