Prodloužení vlasů. Máte? Jste s nimi spokojené?

marselina
9. pro 2009

holky,nemáte něko prodloužené a zahuštěné vlásky???
jak jste s nimi případně spokojené??hodně o tom uvažuju,mám strašně řídké a jemné vlasy,tudíž na hlavě jako by nic.
děkuji všem moc za případné příspěvky

zuzka.o
9. pro 2009

Švagrová si to nechala udělat, vlasy jí hodně padaly (myslím ty uměle přidané), byla hodně nespokojená. To "lepidlo" jí dost poničilo její vlasy, dorůstaly jí docela dlouho. Přidané vlasy se špatně upravovaly, dlouho schly a nedržely tvar (př.nakulmování). Můj názor je.... když už, tak si je nechat udělat ve značkovém kadeřnictví a dát za ně opravdu hodně. Ty levnější opravdu ne.

marselina
autor
10. pro 2009

mě by vlásky vyšli zhruba na 10tisíc,ale pořád s i nejsem jistá,nerada bych přišla o těch pár chlupů co na hlavě nosím 😀 😀

musilka
10. pro 2009

souhlas se zuzkou měla jsem prodloužené vlasy ale po pár měsících kdy jsem měla jít na posunutí jsem si je nechala sundat. Padali mi moje vlasy na kterých ty prameny drželi takže nechat si to jsem dneska asi plešatá. Taky ta údržba byla horší a prostě i když byly obarvený stejně jako moje vlasy bylo vidět že to moje vlasy nejsou. Měli jinou strukturu. Už bych to nechtěla. Ale je to věc názoru no.... Taky mě vyšli asi na těch cca 10 000 a když bych na to chtěla jít někdy v budoucnu znova tak radši připlatim víc a nechám si je udělat někde kvalitněji.

musilka
10. pro 2009

Jo a měla jsem ty keratinový spoje. Oni už to teď dělají i jinýma metodama 😉

lamarika
10. pro 2009

marselinka: měla je moje švagrová a já jsem taky ned nima přemýšlela. Odradila mě ta údržba a ta kupa kvalitních přípravků co si na ně musíš pořídit aby nešli rychle do kšá

marselina
autor
10. pro 2009

mám právě paní která to dělá snad všemi metodami,mě kvůli jemnosti vlasů doporučila našití celé řady vlasů,keratin mi zakázala že by mi to moje vlasy neudržely a nakonec by mi tou tíhou upadl i celý můj pramen vlasů.
tak nevím,ted zaplatím hromadu peněz,potom ještě další a další,ach jo.závidím všem co mají krásné dlouhé vlasy,mě narostou na ramena a konec(v profilové fotce mám poloparuku).

musilka
10. pro 2009

marsel já taky neměla ty pramínky samostatný měla jsem tyhle double haïry o kterých píšeš takový pásy vlasů. A vypadá to prostě strašně nepřirozeně nemůžu si pomoct 😒

marselina
autor
10. pro 2009

☹ tak asi vlásky nebudou 🙄

lamarika
10. pro 2009

přikládám se k musilke, ty prodloužený vlasy jdou poznat 😒 Musela bys asi do nějakýho spešl salonu kam chodí star a zaplatit mnohem víc aby to vypadalo opravdu přirozeně. Můj názor je, že prodlužování za 10 000 nebude moc kvalitní

musilka
10. pro 2009

přesně. Já z toho byla vyjančená strašně se mi to líbilo jenže to právě byly vlásky za 30 000 co jsem viděla na jedný známý a on je ten finanční rozdíl fakt znát...

marselina
autor
10. pro 2009

moc děkuju holky za názory.já sama neznám nikoho kdo by je měl abych se mohla zeptat přímo

musilka
10. pro 2009

marsel popravdě já jsem na ně taky slyšela samou kritiku než jsem si je dala ale nevěřila jsem. Tak jsem vyhodila peníze do luftu abych se o tom sama přesvědčila. Teda vlasy mi zůstali v pytlíku v šuplíku 😀

luucia
10. pro 2009

marsel, já prodloužené vlasy taky měla..byla jsem spokojená..nějak extra mi nepadaly, ale byla to teda docela starost..než jsem si to vždycky umyla, vyfoukala, spát se musí v zapleteným copu,... 😝 no a jak píšou holky...stejně to je dost poznat..možná to je tím, že jsem je měla, ale na každým jsem to poznala a to stačí, když kolem mě někdo projde na ulici a hned si toho všimnu 😅 Zlatý vlastní vlasy 😀

marselina
autor
10. pro 2009

tak asi rozhodnuto,jdeme se stříhat.nechala jsem vlasy trošku narůst kvůli prodloužení,ale vzdávám to,za penízky si koupíme něco jiné.copak to bude tentokrát????že by plastika prsů????po dětech jsou děsný 😝

luucia
10. pro 2009

Tak do plastiky prsou bych šla taky..ale počkám po druhým dítěti, jestli nebudou ještě níž než ted 😝 😅

lamarika
10. pro 2009

jojo,ja bych se spokojila s modelazi prsou, nejakou plastikou bricha, liposukci stehen a zadku a pak vybrousenim strii 😀 😀 😀

luucia
10. pro 2009

lamarika, na co troškařit, že 😀 prostě celková rekonstrukce těla 😀 😀 😀

kaska
10. pro 2009

Tiez mam jemne vlasy a aj ja som si ich dala predlzovat asi rok, mala som asi 120 pramenov a mala som ich dlhe do pol chrbta. Uz by som si to nedala robit. Za prve ide to strasne do penazi a za druhe, ked som si ich dala dolu, moje vlasy som si davala dokopy rok a zasa som len musela vela penazi zaplatit za to, aby mi ich dali dokopy a vyzerali dobre.
Chod radsej k dobremu kadernikovi, urobi ti dobry uces aj z jemnych vlasov a kupuj si kvalitne pripravky.

lamarika
10. pro 2009

luucia: když už, tak už 😀 😀 😀 😎

lamarika
10. pro 2009

To ne, do všeho bych nešla, ale tohle je asi seznam co bych podle mého potřebovala. Podle chlapa nepotřebuju ani polovinu z toho (teda pokud nekecá) 🙂 Láska je tak slepá 😀

marselina
autor
10. pro 2009

tak vidím že nejsem sama kdo by do toho šel.tak dvě děti už mám,třetí manža nechce(moje vytoužené děvčátko),příští rok budu mít 30,tak vím co si přát 😀 😀 😀 😀 jsem zvědavá co by na to manža 😅

lamarika
10. pro 2009

Ten můj se netají tím, že by přivítal kdybych měla větší a pevnější prsa, ale jen pokud to chci i já 🙂 Je pravda, že brzo je budu mít snad po kolena 😝

marselina
autor
10. pro 2009

lamar a to máš terpve první dítko,počkej po druhém 😀 😀 😀

lamarika
10. pro 2009

ježiškote nestraš 😨 😀

marselina
autor
10. pro 2009

nééé,teď si dělám srandu třeba to nebude taková katastrofa jako u mě ☹ první jsem kojila jen 6týdnů a do půl roku byly prsa OK,Tobíka kojím doted a to jsou teda vytahaný věšáky,totální hadry,který mám na břiše a kde nic tu nic 😝 😝 😝 😝 😝

lamarika
10. pro 2009

Malýho zatím kojím a klesly mi pěkně dolů mršky 😠 Mě spíš hodně malej zdemoloval během těhotenství 😠 Ale jinak je to poklad 😉 Po 3 měsících co jsem kojila jsem začala plešatět a teď se to dalo konečně zase do normálu. Už jsem se viděla jak si jdu nechat nastřelit vlasy 😀 Mám jich pár a strašně jemný. . .

lamarika
10. pro 2009

to je k vzteku, když konečně ty prsa jsou, tak jsou tak rychle do kšá. . . 🙄

marselina
autor
10. pro 2009

že jo??já před těhu 2,během 4 a ted,no tak slabé 2 😀 ne li 1.
vlasy mi padají pořád a to dost,mám 3chlupy v 5ti řadách a přijdu snad i o ně a nehty???kde jsou moje krásný dlouhý nehtíky???ted??ulámaný,třepivý a vlastně žádný a měkký jako papíír 😝

lamarika
10. pro 2009

Já taky před těhu malé 2, v těhu pěkný 4 (to si manža liboval 😀 ) a teď malé 2 a ke všemu vycuclí. . . Já mám nehty naštěstí gelový, takže alespoň ty nějak vypadaj když už ten zbytek si dělá co chce 😉 Teď jsem koukala do albíčka, máte pěknýho námořníčka 😉 😀 Kde jste sehnali takovej obleček?

marselina
autor
10. pro 2009

jéé děkuji.toho námořníčka jsem si nechala ušít u jedné paní,už je nám ale malý,tak jsem ho tady prodala a jak bude mít tobík tak rok a půl a bude už snad konečně chodit,tak necháme ušít nového