Proč chodí chlapi doma tak rádi v trenýrkách?

danfal
28. led 2012

Chtěla jsem zjistit, jak to s těma chlapama vlastně je. Mám pocit, že většina chodí doma v trenkách a někteří i ven na zahradu 🙂. Já teda v bombarďákách nikde nepoletuju, ale možná to bude tím, že jsem holka 🙂.

anien
28. led 2012

Tak to jsem ráda, že ten můj je asi výjimka. Doma nosí normálně tepláky 😉

megy
28. led 2012

tak to můj chodí tak na půl, někdy v trenýrkách, někdy v kraťasech, já sama jelikož máme doma fakt hic díky stupačkám, tak chodím kolikrát jen v gaťkách - já se teď taky už do moc věcí nevlezu😀

zelvatko
28. led 2012

tak můj chodí doma v trenkách i v teplákoch.. a v létě venku taky poletuje v trenkách, doma na zahradě je to snad jedno v čem chodí, ne 😉

xavera
28. led 2012

Můj naštěstí taky nenosí trenky 🙂 , ale normální tříčtvrťáky, nebo si nechá kalhoty z venku a svlékne se až v koupelně a po sprchování rovnou do pyžamových kalhot.

Můj táta to ale dělá a vypadá to strašně....navíc nosí zásadně takové rozvolněné, takže mu z toho občas kouká co nemá. Je to hnus - pamatuji na to od malička. Máma je z něj nešťastná, on si ale nedá říct. ...tak ještě že to nemám teď doma.

majdula
28. led 2012

Tak furt lepsi, nez kdyby chodil naostro. Vcetne te zahrady 🙂

(ale vlastne, proc ne? 😎 )

martaska78
28. led 2012

To nevím ,já nikoho takového neznám 😀

kacenka1111
28. led 2012

Tak muj zasadne trencle, ted jsem se ho ptala a pry "to" ma volne a do slipu by se mu to neveslo😀 navic dobry vetrani...a neni jim vedro jako v teplacich....odpoved primo ze zdroje....a nosi k tomu vytazeny ponozky???? 😀

ashlee
28. led 2012

muj manžel doma chodi v teplakach.ve spodnim pradle ne.

skurinka
28. led 2012

Muj chlap chodil v trenkach ,ale proste jsem mu rekla jestli by si nemohl vzit teplaky pac ja taky nepoletuju doma v gatkach

dasty79
28. led 2012

Můj chlap přijde domů a už je v trrenkách 😀 a když tady máme návštěvu tak si vezme kraťasy.

hpaja
28. led 2012

Můj manžel doma chodí zásadně v teplákách nebo v létě pak v kraťasech a jsem ráda 🙂 a když je velký teplo, sundá si tričko a je jenom v kraťasech.

bocinka
28. led 2012

Mira taky chodí doma v trenkách a já taky chodím v kalhotkách 😀 😀 jsem přece doma.... Máme doma běžně tak 27° 😝 Takže to jinak ani nejde.... Ale na zahradu neeee....

coxa
28. led 2012

Můj chlap chodí v teplákách nebo kraťasech, taťka i švára taky tak, jediný kdo chodí v trenkách je tchán a je to teda dooooost hrozný! 🙄 😀

ined77
28. led 2012

Tak MM doma chodí většinou v kraťasech nebo v teplákách, ale soused naproti je běžně v trenkách a je mu šumák, že takhle vyjde i na chodbu 😅 😀 .Přitom je to mladý chlap...a mě tím uvádí celkem do rozpaků 😎 .Vždycky jen pozdravím a mizím 😀 .