Prodloužení a zhuštění vlasů. Poradíte dobrý salon?

sisstin
20. pro 2007

Ahoj holky..máte s tím některá zkušenosti? Ráda bych si to nechala udělat...nějak ty moje vlasy už nejsou, co bývaly 😒 poradíte dobrý salon? A cena? 😉

ria80
20. pro 2007

Ja jsem se na teda jednou ptala v salonu,kam chodim,kvuli kamaradce.A pry ze to stoji asi 20000.Tak na to bych nemela nikdy.Ty ano?

sisstin
autor
20. pro 2007

ria: ale jen poprvé ne? Dodělávky už jsou levnější doufám 😕 😅

ria80
20. pro 2007

Tak to nevim,ale me to stacilo,abych se o to prestala zajimat.Asi to bude levnejsi.

sisstin
autor
20. pro 2007

ria: ale jako dvacítka je fakt dost 😕 já to u nás tuším viděla za 8..do toho bych možná šla..ale radši bych někam, kde má někdo pozitivní zkušenosti 😕

ria80
20. pro 2007

Jasne,ono to taky asi zalezi na tom,jak ti to delaj a kolik praminku ti pridaj,to se asi pocita od ceny praminku.Ale i tech osm je hooodne.

sisstin
autor
20. pro 2007

ria: obojí je asi fakt drahý..stačilo by mi zhustit..vlasy mi rostou rychle...ale jsou nějaký řídčí..dřív jsem měla hřívu..a ted je to mín a mín 😒

carolka.jana
20. pro 2007

Ahoj holky,já bych to nedoporučovala.Měla jsem je pred tehu,asi měsíc to bylo nádhera,ale pak to začínalo byt vidět.porádně nejdou vyčesat vlasy,poněvaž to je pak vidět.já za to dala 15tis.Byla jsem v praze na Vinohradech.Dobrý pocit,to jo,ale jen na chvilku.

blacklucka
20. pro 2007

ahoj Siss, já je mám už rok a nemůžu si je vynachválit 😉 vlasy dělaj hodně, jestli budeš chtít podrobnější info tak písni

sisstin
autor
20. pro 2007

carolka:vyčesaný vlasy nenosim 😕 ale díky za postřech 😉

blacklucka:jasně... 😀

blacklucka
20. pro 2007

😀
takže stály cca 20, mám 150pramenů 30 a 50cm, každé 4 měsíce chodím na upravení-tam mi je sundají, umyjou vlasy,obarvěj a nasaděj zpátky, za to platím cca 4tisíce.

sisstin
autor
20. pro 2007

blacklucka: tak 4 měsíce bez obarvení ale rozhodně nevydržim 😲 😕 musí se barvit jenom u nich? 😕

sisstin
autor
20. pro 2007

jinak tak první částka je docela pálka..ty čtyři za čtyři měsíce by šlo 😉 🙂

blacklucka
20. pro 2007

neeeee, to je jen takovej nadstandard,já mám světlý vlasy a barvím se na černo, takže se doma barvím každý měsíc, jinak vypadám jak když mám pleš, ty vlasy můžeš upravovat jak svoje, ale hlavně je důležitý nechat si dát pravý, jinak to vypadá šíleně, jak chemlon

draga
20. pro 2007

siss 🙂) moje kamarádka si nechala zahustit a prodloužit vlasy od nějaké nezkušené kadeřnice (asi) a měla to dost strašný sise paltila míň ale bylo to dost ošklivý....takže radši si zaplatit víc a mít super kvalitu 😎 blackucka to nemá na foto nikde vidět ale za 20.tis. to bude asi mít pěkný 😉

blacklucka
20. pro 2007

já je dostala jako dárek za porod, musela jsem počkat až mi přestanou padat vlasy a pak jsem do toho šla.a nelituju 😉

sisstin
autor
20. pro 2007

blacklucka:tak dobrý..já mám blond melír a dělá mi to kámoška kadeřnice 😉 ....akorát nevim, jak to udělat..aby přítel neměl kecy..že je to drahý 😅 😅 😅 i když bych si to platila sama 😝 ...já po tom toužim už děěěěěěsně dlouho....potřebuju po tom porodu zvednout sebevědomí 😖

je to v Pha předpokládám 😕

blacklucka
20. pro 2007

já vám holky pošlu fotku

blacklucka
20. pro 2007

nebo jí dám do alba, mmt

sisstin
autor
20. pro 2007

super 😵 😵 😵 😵

schnek
20. pro 2007

blacklucka a ty pravidelný úpravy jsou nutný? jako myslím to tak, že kdybys to nepotřebovala barvit, tak není nutný tam jít nebo je to třeba něco jako "umělý nehty" a musíš? 😕

sisstin
autor
20. pro 2007

schnek: to musíš..páč to odrůstá..a ty spoje bys za chvilku měla až na lopatkách 😔 😅

betka007
20. pro 2007

ahoj, super salon xxx, pracuju tam s najkvatitnejsimi vlasami, pozri stranky, su tam aj ceny, mozes ist na konzultaciu a potom uvidis.

blacklucka
20. pro 2007

schnek-musíš, prorože to odrůstá s tvýma vlasama, oni to musej šoupnout zpátky k hlavě

draga
20. pro 2007

tak to je super dárek...za to ten porod stál 😀 😎 tyjo a vidím, že čekáš druhý mimi tak rychle po sobě ...to bych taky chtěla t 😉

sisstin
autor
20. pro 2007

betka: díky 😉

sisstin
autor
20. pro 2007

jako..už slyšim ty kecy..že i geláče jsou blbost..natož vlasy 😠 😅 😅 😅

draga
20. pro 2007

blacklucka dobrýýý 😉 máš to fakt pěkný a to je přesně ono klidně dát víc a nelitovat 😎

blacklucka
20. pro 2007

draga- no povedlo se to až skoro po 9měsících, ale mám strašnou radost 😉 i když je to s malym a s břichem makačka 😉

sisstin
autor
20. pro 2007

jéééééééééé..ono to jde na splátky 😝

sisstin
autor
20. pro 2007

blacklucka: moc pěkný 😉 ale takhle mám vlasy dlouhý skoro normoš..já bych to chtěla ještě víc dlouhý 😕