Prodloužení nebo clip in?

martina995
15. srp 2019

Zdravím maminky. Pod lupou jsem našla jen staré příspěvky, proto zakládám novou diskuzi. Momentálně řeším dilema. Ráda bych měla dlouhé vlasy, sním o tom už hodně dlouho. Jenže ty moje pomalu roztou, i přes péči o ně. Přemýšlela jsem nad prodluzkem u kadeřnice, vyšlo by to ale na 8600 aplikace+barvení. Což se mi zdá hodně. Nebo zkusit nějaké kvalitní clip in? Vyšlo by to levněji? Popřípadě kde kupujete? Děkuji moc za každý komentář 🙂

zelenaesmolda
15. srp 2019

@martina995
pokud do toho chces investovat nech si to udelat poradne u kadernice,ty clip-in vypadaji dost otresne

veronika8808
15. srp 2019

Pokud to chceš mít opravdu hezké a z kvalitních vlasu,nech si to udělat od kadeřnice.Clip in opravdu vypadají hrozně ... Ja mam dobrou zkušenost se středoevropskymi vlasy, mám je už cca 5let

leymea
15. srp 2019

Clip in jsem mela v 17ti letech a nedoporucuji. Jako kdyz trefis odstin tak to muze vypadat pekne, ale furt se musis hlidat jestli Ti to nekde (ta sponka) nekouka, kazdy den nandavat a sundavat, neco to vazi, furt neco na ty hlave citis. Jako nejakou dobu jsem si je nandavala, ale pak jsem si poridila takovy prouzky s keratinem, ktery mi nandala kadernice. To mas furt, jen to odrusta a musis zase jit na posunuti zpatky ke korinkum. No a pak jsem z toho vyrostla a mam klid, nemusim nic resit 😀

leniczka23
16. srp 2019

Clipy fakt ne..t9 je otres..ty zebsky vypadaji lak laciny ehm... takze pokud chces dlouhe vlasy..opravdu budes muset investovat..

varecka246
16. srp 2019

Ja jsem Clip In vlasy nosila a nebavilo mě to, ze se to musí pořad nasazovat, je to proste nepraktické, teď mám vlasy už půl roku prodloužené a jsem strašně spokojena

martina995
autor
16. srp 2019

@varecka246 díky, asi toto jsem potřebovala slyšet 😁 ještě se zeptám, na kolik vás to zhruba vyšlo? Já vůbec nevím jak se pohybují ceny prodluzek a trochu mě ta moje cena zarazila 🙂

varecka246
16. srp 2019

@martina995 první návštěva 13 tisíc, posun co 3 měsíce a ten 4500kc

martina995
autor
16. srp 2019

@varecka246 tak to je teda pálka. Mě to vyjde jen na nějakých 8600 i s barvením a posun na 2000. A to už jsem si myslela že je to dost drahé. Nakonec tedy do toho jdu, už mám zaplacenou i zálohu.

varecka246
16. srp 2019

@martina995 tak přeju ať jsi spokojena jako ja

skorinka423
25. únor 2021

no tak to bych za to teda nedala, jako to prodloužení je pohodlnější, ale když si to spočítáte, kolik peněz to stojí, ty clip in vlasy si sice přiděláváš, ale zase na druhou stranu se tolik neničí, sundáš si to, když chceš a jak tady někdo psal, že to nedrželo, tak s tím já teda problém nemám ani jsem neměla, asi je to v rukách