Prodloužení a zhuštění vlasů. Poradíte dobrý salon?

sisstin
20. pro 2007

Ahoj holky..máte s tím některá zkušenosti? Ráda bych si to nechala udělat...nějak ty moje vlasy už nejsou, co bývaly 😒 poradíte dobrý salon? A cena? 😉

schnek
20. pro 2007

hmm, to je jak z járy Cimrmana 😀

kalo
20. pro 2007

jojo jooooo 😀 😀

blacklucka
20. pro 2007

kalo, mě padaly půl roku, vypadala jsem jak kretén, normálně jsem vyčesávala hrstě vlasů, ale po půl roce jako když utne a zastavilo se to.

kalo
21. pro 2007

blacklucka: tak jestli mi budou padat ještě 5 měsíců, tak si místo prodloužení předem objednám rovnou paruku 😀 😀 😀

To prodlužování se dělá spoustou způsobů...Kámoška si nechala způsobem BALMAIN (nevím, jestli jsem ten název nezkomolila) a vypadalo to skvěle. Pak trošku dražší je GREAT LEGHT (nebo zase tak nějak 🙂 )..to má na hlavě třeba Simona Krainová...(jsem koukala na nějaký šot na internetu, jak jí to přidělávají..)

terezkaaa
21. pro 2007

sis,já mám prodloužený a jsem s tím fakt maximálně spokojená-zároveň se totiž i zhustí a nikdo ze známejch co o tom vědí by to nepoznali 😉

terezkaaa
21. pro 2007

jo, mám to asi 4 měsíce,už bych asi pomálu měla jít na posunutí, ono když to pak odrůstá, tak za to pořád zadrháváš hřebenem.Na posunutí se jde tak od 4m až do půl roku,podle toho, jak ti rychle rostou vlasy.Mně stál jeden pramínek 100 a měla jsem jich sto,tak si to spočítej 😉 + ještě můsíš mít spešl hřeben,šampón a kůru-to je další tisíc.

sisstin
autor
29. pro 2007

terez: kde jsi byla? To je slušná cena...a fakt nevypadá, že bys to měla špatně udělaný 😉

terezkaaa
30. pro 2007

Já byla v plzni v Salonu andělské krásy http://www.salonkrasy.net/,dělá to tam jedna taková mladá fajn holčina,ale ty až z Pardubic...
Možná, že by ti to ale i možná vyšlo levněji-já mám hodně vlasů-tak možná bys potřebovala míň pramenů 😉

schnek
30. pro 2007

terezka, co potom stojí to doplnění?

terezkaaa
30. pro 2007

schnek, jeden pramen už "jen" 30kč.Takže 3.000kč jednou za půl roku 😉

terezkaaa
30. pro 2007

Jinak dodám, že se moc nevyplatí na to jezdit do Prahy.Moje teta tam jezdí do salonu Yes!,spolumajitelka je Krainová a má ty spoje znatelnější než mám já.A to za to dala poprvé 22.000 a posunutí myslím 10.000 😒

sisstin
autor
30. pro 2007

terez:to by fakt šlo....mrknu na ten odkaz 😉

sisstin
autor
30. pro 2007

terez:chodíš tam i na nehty? 😕

sisstin
autor
30. pro 2007

tak jsem si dala vyhledat prodlužování vlasů-pardubický kraj..tak jsem zvědav 😕

sisstin
autor
30. pro 2007

tak jsem našla a je to kousek od mýho baráku 😀

macik
30. pro 2007

No já mám z prodlužováním čerstvou zkušenost a spokojená jsem teda nebyla...moje kadeřnice mi řekla, že zkoušela i keratin i kroužky a že doporučuje kroužky...tak jsem si je nechala dát a vypadala jsem jak stará indiánka 😝 ...stálo to sice "jen" 7,5, ale po měsíci jsme to vytahala, takže vyhozený peníze...mě hrozně vadilo, jak to zezačátku strašně tlačilo-tejden mě to fakt bolelo a ty vlasy vypadaly proti mým hodně zničeně, i když byly pravý...všichni sice tvrdili, že ten rozdíl nevidí, ale já ho teda viděla hoooodně...tfuj, už nikdy víc....ale mě neseděly ani gelovky, vadil mi ten pocit, když jsem se o ně někde zadrhla, šel mi z toho mráz po zádech 😝

terezkaaa
30. pro 2007

siss, ne ne-to mi tam zase přijde hrozně drahý 😒 Já na nehty chodim i s malým-mám to hned vedle 😉
macik,kvalitně prodloužený vlasy by padat teda neměly...já mám keratin a po pěti měsících mi nic nepadá...Fakt záleží na dovednostech kadeřnice 😉

sisstin
autor
30. pro 2007

terez:tak jsem koukla na fotky v tom salonu u nás...a nějak se mi to nepozdává 😖 ach jo..holky nějaká z Pce a okolí , co má udělaný vlásky? 😀 😕

natalien
30. pro 2007

Siss, v Na to taky dělají, ale od zkušeností známejch vím, že by raději jely někam jinam. Zrovna před nedávnem jsem byla svědkem docela dobrýho výkonu 😉 Z Prahy A jestli byl fakt skvělej, to posoudit nemůžu.
Jinak to dělá i moje kadeřnice, ale tý bych se nesvěřila ani zadarmo 😖
A kámoška bydlící v Pardub., tak ta zas jezdí do Na ke kadeř. 😵 a moje ségra zas do Pard. 😀 (ale jen na stříhání)

Asi ti nezbyde nic jiného, než si udělat výlet za Terezkou 😀 😀 😀

terezkaaa
30. pro 2007

siss, a co to je za salon?? 😕

dagina
30. pro 2007

Ahojky, také přidám svou zkušenost. Před svatbou jsem si též nechala prodloužit vlásky - keratinem. Výsledek byl na první pohled nádherný, ale než jsem došla domů a pořádně si vše uvědomila a prohlédla bylo mě do breku. Manžel se mě málem ani nedotkl, cizí vlasy prý hladit nebude. Navíc ty keratinové spoje dost bolely a nepříjemné na dotek. Takže druhý den jsem letěla že si je nechám sundat, šlo to i s mými pravými vlasy, naštěstí ne moc. Nechtěla bych to už ani zadarmo, raději investuji do drahé vlasové kosmetiky, fitka či jiných sportovních aktivit a tam jsou výsledky ještě krásnější a můj manžel to ocení víc. 🙂

terezkaaa
30. pro 2007

dagina,jj,oni někteří chlapi to tak berou-ten můj reagoval právě úplně opačně(naštěstí).Já už si na to tak zvykla-už to jsem prostě já a už bych se bez toho cítila divně 😒 Ono je to hodně velká změna ,možná že jsi měla třeba pár dní počkat, aby jsi si na to zvykla-mně by bylo líto těch peněz.Jen ale nechápu jak tu dost lidí uvádí, že vás to bolelo??Mně teda nic nebolelo a nebolí 😅

sisstin
autor
30. pro 2007

terez:to není žádnej salon jako známej..prostě nějaký kadeřnictví, kde to dělaj..a nevypadá to nic moc 😒

dagina
30. pro 2007

Terčo, bolelo to podobně jako kdyby jsi nosila celý den natáčky na hlavě, možná ještě víc. A ty máš spoje také keratinem?? Ta bolest by asi netrvala dlouho, prý to bolí tak 4 dny, než si na to hlava zvykne. To víš že mi je líto peněz, ale opravdu to nebylo to,co jsem od toho očekávala. Chtěla jsem to hlavně kvůli svatbě, dnes už mám svoje vlasy dost dorostlé a jsem spokojená 😉. Koupené vlásky mám dodnes doma, můžu se na ně jen dívat 😒 .

terezkaaa
30. pro 2007

siss,ono je lepší jít spíš někam, kde se na to specializujou 😉
dagina,jo, tak mě to jeden den jen tak trochu tahalo,ale pak už nic.Já mám keratin a ty spoje jsou fakt maloučký.Tak třeba za pár let do toho půjdeš zase znova 😀

sisstin
autor
30. pro 2007

mně jako vlasy dorostou klidně do pasu..ale čím delší..tím je ta hustota horší 😠

terezkaaa
30. pro 2007

já teda mám vlasy normálně taky dlouhý, ale hodně dlouhý-do pasu- by mi asi nikdy nenarostli ☹
Ty vlasy se tím právě i zhustí,což je dobrý 😉

sisstin
autor
30. pro 2007

terez:já bych právě chtěla hodně dlouhý....ale vlastní dlouhý vypadaj trapně 😠

terezkaaa
30. pro 2007

No jasně no, když je málo vlasů a navíc čím delší,tím ten objem je menší 😒 chce to ale fakt vychytat, kde to dělaj kvalitně,abys pak za to neyihodila všechny úspory a nešlo to hned dolů...

sisstin
autor
30. pro 2007

terez: když jsem byla na černo..tak jsem měla hřívu..ale co jsem na blond, tak jsou slabý 😒