Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

sestri
20. únor 2009

andrejka...tú tortu si urob deň dopredu a urob hustejší puding ako je v návode, teda trochu menej mlieka...mne sa stredná vrstva neviem prečo roztiekla...ak to urobíš deň dopredu, máš istotu, že určite stuhne.
urob k nemu dajaký koktail v mixe.

andrejkag
20. únor 2009

ja mám odskúšany recept, najprv mandarinky zalejm zo žele, na to piškoty a jahodový puding, zas piškóty a čokoladovy puding, tie pudingy robím zo 4dl, mlieka aby boli husté, robila som to za sebou 2x a držalo mi to, ale mala som to dosť dlho v chladničke, na prezentácii to dám asi do mrazničky, ja som myslela že potom ked to dám do mrazničky stuhnúť žeby som ešte niečo ukázala, a asi to bude vajičková pomazanka, tiež som už skúšala 😉 všetko dám do cibuliačika a šup šup je to hotovo.
Sestri aj nad kokteilom v mixe som rozmýšľala 🙂 ale asi tá pomazanka to bude.
potom vám dam vedieť ako to dopadlo 😉

sestri
20. únor 2009

oki, držím ti palce...

elitera
autor
20. únor 2009

krnazuzka, znáš nějakou poradkyni ve svém okolí? Jestli jo, kontaktuj ji, ona se ti mileráda bude věnovat.
Jestli ne, nejbližší distribuční středisko je od Pelhřimova asi v Třebíči, na www.tupperware.cz najdeš přesnou adresu, kontaktuj je s tím, že bys chtěla být poradkyně a další postup bude stejnej - milerádi se ti budou věnovat 🙂 Pokud bys to měla náhodou blíž do Brna a chtěla třeba mou osobní asistenci, mileráda se ti budu věnovat já sama 😀

Andrejko, hlavně se předem ujisti, že bude mít hostitelka v mrazáku místo 😉 Mně bys tam na ztuhnutí nic nenacpala 😀

krnazuzka
20. únor 2009

elitera
díky už jsem kontaktovala bývalou prodejkyni shodou okolností kamaádku, slíbila že to zařídí.
tak uvidíme

krnazuzka
20. únor 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak se Vám to prodává? Musíte pořád dělat předváděčky?

elitera
autor
20. únor 2009

teoreticky jo, prodej jinak než na prezentacích je zakázanej.

sestri
27. únor 2009

ahojte...andrejkag...ako sa ti darí?

andrejkag
27. únor 2009

ahooj, tak v sobotu to nebolo nič slávne 1170, skoro som doma plakala, že načo som sa na to dala, ale včera som mala taku nečakanú prezentáciu mala som na ňu 20 min aby som sa zbalila ašla, adopadla perfektne 😉 5770, to už človeka poteší, takže tašku mám odrobenú teraz už len pekne pomaličky a možno to pôjde, len mám strach že nebudem vedela ake recepty ukazovať, kedže ešte nemám veľa vyrobkov, ak budem končiť z nápadmi, tak sa obrátim na teba 😉

elitera
autor
27. únor 2009

andrejko, tak to jsi skvělá!!!! Gratuluju 😵
A krnazuzka, jak ty? 🙂

andrejkag
27. únor 2009

elitera Ďakujem 🙂

fialka76
28. únor 2009

Ahojte tupperáčky!
Ja som vo firme už 2 roky!A stala sa zo mňa skupinová manažérka.Kto bude chcieť pomôžem,poradím.Veľa ľudí sa toho bojí.Moja svokra to kupuje už 13 rokov.Máme,aj ona aj ja doma skoro všetko.
poradkyne držte sa!

krnazuzka
28. únor 2009

Elitera,
tak jsem prodejcem, ale jak mi to půjde, zatím netuším.
Ale pochybuju, že zvládnu hned od začátku objednávat za každý týden. nevím, nevím

elitera
autor
28. únor 2009

krnazuzka, tak vítej v klubu 🙂 A s objednávkou si zas tak moc hlavu nelam, já taky nemám každý týden 😉

keiko
28. únor 2009

Dievčatá, prosím Vás akú máte skúsenosť s chlebníkom...dakujem za odpovede

elitera
autor
28. únor 2009

u vás je teď taky jako dárek za obrat na prezentaci? 🙂 Je naprosto skvělej, nedam na něj dopustit. Hlavně se do něj nesmí pečivo (atd.) dávat v igelitovým pytlíku, dává se tam jen tak volně. Může se mýt v myčce kromě mřížky. Je dobrý pod něj mít i prkýnko (ale nevim, jestli to, co se dá teď dokoupit, do toho pasuje, ještě jsem ho neměla v ruce). I nakrájený pečivo v tom vydrží na řezu neoschlý - fakt super. Jen jsem vypozorovala, že se celkem hodí to 1x denně na chvilku otevřít (klidně jen na dobu vyndání a ukrojení chleba). 🙂

kamiska
28. únor 2009

tak mam talirky na poste, potvory dosly zrovna v den, kdy nejsem doma 😒 . uz se na ne tesim na pondeli.

elitero, gratuluju 😵 😀

andrejkag
1. bře 2009

ahoj fialka, ja budem prvá ktorá ked nebude niečo vedela tak sa opýtam, robím to ešte len dva týždne, veľa vecí ešte nemám, tak mám strach hlavne z prezentácii že mi dojdu recepty a nebudem vedela čo ďalej, aby som neukazovala stále to isté. Zatial to ešte nehrozí mala som len 3 prezentácie.
Určite mi potom pomôžete vy skúsenejšie 😉 nechcem zakaždým otravovať moju vedúcu, tá ma 9 mesačné babetko

elitera
autor
1. bře 2009

andrejka, ona za to, že tě zrekrutovala, dostala dost drahej dárek, máš nárok se jí ptát 😉 Ty dárky se dávají právě za to, že jsi tý nový poradkyni k dispozici a k radě 😉
A pokud se ti budou na prezentacích točit lidi, nevadí, když budeš mít stejný recepty. Bylo by blbý, kdyby několikrát za sebou viděli třeba kynutý těsto, ale koneckonců doma taky nevaříš to samý dokola, ne? 🙂
Kami, díky 😵

anivaj
1. bře 2009

ahojte baby, ja by som sa len chcela opýtať či na detskú fľašu sa dá kúpiť náhradný cumlík, ´dakujem

papajka7
1. bře 2009

anivaj samozrejme da sa kupit cumlik,ja som ho objednavala tusim vysiel okolo 70 sk

natuska.k
3. bře 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ahoj konečne som našla diskusiu,kde do mna nikto nerípe 🙂
Aj ja som nová poradkyna TUPP. Tak dúfam že sa nám všetkým bude dariť. 😀 😉
A ozaj som z TT takže ak by mal niekto záujem tak ma skontaktujte na natuska@post.sk 😉

bambusko
3. bře 2009

natuska, netes sa, ja si rypnem 😀 😀 😀 i-y mi kole oci ☹ nech sa ti dari 😉

renka9
3. bře 2009

natuska.k- kto je tvoja skupinova? aj ja som pred 4 rokmi robila TW.

natuska.k
3. bře 2009

Livia - čertice -je to, teda podla mna velmi fajn kočka 🙂

bambusko 😅 😅 a ďakujem, dúfam že sa bude 🙂

renka9
4. bře 2009

natuska- livia je teda riadna certica 😵

andrejkag
4. bře 2009

Ahojte, natuska ako sa ti darí? ja som tiež začiatočníčka

bodka13
5. bře 2009

v sobotu bude u nás prezentácia 🙂 ...aj sa teším a aj trpnem aby poradkyňa nechodila zbytočne 😒 ...snáď sa im niečo zapáči 😵

andrejkag
8. bře 2009

bodka 13 tak ako dopadla prezentácia??? a čo varila poradkyňa ak smiem vedieť? 😉

bodka13
8. bře 2009

tak prezentácia dopadla dobre...bála som sa,že švagriné nič nezaujme-lebo keď som im rozprávala niečo o výrobkoch a uvideli ceny v katalogu tak sa netvárili optimisticky,prvýkrát boli na takejto prezentácii ale poradkyňa všetko poukazovala a povysvetľovala ...uvarila nám knedľu so šunkovo-šampionovou smotanovou omáčkou so syrom...všetkým chutilo
...človek to musí vidieť aby uveril,že sú to dobré veci...nevedeli čo si majú objednať ...som sa tešila,že sú spokojné 🙂 🙂 🙂