Přočišťování kanálků zubů. Zažili jste to taky?

britney
4. říj 2008

Ahoj
meli jste nekdo tu kanalkovou proceduru-myslim procistovani kanalku v zubu? JAkykoliv zkusenosti vitany. Ja to mela vcera a zub me boli jak svina-pry je to u 1 procenta lidi normal? diky. 😒 ☹

aponchie
4. říj 2008

jj procistovani kanalku zubu je parada,ale jak ti to delaji mesic v kuse co druhej den tak uz to nevnimas btw mas v tom zube nerv nebo uz ne?

johanda
4. říj 2008

taky jsem měla tu čest 😝 Důležité je, aby tu zubař vyčistil všechny kanálky (ve stoličkách jdou i 3), jinak se zánět vrací. -mě to po pročištění nebolelo, jen v to zubu občas škublo. Chodila jsem k zubaři co 3 dny myslím, pak co týden, trvalo to asi měsíc, pak mi díru ucpali gutaperčou a zaplombovali. Časem si dám korunku.

helcah
4. říj 2008

Jo tak já jsem jednou měla tu čest u ožralýho zubaře, bohužel jsem to zaznamenala pozdě. Takže mi kanálky vyčistil tak, že jsem měla půl roku zánět v kosti a nesměla na slunce. A těch peněz co mě to potom stálo. Jinak mi to dělali už víckrát a nebolelo to, spíš nepříjemně škubalo.

vojtisek2007
4. říj 2008

tak mě pročitovali takhle asi všeho všudy zuby tři - ne najednou - postupně a pokaždý v těhu....- žádný škubání to rozhodně nebylo, bolelo mě to jako bejk....teda to první čistění, pak ty další už to bylo lepší a lepší, ale jak píšou holky, chodila jsem cca po třech dnech, pak jednou za týden, vždycky mi po tom čistění tam něco nacpala a dala mi takovou "jako plombu" aby mi tam nelezlo jídlo - tu jsem samozřejmě do další návštěvy snědla 😠 , asi po 1,5-2 měsících už jsme dostala normální plombu a dobrý....

bibula
4. říj 2008

tiez mi to opakovane rrobia,kedze mam vraj makke zuby a necitim kazy,az kym nie su poriadne hlboke....nastatsie vzdy mi to zakryje aspon vlozkou,nech mozem v poho jest.inac po zakroku to citim asi tak hodinku-take trhanie,inac nic. 😒

britney
autor
4. říj 2008

No ja mela vcera tu prvni navstevu -jen procisteni a ta antibioticka vlozka s prozatimni plombou,mam to tam mit tyden a v patek jdu na ,,uzavreni''.
Uz mi to v minulosti delali nekolikrat -ale fakt si teda nevzpominam ,ze by to bolelo tak jak tedka... 😖

britney
autor
4. říj 2008

mluvim o bolesti ,,po''. Jinak pri cisteni to nebolelo, pac mi dali injekci.

susik77
5. říj 2008

Ahoj, aj ja mam "bohate skusenosti" 😎 😝 Myslim ze po tom to moze este 1-2 dni bolietr. Skus si dat Ibalgin.
Mne nastastie vybrali aj nerv, mala som zapaleny 😖 Uz to mam dlho, 1.zubarkato zbabrala, nevycistila vsetky kanalky, takze sa mi potom urobil hnisavy vacok na dasne, potom mi to 2.zubarka precistovala. Problem je, ze vraj poistovna preplaca tuto proceduru len raz. Mne to 2.krat cistili na sukromnej poliklinike. Teraz asi po 4 rokoch mi ide zubarka robit korunku. Uz tam nemam moc zubnej hmoty, ako mi to stale prerabali 😝

kristi
5. říj 2008

delali to manzelovi, doktor mu rikal, ze 3 dny po tom to jeste muze bolet a pak uz ne. Manzel byl uplne mrtvej, jeho to teda bolelo i pri tom a to mel injekce 2. Mezi prvnim a druhym cistenim mel 2 dny, pote mu udelali korunku a zatim vse v pohode....

zdenucha
5. říj 2008

tak mně čistili různí zubaři už šest zubů, bolí to potom fakt asi dva dny a pak to přejde,ale je to fakt chuťovčička......... 😖 jeden čistil tak náruživě, že mi z toho tekla i krev bléééééééé

britney
autor
8. říj 2008

Tak ja uz mam 5 dni a poboliva, ale uz neberu prasky proti bolesti. Zubar mi taky dal antibiotika na pripadne prezivsi bakterie... 😒