Prodloužené vlasy. Jaké máte zkušenosti, představy?

beatrice.h
21. črc 2008

Milé maminky, jak jste spokojené s prodlouženýma vláskama??? Jaké jsou vaše zkušenosti nebo představy, atd. 🙂

katkad
21. črc 2008

Ahojky. Kamarádka si nechala prodloužit vlasy. Je to už asi měsíc. Je s nimi moc spokojená 😵 . Nechala si prodloužit těmi evropskými. Ale na podrobnosti se mě neptej, já mám zatím svoje 😉

aponchie
21. črc 2008

me by zajimalo jak pevne to je?kdyz tu kamaradku nekdo zataha za vlasy jestli to vydrzi nebo se to urve 😀

beatrice.h
autor
21. črc 2008

Tak to stoprocentně APONCHIE drží a tahá to stejně jako za tvoje vlasy. 😝

casiopeia
21. črc 2008

Ahojky, mám osobní zkušenost. Měla jsem je asi rok a půl. Spokojenost naprostá, ale už si nepamatuju jaká se jmenovala ta metoda. Byly to takové malinké trubičky. Bylo to super.

beatrice.h
autor
21. črc 2008

A pročpak už je nemáš? 🙂

casiopeia
21. črc 2008

Protože už mám delší ty své 😵

alcatko.j
21. črc 2008

Bei, jak dlouho to vydrzi, jake jsou metody, ci zpusoby a jake jsou cenove relace?? 🙂 ja muzu mit jen vlasy po bradu a to je jeste pekne, ale jakmile se rozhodnu, ze bych chtela delsi, je zle..mam jemne vlasy,sice celkem huste, ale prave jen do doby, kdy to jeste jde..pak je zle a opet, ac predsevzeti byla jina, musim opet k holici..a taak bych chtela vlasy dlouhe...

beatrice.h
autor
21. črc 2008

CASIOPELA: tak to je moooooooooooooc fajn, že ti dorostly svoje vlásky. 🙂

ALCATKO.J: Tak já je mám od prosince a jsem nadmíru spokojená - mám metodou keratin i ring a obě jsou spolehlivé metody. 🙂

casiopeia
21. črc 2008

Já jsem za ty moje dala 6950,- a měla jsem 80 pramenů. Ale jak říkám teď už to jsou víc než dva roky. A bylo to tady v Praze. Musela jsem chodit každé 3 měsíce na předělání. Protože jak to dorůstá tak se dělají takové dredíky 🙂 . Ale bylo to fakt super. 😵 😵

beatrice.h
autor
21. črc 2008

CACIOPEIA: A v jaké délce jsi je měla????

casiopeia
21. črc 2008

Jenom 30cm 😉

lendy1
21. črc 2008

tak já chci moc dlouhé vlasy, ale své 😀
k těm umělým-cena je hrozná, navíc to vždy poznám, když je má někdo prodloužený a vadilo by mi, že by to mohli poznat i ostatní a osobně bych na sobě nic umělého nesnesla 😝
Ale vypadá to pěkně, to jo, dlouhý vlasy jsou krásný 😵

beatrice.h
autor
21. črc 2008

LENDY1: dobře, ale když to prostě nedoroste, tak co s tím??? 🙂
Sama vlásky prodlužuji - sama je rok mám - mám i inzerát na modrém koníkovi - že prodloužím vlasy za akční ceny - dělám jen s evrospkýma - se kukni, mám tam fotečky. Přijde ti to, že to je umělý??? 😉

lendy1
21. črc 2008

beatrice, na tvůj inzerát už jsem dřív několikrát koukala 😉
Vypadá to právě dobře, líbí se mi to, jen to prostě nejsou moje vlasy, tak mi to přijde takový divný, no...a navíc bych si na to musela vzít asi půjčku 😝
Jako určitě to je dobré pro někoho kdo chce vlásky rychle prodloužit nebo zhustit 🙂
Já dřív nosila vlasy do pasu, tak bych zase dlouhé chtěla, uvidím, jak budou růst 😀

beatrice.h
autor
21. črc 2008

LENDY1: tak ti moc přeji aby ti dorostly dle tvých snů. 🙂 Mě teda nikdy rychle nedorostly. To ti ani nepřijde že nejsou tovje - tak se s nima sžiješ, že je to fajn. 🙂

liviky
22. črc 2008

já osobní zkušenost nemám,ale kámoška si je ted před nedávnem dala a vypadá to super,dala si taky evropské vlasy,nejde poznat,že nejsou její,stály jí tuším 15000,- a dodělávat,tedy upravit je má za 3msíce,já jsem za ně zkoušela zatahat 😅 a drží hoodně pevně 😀 ,tak pak můžu poreferovat jak jí to vydrželo a jak je spokojená 🙂

andrealiskova
21. zář 2009

No já jsem vlasy právě hodně zkrátila a obarvila, takže z mých do pasu dlouhých tmavých vlasů zbylo blonďaté mikádo- fotečky dodám.
Prodloužené vlasy jsem měla několik let a je to super, ale už mě to trochu nudilo.

popelka.miri
21. zář 2009

No tak já bych potřebovala spíš zhuštění vlasů...z toho věčnýho kojení pelichám jak slepice 😢 Je to fakt strašný, mám tam pár vlasů, kdybych na to měla peníze, tak jdu z fleku 😵

radka.m.
21. zář 2009

ahoj,tak já je mám prodloužené asi 9měsíců a spokojenost velká,nechala jsem si ty své totiž dost zkrátit a pak jsem zjistila,že vlastně s krátkýma nemůžu nic dělat,tak než mi zase narostou ty moje,tak jsem si je nechala prodloužit

honeysabca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrsrbb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darija06
13. srp 2020

Já jsem prodloužení volila hlavně kvůli zahuštění a povedlo se. Zvolila jsem metodu prodloužení pomocí keratinu a výsledek opravdu předčil mé očekávání a spokojená jsem moc. Opravdu ty dlouhé vlasy udělají úplně jinou parádu.

alenqa
13. srp 2020

Ja bych do prodloužení už nešla, mela jsem třikrát, a od ty doby se mi moje vlasy nevzpamatovali. Ale je pravda že ja mela vždycky slaby a jemny vlasy, a taky už je to pár let zpátky.

skorinka423
22. bře 2021

já sem chtěla vyzkoušet, jak bych s tím vydala než to tam dám napevno a objednala jsem ty clip in a musím teda říct, že mi to dost vyhovuje a už ty, co se lepí ani nechcu

sabca21
24. bře 2021

a tohle se přidělává jak když se to nelepí? to je nějakej skřipec?

zuzinazuza22
30. črc 2023
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Já se nemůžu rozhodnout jestli si dát vlasy prodloužit permanentně nebo si koupit jenom clipy, co myslíte, že je lepší? Ty clipy jsou asi lepší pro moje vlasy že?

laura331
Odpověď byla odstraněná
Zobraz