Proč se musí o hnusných miminech říkat, že jsou hezká?

pantau
14. pro 2009

Tak to to mě dostalo 😀 Tak jsem si říkal, že vám to sem dám, ať se nad sebou zamyslíte.

http://www.feministky.com/proc-se-musi-o-hnusny...

dorinek
14. pro 2009

HAHAHA. Tak to je po mě 😀 To napsala nějaká ..., která zřejmě nemá děti. Žádný miminko přece není ošklivý, i když to moje je nejkrásnější a nejúžasnější miminko na světě (to samý si jistě myslí každá z vás). A kdo vlastně vymyslel měřítko krásy pro miminka?? Tahle paní femenistka ?? A odmalička dítěti předhazovat, že je sice ošklivý, ale že to není to hlavní ??.... Tak to jste mě pobavil pane tau 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
14. pro 2009

protoze pro kazdou maminku je jeji ditko to nej, protoze ideal krasy neni stanoven a kdyz je nekdo debil tak mu hned taky nejdu rict na potkani....

a taky znam holku co byla jako mala desne krasnej andilek a dneska je z ni desna osklivka 😝

eliotka
14. pro 2009

Tak to je asi sranda, ne? 😕 Nebo to jako ymslí dotyčná vážně? Vždyť i když se miminko narodí ošklivé ( i když, co to je, že jo), tak pak to může být krásné miminko či děcko později!

berynka
14. pro 2009

To je takovej výkřik do tmy 😀 . Osobně mi všechny novorozený děti připadaj dost stejný a celkem roztomilý. Když se mi pak nějaký dítě "nezdá", tak nehodnotím krásu, ale třeba šikovnost, povahu apod. 😉 . A zrovna moje dítě se mi líbí, ale znám teda hezčí 😎 .

vercak.
14. pro 2009

Tak tenhle článek je teda opravdu pecka 😲 To musela fakt napsat nějaká kr... Chtěla bych jí vidět, jak vypadá a jak vypadala jako malá. A vůbec, o dětech se neříká, že jsou ošklivé a už vůbec ne před jejich rodiči. Je to hnusný, každý dítě je hezký a když se zrovna moc nepovede, tak se stejně na něm dá nají něčo hezkýho.
Zrovna v týdnu jsem o tom četla článek v Betynce a je tam moc hezky napsané, že by se maminkám nemělo říkat, že jsou jejich děti ošklivé, protože pak je i ta maminka zklamaná a odnese to jen a jen to dítě. Pro matku je vždycky její dítě to nejkrásnější.

janakar__2
14. pro 2009

No tak to snad ne..... 😠 Myslím, že snad ani nemá cenu se k tomu vyjadřovat.protože to je ubohý

kristufka
14. pro 2009

Tak to je síla... má slova janakar. Vyloženě trapas. Však, rovnou od malička snižujme dítěti sebevědomí už od narození. A ze zrovna né krásných miminek se může vyloupnout krasavec-krasavice a naopak.
No fakt ubohost.

kaa
14. pro 2009

Citace Pantau: "ať se nad sebou zamyslíte".
No Pantau,ne všechny jsme tak trapné...
K článku:To napsala nějaká husa, ne? Asi fakt nemá děti, bych ji chtěla vidět, kdyby ji někdo řekl :" Jéé, vy máte ale hnusné dítě, bojim, bojim"
😝 😝

crca
14. pro 2009

Tak to je drsný 😀 ,možná že se slečna "povedla na venek,ale v hlavě to má nějaké rozštěpené 😀 😀

dorinek
14. pro 2009

crca - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nad tím článkem se inteligentní člověk může opravdu jen zasmát 😀

janneke
14. pro 2009

Ono vůbec stojí za to přečíst si více článků na těch stránkách.. to je vážně snůška hovadin. Jestli jste se dlouho nezasmáli, rozhodně se tam mrkněte! 😎

dadule4
14. pro 2009

no tak to je fakt síla.. paní bude nejspíš hoooodně zakomplexovaná, třeba se taky zrovna tak trošku "nepovedla " 🙂 nemám slov a jen čučím nad lidskou blbostí

katerinka.kr
14. pro 2009

Nevím, s jakým umyslem to bylo dáváno na toto diskuzní forum, panetau, jestli s úmyslem, že se tu rozváže ohnivá diskuze, tak vás asi zklamu.

Po přečtení jsem ani nebyla naštvaná, ani me to nezvedlo "ze židle".

Na štěstí role matky mě naučila hodně trpělivosti, a jak vidím, dostává se mi ji hodně i na dospělé osoby, v tomto případě na paní či slečnu. Pisatelka napsala rádobyvtipný článek, a mě nechal uplně chladnou, žádná zlost, nenávist či tak něco, spíse lítost nad ní, ale to je tak asi všechno co ve mně článek vyvolal 😅

Její pionýrská hesla "vždy mluvit pravdu" mě rozesmála.

Myslím, že inteligenčně i emočně jsem na jiné úrovni, řekla bych i v jiné dimenzi, takže toto mě opravdu nemůže dostat, a myslím, že všechny maminky tady to budou spíše ignorovat, než se nad tím nějak pozastavovat či řešit 😉

marketka.27
14. pro 2009

dadule, ta paní se nepovedla zcela určitě, někde se stala chyba 😉 ... možná ji spolupacienti v léčebně nemají rádi?
Příšerná blbost. A asi nezná tu "O ošklivém káčátku", baba jedna pomatená.

beruska2x
14. pro 2009

a hlavne nezna Uzla... ten zase "Zatloukat, zatloukat, zatloukat" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketka.27
14. pro 2009

Plzáka 😉 I když nepochybuju, že Uzel se k tomuto mottu hlásí také 😀 😀 😀
Čert vem babu (autorku), stejně máme všechny tady na koníku ty nejkrásnější děti 🙂

beruska2x
14. pro 2009

tak ja to mam v knizce od Uzla... nojo oni jsou vsichni stejni 😀 😀 😀 😀
tak to se mylis ja mam najkrasnejsi dite na svete 😀 😀 😀 😀 jako kazda mamina 😀 😀 😀 😀 😀

marketka.27
14. pro 2009

Ne berusko, nejkrásnější dítě mám já, napsala jsem to jen tak, abych nikoho neranila 😀 😀 😀 😀 😀

beruska2x
14. pro 2009

😀

pantau
autor
14. pro 2009

Děvčata, líbí se mi, jak se pohoršujete, ale tuhle včera byla na Nově informace o tom, že ona zákonná lhůta 6 měsíců během které lze odmítnout otcovství se bude možná prodlužovat, tak si dejte pozor. Mimo jiné se tam uvádělo, že každý čtvrtý muž není biologickým otcem což je myslím statisticky vysoké číslo. Takže věřím, že ne málo z vás se na tomto čísle (a i jiném čísle 🙂 ) podílelo. Takže nemoralizujte, protože toho velké procento z vás není hodno. 😝

dadule4
14. pro 2009

pane tau o co vám jde???
holky a už se neříká zatloukat, zatloukat... ale mazat, mazat... ( sms, maily apod. ) 😀
a pro každou mamču je to její mimi nejkrásnější ze všech!!! takže to nejnej je to moje 😀 😝 😀

katerinka.kr
14. pro 2009

Pantau se asi nudí 😀 😀 chce si pokecat 😀 😀 😀

vercak.
14. pro 2009

Katerinka - souhlas.
Pantau založí téma o ošklivých dětech a jeho druhý příspěvek je hned o tom, kolik ženských má dítě s někým jiným. Chudák by měl založit víc témat, aby si pořádně pokecal. Trošku totiž odbočuje. No nic.
Náš Robíček je náš a nikoho cizího a myslím, že i vy ostatní nemáte děti s někým jiným, než se svým manželem/partnerem. A když jo, tak co je komu po tom že??? 😉

markytkaaa
14. pro 2009

Tak moje dítě samozřejmě je a vždycky bude nejkrásnější, ale neznamená to, že ostatní jsou ošklivý šeredky 😀 😀 😀

berenika39
14. pro 2009

...šak je demogracieeeee.. 😀 😀 😀
Musím přiznat, že jsem nejdřív chtěla zbrkle napsat příspěvek, ale pak jsem přelouskala web těch jiných ženských - feministek, a ačkoliv mám jiný názory než ony, proč by nemohly říkat, to co říkají? proč by si to nemohly myslet? proč by tak nemohly žít? jejich věc....my přece nemáme patent na rozum a pokrytectví je věc hnusná 😉 😉 😉 😉
Nechte pana Tau žít. Nudí se, tak rýpe.

pantau
autor
14. pro 2009

vercak.: To doufám nemyslíš vážně, to co je komu potom. Možná je potom právě partnerovi/ manželovi, kterého taková promiskuitní paní bez kouska srdce označila za biologického otce. Je dobře, pokud změna zákona projde, že i muži dostanou do rukou nástroj v podobě tohoto přepracovaného zákona. Pokud statistika říká, že to je každý čtvrtý otec, tak to někde kolem toho čísla bude a moc dobrou vizitku to ženám nedává. Vsadím se, že tu nějaká taková i bude, zřejmě jich bude i více, v albíčkách má překrásné fotky s manželem a přitom májí ve skříni kostlivce. Předpokládám, že diskuze na úrovni tu možná bude jen po omezenou dobu, protože co jsem měl možnost vidět, tak v podobně kontroverzních tématech, či takových tématech, kde menšina nesouhlasí s většinou, je menšina (teď já) ušlapána a donucena dále nepřispívat. Třeba se ale mýlím a některé z vás se přiznají a shodí ze sebe to břímě a poví nám, jaké to je žít ze strachem podívat se manželovi do očí.

vercak.
14. pro 2009

pantau - myslela jsem cizí lidi, ne prtnera, který je označen za otce. když se to dozví, tak samozřejmě mu do toho je hodně, ale ostatních se to snad netýká ne??? Je to jen mezi těma třema (čtyřma). Žena, 2 muži a dítě.

Pochybuju, že se tu nějaká svěří s tím, že má dítě s někým jiným.

jabber
14. pro 2009

Hm, to je zas článek 😀 Mě by akorát zajímala přesná definice hnusnýho mimina 😝 😀

Jinak věta 'Na mém internetu jménem Facebook se rozvinula diskuze ........' je fakt zajímavá 😀

micanek
14. pro 2009

Ty j ... to je tééma .... škoda že mi ten článek nejde načíst 😀

Ale po pravdě ženy ............. můžete s čistým svědomím říct, že každé miminko se vám zdá pěkné ... já určitě ne ...ale samo že to mamince neřeknu ...ale taky neříkám, že je krásné ... třeba jen řeknu jééé ten pá velký ručičky 😀

teď doufám, že se zde nějak nepohoršuji a nemluvím pátý přes devátý , díky tomu že jsem nečetla článek a vlastně reaguji jen na název témátka 😅

Pane tau ... já jsem v těch co je otec jistý 😀 ............. jsou si z malím podobní jak vejce vejci 😀 😀 😀

aurecon
15. pro 2009

Článek jsem nečetla, ale myslím si, že opravdu existují i škaredé děcka. Všichni nemůžou být přece krasavci. Já mám taky dítě a nepovažuju ho za nejpěknější dítě pod sluncem. Samozřejmě, že se mi líbí, ale jsou i hezčí. A taky ho nepovažuji za středobod zeměkoule. Prostě tak nějak normálně.