Prodloužení vlasů. Máte? Jste s nimi spokojené?

marselina
9. pro 2009

holky,nemáte něko prodloužené a zahuštěné vlásky???
jak jste s nimi případně spokojené??hodně o tom uvažuju,mám strašně řídké a jemné vlasy,tudíž na hlavě jako by nic.
děkuji všem moc za případné příspěvky

lamarika
10. pro 2009

Ten je fakt perfektní 😉 Mi to trochu připomnělo jednu reklamu, ale už nevím na co je. Taky tam jsou děti v různých kostýmů, je to takový roztomilý a s chlapem se u toho vždycky strašně nasmějem 🙂

luucia
10. pro 2009

Holky, mě se s malou zvětšily prsa o jednu velikost a klesly na břicho 🙄 manža si libuje, pže má větší prsa rád, ale ta konzistence...rosooool 😝 😝 😝 manža chce ještě 2 děti a těší se, že když to bude, co dítě to velikost prsou +...tak to budu mít asi 6ky 🙄 🙄 🙄 Manžovi by plastika prsou nevadila, ale ted se mu moje prsa líbí...na rozdíl ode mě 🙄

lamarika
10. pro 2009

bych potřebovala znát recept na to jak to udělat aby ta zvětšená velikost zůstala a nevrátily se zpátky 😝

luucia
10. pro 2009

lamarika, ta reklama je na Panadol ne 😉 jak tam jsou děti převlečený za zvířata..to je krásná reklama 😵

lamarika
10. pro 2009

jojo, to je ona 😉 😵 Ta je fakt moc pěkná 😉

marselina
autor
11. pro 2009

tak jsem doma manžovi nadhodila tu plastiku a smál se ale řekl že když budu chtít tak proč ne i když měl prý pro mě vymyšlený jiný dárek.to abych ho ted hnala po brigádách aby mi na ty prsa vydělal 😀 😀 😀
ta reklama na panadol je fakt suprová,nějaký takový kostým bych chtěla sehnat tobíkovi na karneval,tak snad se zadaří,ale nehodlám za něj dát teda žádné horemní sumy,to se nevyplatí za tu chvilku co tobude mít na sobě

marselina
autor
11. pro 2009

sme se ale pěkně odchýlili od tématu,co 😉

lamarika
11. pro 2009

to jo, od vlasů až po plastiků prsou 😎 Já bych na tu renovaci prsou po děckách moc chtěla jít. Ani ne kvůli manžovi, ale kvůli sobě abych měla dobrý pocit. Přece jenom ti chlapi pořád koukají na prsa, tak bych je chtěla mít zase hezký i bez pushupky 😀 Ani bych je nechtěla zvětšit, jen zvednout a zpevnit 😀 😀 😀

nech ušít oboum námořníka na karneval, ten je fakt prímovej 😉

marselina
autor
11. pro 2009

bojím se že na karnevale by ty námořníčky zničili,přece jen tam děti lítají,válí se po zami atd.co bych asi potom v bílé barvě nevyprala.tobiáškovi nechám bílou ale kubíčkovi chci tm.modrou at jsou kluci fešní.
můžu ti dát klidně kontakt na paní,našla jsem si ji na netu a ušila mi to jen za dodání mír

lamarika
11. pro 2009

to bys byla moc hodná 😉

rimmel
11. pro 2009

ja by som si to nikdy nedala..nepaci sa mi to, je to vzdy vidno, ked ta muz hladka po vlasoch musi tam citit tie hovadinky pri korienkoch..zatazuje to vlas vlastny...atd, radsej by som investovala do nejakych fakt kvalitnych vlas.produktov...ak teda take su 😅

luucia
11. pro 2009

Haha, pořád řešíte plastiku?? 😀 já bych do toho šla hned, ale jediný, co mě vadí jsou jizvy ☹ kdyby šlo jen o zvětšení, tak tam ty jizvy nejsou vidět, ale u modelace, to vidět je..to už rovnou můžu nosit podprdu 😒 no uvidíme, po druhým prckovi, kde je budu mít 😅

lamarika
11. pro 2009

to máš pravdu u té modelace je tam vidět takové S po celém objemu prsu. . . 😒 A už plánujete druhé?

luucia
11. pro 2009

lamarika, plánujeme, ale u nás to nebude jen tak 😒 od porodu neber HA a nic...malou taky nemáme přirozeně 😉

lamarika
11. pro 2009

my taky plánujem, HA neberu, tak snad se brzy poštěstí. Když mi máme přírodní antikoncepci 😀 Manža dělá v zahraničí a je doma většinou na víkend za 14. dní 😝 Na malýho jsme si taky počkali, tak druhý taky jen tak nepřijde.
A museli jste, že máte nkdo z vás nějaký problém? Na pokolikátý se chytla?

luucia
11. pro 2009

Haha přírodní HA máme taky..manža dělá v Praze a když už přijede, tak je unavenej 😅 ale ted, co chce dalšího prcka, tak se teda snaží 😀 😀 My jsme to do Anetčiných 2 let neřešili, pže mě stejně nedoporučili dřív otěhotnět..jsem po císaři..a ted to tak nějak pořádně řešíme od září 😉
Manža má horší spermio 😒 vyšlo nám to hned na 1.pokus 😵

lamarika
11. pro 2009

Po císaři? 😕 Já taky 😉 Oni doporučujou minimální odstup těhotenství-porod 12 měsíců, ale je to idividuální podle toho jak se ženská hojí. Mně nedoporučili nic a doktor byl překvapenej jak se dobře hojím, tak to chceme zkusit. A mělas komplikačky nebo byl plánovanej?

luucia
11. pro 2009

Mě řekli v porodnici rok a moje gyndařka řekla 2 roky..ale já se stejně dřív než za 2 roky na další mimi necítila 😅 Asi to je jak píšeš, u každýho jinak, podle hojení a tak 😉
Komplikace nebyly žádný, měla jsem ho plánovanej...přenášela jsem, měla jsem vysoký tlak a malá byla moc veliká a porodní cesty jsem neměla připravený 😉 proč jsi ho měla ty??

Holky, nám to za chvíli admin smaže..malinko odbočujem od tématu 😅

marselina
autor
11. pro 2009

taky čekám kdy někdo udělá ty ty to sem nepatří 😀 😀 😀
ale co aspoň můžeme pokecat o všem co nás ženský trápí.
jinak mě teda netěšíte,žádná z vás nemá na vlasy pozitivum a já po nich tak toužila,stejně tak jako ted asi toužím po té plastice,no ale musím počkat ne přestaneme kojit a to asi hned tak nebude 😉

luucia
11. pro 2009

marsel, já po nich tenkrát taky šíleně toužila..jak jsem psala, byla jsem celkem spokojená, ale nikdy to nebudou tvoje vlasy..at už co se týká péče nebo vzhledu 😒 a pak ještě to doplňování 😖 no už bych si je nedala 😝 To mě ta plastika láká mnohem víc 😀 😀 😀

marselina
autor
11. pro 2009

ta je na věky a bez doplnování pokud nechce někdo větší a větší 😀 😀 😀 😀

luucia
11. pro 2009

marsel, 😀 😀 😀 další plus pro plastiku 😀

marselina
autor
11. pro 2009

a co nos holky,spokojené???ten bych potřebovala taky upravit,vadí mi tam taková ta kůstka 😀 😀 😀 😀

lamarika
11. pro 2009

ten můj gynekolok předvídal, ale plánovanej nebyl. Malej byl moc velkej, porodní cesty jsem neměla připravený a díky preeklempsii, která se u mě projevila naštěstí až v posledním měsíci mi začali selhávat ledviny a játra, tak jsem šla na kontrolu do špitálu a už si mě tam nechalina předopereční vyšetření a druhý den jsem šla na to 😅

Nos by mi až tak nevadil, ale oční víčka bych si nechala povytáhnout 😀 😀 😀

lamarika
11. pro 2009

Vzbudil se mi ten náš malej ďáblík, tak zatím ahojky a snad to do večera nikdo nezamkne 😉

rimmel
11. pro 2009

baby vy ste hrozneee 😀 😀 mne nevadi nic(az na tych par kil navyse)..plastiku by som ani za milion nepodstupila prieci sa mi ta myslienka ze ma dakto "otvori" bleeeeeee

luucia
11. pro 2009

Tak nos mě taky nevadí...ještě tak kruhy pod očima, kdyby se daly nějak vymazat 😝 můžu spát do aleluja, ale stejně je tam mám 🙄

rimmel, koukám, jak máš hezky pojmenovaného synka v pasu 😀 😀 to mě teda rozesmálo 😀

sirael4
11. pro 2009

luucia: Nedají se sice vymazat, ale "zamazat" určitě jo 😉

luucia
11. pro 2009

sirael, no to já si je poctivě zamatlávám každý ráno...ale i tak vypadám, jak po tahu 😝 máme to genetický 😖

sirael4
11. pro 2009

luucia, je to prostě kus tvého já 😉