Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

andrejkag
9. bře 2009

to som rada že sa vám páčilo, asi to je najdôležitejšie ked po prezentácii su žienky spokojné a páčia sa im tie veci a nevedia čo skôr si majú objednať 😉 aspoň ja som vždy taka bola, ja som robila v stredu prezentáciu ale asi som tie žienky nezaujala ničím, alebo možno treba im nechať čas a oni sa rozhodnú, lebo som mala maly obrat a to aj tak si len objednali každá dvojica škrabky 🙂

bodka13
9. bře 2009

neboj,zaujala 😉 ...ony teraz budú odkladať eurá a potom ti zavolajú že si chcú niečo objednať 🙂
...tiež varíš alebo pečieš na prezentáciách?...tá poradkyňa u nás najskôr všetko poukazovala a uvarila a ku koncu som ponúkla kávu/čaj/nealko/alko a ona sa medzi rečou pýtala či sa inm niečo páčilo,či by niečo chceli,... 😉

karta
10. bře 2009

Ahojte dievčatá, vidím, že je nás tu viac nových poradkýň. Ja mám doma veľa výrobkov a som veľmi spokojná s nimi. Prajem veľa šťastia každej. Mne sa veľmi nedarí, dúfam, že sa to zmení a konečne budem počuť aj nejaké áno - chcem prezentáciu.

andrejkag
10. bře 2009

Ahojte bodka13 aj ja varím, skôr pečiem robila som bábovku v silikonovej forme v mikrovlnej rúre za 7 minút 🙂
a objednali si u teba na prezentácii žienky niečo? či len sa im všetko páčilo 🙂

karta a odkiaľ si? aj ja mám pocit že mi to nejde lebo mám slebši obrat na prezentácii, ale zas som mala každý týždeň jednu prezentáciu, čo som veľmi rada, a keby to bolo vždy tak je to super, aj keby to neboli obrovske obraty

karta
11. bře 2009

Ahoj Andrejka, som z Nových Zámkov. Škoda, že nenatrafíme na seba v tom istom čase, trošku si viac o tom písať. Je to fakt aktuálna téma pre viaceré. Moja skupinová hovorila, že ona začínala tiež tak, že veľa krát počula nie no a teraz je veľmi darí. Poradkyňou sa oplatí byť, naozaj sa dá pekne zarobiť. Už aj darčeky za aktivitu sú fajn. Môj mail je kati.z@zoznam.sk, ak chceš kľudne napíš.

natuska.k
12. bře 2009

Ahoj andrejkag, karta 🙂
Karta som na to zrovna ako ty ☹ ☹ ,takiež dúfam, že sa to zmení 😉
Mne sa nedarí dohodnúť si prezentáciu,takže kamošky, keď ich ukecám tak si kúpia len drobnosti, z katalógu 😠 A nechcem aby sa museli predo nou schovávat, že ,,už zase ide 😒
Potrebovala by som aspoň jednu poriadnu prezentáciu, z ktorej by som sa posunula Ďalej 🙂 veríme vo, veríme vo 😀 pa. moj mail je: natuska@post.sk

sestri
12. bře 2009

karta...aj ja som z NZ...kedy chodíš na mítingy?...doobeda či večer?

elitera
autor
12. bře 2009

Holky, byla bych ráda, kdyby se tu z toho nestaly online meetingy, na který chodí jen poradkyně. Tohle téma bylo zamýšleno jako případná poradna pro zákaznice a vy, poradkyně, přece můžete používat IP nebo maily. I já se samozřejmě ráda něco přiučím nebo poradím, ale myslím, že pokud si tu budem my hrát na vlastním písečku, nikdo sem za chvíli nezavítá. Zákaznice jen odradí, když si tu budem stěžovat, jak nám na prezentaci nikdo nic nekoupil 😅

bodka13
12. bře 2009

andrejkag....objednali si haluškár,mix fix,otvárač na konzervy,mlynček na syr/orechy/čokoládu,škrabky,ergo krájač...sa mi zdá že objednávka bola za 169e...keď som bola minula na prezentácii,tak robila aj ona orechový koláč v mikrovlnke....mňam 🙂

karta...tá pani čo u nás robila prezentáciu je tiež z okr.Nové Zámky 🙂

natuška...odkiaľ si?...keby si bola blízko,možno by sa dalo niečo vymyslieť

kočky...za obrat som dostal ako bonus ryžovač(hrniec na varenie ryže v mikrovlnke)...aké s ním máte skúsenosti,je z neho dobrá ryža?

sestri
12. bře 2009

bodka13...jedla som z neho ryžu a je dobrá...len mi tam chýba ten tuk, ktorý by vraj zničil nádobu.

elitera...hádam to tu tak ďaleko nedôjde

vinka
12. bře 2009

Ahojte baby ktoré veci by sa dali použit na cukor,sol,vegetu ale do skrinky nad šporák.Lebo ja mám ale nie od tupky a sú už aj zlomené.Potrebujem vymenit a neviem ktoré by tam patrilo.Hodte aj link s obrázkom.Dík. 😉

elitera
autor
12. bře 2009

vinka, dala bych Modul 1 l, na vegetu ten malej (tuším 350 ml). Dají se stohovat na sebe a vypadají moc pěkně.
http://tupperware.cz/images/modul.jpg

elitera
autor
12. bře 2009

a líp nafocený jsou v katalogu, jestli nemáš, kontaktuj svou poradkyni, jestli nemáš, kontaktuj nejbližší distribuční středisko 🙂

ukmima
12. bře 2009

...ahojte, necitam Vas od zaciatku, len potrebujem poradit.
Da sa este kupit taka velka zelena doza..s mriezkou dnu, kupila som ju pred dvoma rokmi, raz som zablila manzelovi do nej zakusky a nedoniesol mi ju...cestoval do UK a ked sa vracal, nevmestila sa mu..
je mi za nou luto, bola velmi sikovna, nalozila som do nej cely plech...poradte

elitera
autor
12. bře 2009

ukmima, byla hranatá a mřížka byla polohovatelná do několika výšek, i našikmo?

lanka
12. bře 2009

Tak já dostala darem tohle
I 23 Micro plus konvice 1 L
absolutně netuším co s tím.... a k čemu je to dobrý... 😝
Předem děkuji.

ukmima
12. bře 2009

elitera:bola to velka zelena podlhovasta doza...a v nej mriezka, dala sa dat aj na lezato, alebo postavit na nozicky,vznikli z toho 2 poschodia 🙂

vinka
12. bře 2009

No elitare super dík.Také niečo som si predstavovala.Len sa my nechcelo hrabat v tých výrobkoch a tušila som,že tu to dostanem na tanieri. 😀 ešte raz dakujem.Volá sa to Modul? 😉

elitera
autor
12. bře 2009

ukmima, tak zaprvé zastřel manžela 😉 mohl naskládat nějaký věci do toho nebo tak něco, ale nechávat někde tupper je fakt na odstřel 😀 A zadruhé tě zklamu, je to už vyřazený z katalogu. Jmenuje se to SuperStar a v akci to bylo nedávno. Jeslti máš svou poradkyni, domluv se s ní, jestli by ti dala vědět, až to zase v akci bude. Kromě toho je hodně poradkyň, který si nakupujou věci i v několika vydáních a pak jim to doma překáží. U nás bych to možná i dokázala sehnat, ale to nemá přes hranice moc smysl, poptej se poradkyň u vás 🙂

Lanka, není náhodou vínová? 🙂 Je to nádoba na vaření v mikrovlnce. Dá se v tom udělat pudink i bábovka, uvařit brambory i polívka. Tvoje poradkyně ti nedala k tomu kuchařku? Zrovna Brno je kuchařkama vyhlášený dost, měla ti ji k tomu dát, podle mého názoru. Já bych ti ji k tomu dala, stejně jako dávám každýmu, kdo si koupí silikonku nebo Ultra, kuchařku na Ultra a silikon, aby prostě měl dotyčnej nějakou inspiraci, co s tím. Kdo je tvá poradkyně?? (klidně IP) Na druhou stranu se přiznam bez mučení že v tom ten pudink naprosto neumim (ale možná je to tím, že používám bio pudink, takže tomu třeba něco chybí).

ukmima
12. bře 2009

elitera:praveze to neviem kupit v okoli, kde byvam...poradkyni som sa tiez pytala, povedala, ze to uz stiahli z predaja... 😢 stalo to cca 1000sk, aj je mi smutno za dozickou...mam znamu v Prahe, ale ak by si mi ju vedela zohnat, rada mi ju prinesie...pokus sa a napis IP..dakujem
A pri kazdej prilezitosti, to ma manzel vyhodene na "oci", hadka sa konci:Aj moju oblubenu dozu si mi nechal v UK... 😀 a buchnem dverami..a vzdy mi povie, neboj, nejako ti ju zozeniem,ale vies co ma stve najviac?Ze mal drzost mi doniest mriezku, ze doza mu nevosla...no, neprovokoval???

lanka
12. bře 2009

Kdepak bych já věděla dostala jsem ji darem od tchýně nic jinýho k ní nebylo 😒
a jo je vínová.
Dík

lanka
12. bře 2009

aspoň tedy tuším co hledat 😅

elitera
autor
12. bře 2009

ukmima, na adresu tvého muže se už nebudu vyjadřovat, prostě chlap, no 😀 I kdybych do toho měla nacpat špinavý ponožky, tak to dovezu 😉 Poptam se ti po kolegyních, jeslti to někomu nezůstalo 🙂
lanka, máš i něco jinýho od tuppru nebo je to tvá premiéra? Jeslti chceš, můžem dát rande a projít třeba ty recepty 🙂

lanka
13. bře 2009

Je to "premiéra" sice jsem to dostala před rokem, ale nebydleli jsme tak to bylo založeno v regále.
Mám k tomu ještě pár misek do mražáku (s těma vím co dělat 😀 )
a pak myslím ještě D 11 Maxi fix (asi starší verzi - na tom obrázku to vypadá maličko jinak) stupnice je nastříkaná modrou barvou. A s tím asi nejde dělat nic jiného než rozmíchávat prášek/mouku v něčem tekutým. Nebo jo?

Klidně můžeme, jen já se stihla přestěhovat (sice nikam daleko, ale aby jsi z toho neměla potíž když to je tedy rozděleno po okresech... spadám teď pod Vyškov, i když do Brna to mám stále blíž) 😉

sestri
13. bře 2009

lanka...v maxi mixe sa dá šľahať aj šľahačka, bielky,...ja v tom robím cesto na palacinky,dresingy a zálievky na šaláty.

lanka
13. bře 2009

No vida a já si doma lámu hlavu jak ušlehat sníh z půl vajíčka abych neprobudila malou. 😀
Dík

andrejkag
13. bře 2009

Ahojte, ale sa nám to tu rozpísalo 😉
elitera myslím že to nieje až taka tragédia ked si tu napíšeme že nám nevyšla prezentácia a nemali sme obrat 😒

ale som samozrejme rada že sa tu našli žienky ktoré potrebuju poradiť 😉 a vy skúsenejšie im to vyvsetlíte a my menej skúsene sa priučíme 🙂

zajtra mám ďalšiu prezentáciu, idem po prvý krát robiť kysnuté na prezentácii, tak dúfam že mi cesto vykysne a ružičky čo sa chystám robiť že sa budú podobať na ružičky, držte palce 🙂

elitera
autor
13. bře 2009

andrejka, tak ať kyne 😵 Růžičky? To bych docela chtěla vidět fotku 🙂
A ne, tragédie to není, ale ráda bych to zachovala jako poradenství hlavně pro uživatele (uživatelky) 🙂

Lanko, je to šroubovací nebo zaklapávací? A jakej to má objem? 🙂 Dá se v tom dělat cokoliv, kde potřebuješ něco promíchat - palačinky, promíchání vajec (třeba na obalování řízků), bešamel, kakao (zastudena), frappé, ovocný koktejly (z měkkýho ovoce), falešný baileys, dresinky na saláty, i ty šlehačky a sněhy z bílků... Myslím, že to je jeden z nejdůmyslnějších a nejvšestrannějších výrobků Tupperware. 🙂

andrejkag
13. bře 2009

elitera, ok.

a tie ružičky, ak ich budem robiť doma, tak to pofotím 😉 a potom to sem dám

sestri
13. bře 2009

ja maxi mix milujem...v lete v ňom robím ľadovú kávu...mám aj šrobovací aj ten druhý, ale viackrát mi vybuchol, tal som ho prestala používať a asi ho niekomu darujem.