Prodloužení a zhuštění vlasů. Poradíte dobrý salon?

sisstin
20. pro 2007

Ahoj holky..máte s tím některá zkušenosti? Ráda bych si to nechala udělat...nějak ty moje vlasy už nejsou, co bývaly 😒 poradíte dobrý salon? A cena? 😉

blacklucka
20. pro 2007

siss, to jde, ale to je blbý, pak se ti tam načítaj i ty úpravy a furt cáluješ, je lepší si na to našetřit a zaplatit hned
draga-díky 🙂

betka007
20. pro 2007

sisstin nie je za čo 🙂 ja myslim, ze aj gelove nechty su fajn, mala som ich uz viackrat,ale stale ked mi niektory necht bolel, tak som si dala vsetky dole 😀 , najdlhsie som vydrzala v tehotenstve, ked sa mimi malo narodit, tak som ich dala dole. V praci som ich nemohla mat, takze aspon v tehu som si to vychutnala 😉

neroriso
20. pro 2007

http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

🙂 sice pisu o predlzeni pred svadbou ale mam pocit ze to je jedno 😀

sisstin
autor
20. pro 2007

betka: geláče mám už dlouho..a spokojenost velká 😵 ale přítel má furt pindy 😠

blacklucka
20. pro 2007

siss-můžeš mít dlouhý jak chceš, já šla z krátkejch, tak jsem nechtěla aby to byl šok, ale ve předu jsou kratší, vzadu mi zakrývaj tetování na zadku

sisstin
autor
20. pro 2007

tý jo..ty vlnitý jsou bomba 😀

blacklucka: tak bych to nějak chtěla já..vepředu kratší..a vzadu hodně dlouhý 😵

betka007
20. pro 2007

preco ma pindy? ved ich mas ty a nie on 🙂 a gelove nechty su krasne,stale upravene,sem-zem zapilujes, prelakujes... ruky su stale upravene, podla mna su super, ked nemozes vypestovat vlastne dlhe a zdrave nechty, chlapy to nevedia vsetci pochopit

sisstin
autor
20. pro 2007

betka: jemu se to nelíbí..navíc ho štve, kolik to stojí...jak kdyby to platil on 😅 😅 😅

erika153
20. pro 2007

gelove nechty su nahodou super!!! ja som ich mala roky a opat o tom uvazujem 😉 a to predlzenie vlasov ma zacina tiez zaujimat 😅

sisstin
autor
20. pro 2007

betka: ted na něj vyvalim, že chci vlasy za dvacku..a asi umře 😅 😅 😅 😅 😅

betka007
20. pro 2007

tak ja si myslim, ze udrzba vlasov je ovela drahsia ako nechty

blacklucka
20. pro 2007

vy jste mě zas navnadily, že jdu hned po novym roce na nehty

sisstin
autor
20. pro 2007

betka: melíry mi taky furt vyčítá..že prej by mu to bylo jedno, kdybych je neměla..ale mně néééé 😅

erika153
20. pro 2007

aj moj umrie 😀 pretoze to bude musiet platit on 😀

sisstin
autor
20. pro 2007

ty vlnitý jsou fakt úúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný 😲

blacklucka
20. pro 2007

a můj mi zas vyčítá, že na sebe málo dbám, že on bejt baba, tak pořád chodí na masáže, nehtíčky, kosmetiku....jenže ono se to řekne, já se s malym přece nepoženu na masáž ☹ to hlídání ještě nemám vychytaný

ria80
20. pro 2007

Sisstin,ale jestli jsi mela vlasy predtim dobry,tak je to jen padani po porodu,to se upravi,musis pockat.Pak bys toho litovala.Ale na to uz tady byla diskuse.

sisstin
autor
20. pro 2007

blacklucka:hm..tak to ti závidim 😢

sisstin
autor
20. pro 2007

ria:ee..to není jen po porodu..to už je tak 4 roky..od tý doby, co jsem blond 😉

blacklucka
20. pro 2007

ted chce abych šla na laeserové odstranění chlupů, já se k tomu pořád nemůžu odhodlat, se bojím a stydím 😒

sisstin
autor
20. pro 2007

blacklucka: tak na to bych nešla 😲 chlupy voholim..tohle bolí..au au au 😢

schnek
20. pro 2007

nehty jsou bombaaaa, já je miluju, svoje mám jak kolíky 😀 po novým roce do nich jdu 😉 a o vlasech uvažuju už dlouho a moc po nich toužím. Ty moje mi narostou jenom na ramena a dál už ne ☹ ale penízky na to fakt nemám. To až ze mě bude ten úspěšnej právník 😉 😀

sisstin
autor
20. pro 2007

já ty vlasy chcííííííííííííííííííííííí 😀

schnek
20. pro 2007

blacklucka, nechceš mi toho tvýho půjčit jako sponzora 😉 😀 😀

blacklucka
20. pro 2007

schnek-půjčím, ale vrátit!!!! 😀 😀 😀

sisstin
autor
20. pro 2007

jako..já bych na to teoreticky jakž takž měla..ale ta dvacka je fakt drsná 😒

schnek
20. pro 2007

beru, já to ho vrátím celýho a bez úhony 😀 můžu ti půjčit na oplátku mýho na úklid - pere, vaří, uklízí... 😀

sisstin
autor
20. pro 2007

tak můj taky pere, vaří, uklízí..ale vlasy vám rozhodně nezaplatí 😔

blacklucka
20. pro 2007

no tak to beru, ten můj doma ani nehne, tvrdí, že umí pracovat jen hlavou 😀

kalo
20. pro 2007

Holky! Taky o tom vážně přemýšlím...Asi měsíc mi ale ukrutným způsobem padají vlasy..vypadala mi jich snad čtvrtina. (a to jsem na vlasy byla vždycky dost zatížená...je to hrůza!) Prý to tak za 2,3 měsíce pomalu přestane, tak jestli to bude pravda, tak zimu ještě vydržím a dám jim odpočinek a pak na jaro jsem ochotná do toho investovat...