Prodloužení vlasů. Máte? Jste s nimi spokojené?

marselina
9. pro 2009

holky,nemáte něko prodloužené a zahuštěné vlásky???
jak jste s nimi případně spokojené??hodně o tom uvažuju,mám strašně řídké a jemné vlasy,tudíž na hlavě jako by nic.
děkuji všem moc za případné příspěvky

marselina
autor
15. pro 2009

kubíček pomáhá ze začátku to bylo těžký,protože ho chtěl pořád chovat a to nešlo,myslel jak si s ním bude hned hrát,ale bohužel.
ted už jsou kluci kamarádi,pořád se pusinkují,kubíček ho učí chodit za ručičky,hrají si spolu,ted je to paráda,jen když měl tobík teď rok a dostal dárečky tak mu je kubíček všechny bral i knížky o které dřív nejevil vůbec zájem 🙂
taky jsi už pěkně zhubla,děti opravdu dělají zázraky a to kojo taky 😀

luucia
15. pro 2009

Ahoj holčiny 🙂

my byli včera v Praze omrknout stromeček, tak sjem na vás ani nemrkla 😉

Koukám, že probíráte váhu..tak já v těhu přibrala 13kg a těch 10 bylo dole hned, ale 3kg jsem nemohla za nic dát dolů ☹ až když jsem začla sportovat..ted chodím pravidelně na spinning a je to super..děsně mě to baví a i na postavě je to dost znát 😵 Je fakt, že jsem kojila jen 3 měsíce, tak kojením mi toho dolů moc nešlo ☹

lamarika
15. pro 2009

luucia ty jsi se zmohla ještě na sport? 😨 Já měla taky pokusy chodit večer jak malej usne plavat, ale velice brzo moje pokusy zkončily. . . 😒 Večer jsem ráda, že si sednu a mám klid 😅
Dneska je malej nějakej rozmrzelej, asi nám roste zub nebo co. Nedaří se mi ho dostat do postýlky, tak snad brzo 😒

luucia
15. pro 2009

lamar, jj, chodila jsem a chodím pořád 😉 já na sport vždycky dost byla..před těhu jsem cvičila i 3 hodiny denně 😅 Ale zas na druhou stranu musím říct, že Anetka byla do roku fakt děsně hodný dítě..v noci se budila jen na mlíko, jinak spala a přes den byla taky moooc hodnáza to ted je to ďábel 😅

lamarika
15. pro 2009

Já byla hodně na sport asi do 15-ti, pak mě to hoooodně rychle přešlo 😀 😀 😀 😀 Já jsem asi lenoch nebo fakt nevím. Každá mamina ráno vztane navaří, nakrmí, poklidí, o manžu se postará a pak jde ještě večer si zasporotvat 😨 Není nějakej recept jak se to všechno zvládá? Já snad nestíhám (nezvládám) ani polovinu z toho co bych měla a to už je malej dost velkej a pořád si né a né najít systém. . . 🙄

luucia
15. pro 2009

lamar, joo, v tomhle neporadím 😅 já jsem zase až moc na uklízení 😅 jak vidím smítko, tak ho musím sebrat...ale to už je úchylka 😝 vaření mě taky moc nebere..vařím spíš kvůli malý, ale taky ne každý den...spíš tak 4x v týdnu včetně víkendu 😅 no a ten sport je pro mě relax...na to se po celým dni kolem malý fakt těším...úplně vypnu 😵

lamarika
15. pro 2009

mě vaření baví, ale jsem doma pořád sama a vařit si sama pro sebe mě moc nebere. Malej moje vařený jídlo zvrací, takže ani tam neuspěju. . . 😖 A jinak jsem šílenej bordelář ☹ Sice okolo malýho mám uklizeno a čisto, ale jinde radši nekoukat. . . Udržovat doma pořádek mě donutí jenom návštěvy a nebo když je manža doma, jenže to jsou výjmky 😒 Jsi mně připomnělo moji tchyni, ta vytírá 4x denně 🙂

luucia
15. pro 2009

lamar, každej je jinej noooo 😅 my to uklízení máme v rodiněmamka je to stejnýa taky to je možná tím, že jsem zdr. sestra...všechno doma dezinfikuju 😀 😀 😀

malá mi do 2 ůet domácí jídlo taky skoro nejedla...a ted jí docela jede..to přijde 😉

lamarika
15. pro 2009

Já to zatím nehrotím, svým způsobem je pohodlnější dát malýmu skleničku než pro něj vařit 😅 Až bude větší, tak to budu mixovat s vařeným a pak už snad na těch vařených zůstanem 😉 S tím úklidem musím jít do sebe a začít pořádně makat. Přece jenom se malej už za chvilku bude pohybovat po celým bytě 😉 Luucia žijete v bytě nebo v baráku?

knobloska
15. pro 2009

Holky a co to narovnání metodou nějak jako " brasilien" něco? Nemáte to někdo? Tohle by lákalo mě, mám hrozný krepáky a žehlím, ale vlásky jsou už z toho trochu unavené. ☹

lamarika
15. pro 2009

knobloska: To myslíš jak ti daj nějakej ten přípravek do vlasů a pak je máš rovný dokud neodrostou?

knobloska
15. pro 2009

Ano, něco takového. Prý se to musí dávat každé cca 4 měsíce.

marselina
autor
16. pro 2009

tak já jsem na tom stejně jako lamar,vůbec bych se asi nedonutila cvičit,jsme ráda když tobiášek spinká že můžu sedět a odpočívat,kubík je už v pohodě toho člověk doma hlída t nemusí aby nešel tam nebo onam,aby se nespálil o krb atd.

lamarika
16. pro 2009

Tak to jsem ráda, že nejsem takovej "lenoch" sama 😉 😀

marselina
autor
16. pro 2009

😀 😀

luucia
16. pro 2009

Holky, ale vy cvičit nemusíte..podle toho, jak jste psaly, jak vám šlo rychle hubnutí po porodu, to nepotřebujete 😉 mě to fakt dolů jinak nešlo 😒

marselina
autor
16. pro 2009

kila dolů šli to je pravda,ale tělo je nějaké rosolovité a vytahané 😀 chtělo by to cvičit na pevnější postavičku 🙂

lamarika
16. pro 2009

přesně jak píše marselina 😖 Kila jsou dole a i nějaký na víc, ale ten rosol. . . 🙄

lamarika
16. pro 2009

Dneska se ten náš dareba ke mně připlazil a z ničeho nic mě kousnul do břicha a strašně se tomu řehnil. . . 😀 Ani jsem mu za to nemohla nadat, odzbrojil mě úsměvem 🙂

marselina
autor
18. pro 2009

jo jo to znám,ten náš malej smrádek tky hryže ale tak až máme zelený modřiny na těle a kubíčka tahá pořád za vlasy a bije do zad,dacan jeden nevychovanej 😀