Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

xkacatkox
19. dub 2012

jo na ten se také chystám, kamarádka jo má a jak říkáš je fakt super

zuzubabo
14. kvě 2012

Ahojte, mám úplne nový mlynček tupperware na syr v červenej farbe /mám dvojmo/, nevymení niekto za iný výrobok z tupper?

fiona8
22. srp 2012

perfektná letná akcia...pre viac info poprosím IP 😉

anezi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malinovka333
9. bře 2013

ano pouzivam a som maximalne spokojna s kazdym načínim co mám, zacinam byt natom pomaly zavisla 😀 , mám strasne vela veci z toho ale vzdy sa najde nieco co si objednam 😉

filipek333
12. bře 2013

mám jen Mixík,ale jsem nadšená.CHtěla bych si pořídit i rýžovač,ale nemám žádné rady děláte s ním někdo???Stojí za to?díky ahojky kuchařinky

zuzana0612
12. bře 2013

@filipek333 ja mám ryžovač. a je to fakt super vec. ľahko a bez pripálenia alebo zlepenia urobíš ryžu. a nestalo sa mi ani to, že by bola rozvarená. určite odporúčam. a dá sa v tom urobiť aj šošovica na šalát, alebo brokolica

jania023
12. bře 2013

ja mam zopar,silikonovu podlozku a zopar doz

mandelinka1
15. bře 2013

@filipek333 já mám z Tupperware skoro vše a jsem spokojená....rýžovač je super věc, v ničem jiném už rýži nevařím...obdobou je i Těstovinka na vaření těstovin a taky super.....doporučuji 🙂

alami
29. bře 2013

Ahojte, prosím vás, máte niekto 101°MicroGourmet???? Dostala som od svokry, podľa popisu je to ale vlastne parný hrniec do mikrovlnky, ale ja parný hrniec mám (bežný, elektrický) tak ani neviem, či mám začať tento používať, alebo čo s ním 😖 Chcela by som vedieť, či je v tom vôbec nejaký rozdiel, ako ste spokojné, čo ste parili a ako sa vám to vydarilo... A na čo konkrétne sa dajú použiť tie malé nádobky, máte nejaký recept na dezertíky v nich? Ďakujem

http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/83.html

gbsvk
30. dub 2013

Vyrobky tupperware obsahuju Bisfenol A !!!

Na zaklade vyjadrenia zakaznickeho oddelenia spolocnosti Tupperware, vacsina ich vyrobkov na baze polykarbonatu obsahuje skodlivy Bisfenol A. Tuto latku ohrozujucu nase zdravie nedavaju len do vyrobkov urcenych pre deti. Avsak aj deti budu jest veci, co pripravite vo vyrobkoch pre dospelych, cize si moc nepomozete. Takze tak so slavnymi plastovymi miskami tupperware. Dobre si rozmyslite, ci nie je lepsie lepsie pouzit iny material namiesto plastu, a ked uz plast, tak bez BPA. Napriklad rakuska firma Mira vyraba kvalitne plastove veci bez BPA a za 1/5 ceny tupperware. Zaujimavy je tiez fakt, ze v USA a Kanade uz tupperware pouziva inovovane "BPA free" plasty. Len EU je akasi tolerantnejsia, resp. lahostajnejsia k zdraviu obcanov. Nejdem hadzat suvisiace linky, kto chce, najde si.

lencika
12. kvě 2013

tak tato info ma prekvapila lebo pouzivam vyrobky

malinovka333
12. kvě 2013

@lencika myslim ze to nie je pravda

alami
12. kvě 2013

@malinovka333 súhlasím s tebou 😉

gbsvk
13. kvě 2013

ved my tiez pouzivame ich vyrobky, i ked uz v ovela mensej miere. skor na studene salaty, skladovanie potravin, nie na varenie atd. celkovo sa snazime plastom v kuchyni vyhybat. o tom, ze tupperware pouziva (mimo usa a kanady) stale aj bpa su info priamo na ich stranke. ohanaju sa tym, ze neprekracuju limity dane normami. ale aj tak uz nemame doveru

gbsvk
13. kvě 2013

aspon jeden link o bpa, polykarbonatoch apod. http://www.tupperware.ie/xchg/ie/hs.xsl/951.html

gbsvk
14. kvě 2013

@alami na viac info o bpa a tupperware som som dal link tu v diskusii. treba preklikat vsetky tri polozky vlavo a je to zaujimave citanie. vraj veria, ze je bpa bezpecne, ale do vyrobkov pre deti radsej nedavaju

malinovka333
25. kvě 2013

@gbsvk nechapem naco sem davas tie linky,a co si tym chces dokazat, ked tie vyrobky neches pouzivat tak ich nepouzivaj

zlobinka
26. říj 2013

babenky co robite tpw oplati sa to? mate nejake darceky alebo tak?

malinovka333
30. říj 2013

@zlobinka oplati sato pokial mas zakaznikov, ja som spokojná, a darceky maz za tyzdnovu aktivitu, a takto som ziskala vela produktov od nich zadarmo a niektore sa nedaju ani kupit su len pre poradkyne, a nehovorim o provizii 😉

dievca
5. lis 2013

Ak by mal niekto doma trojdielny ruzovy obedar Tupperware,kupim za rozumnu cenu,nepouzivany,chcem darovat.Dakujem

lodvika
22. dub 2014

pro gbsvk "Vyrobky tupperware obsahuju Bisfenol A !!!"
Jak jste na tohle přišel? 😒
Je to nesmysl, jsou naprosto bezpečné, a žádné nebezpečné látky neobsahují, pokud bude mít někdo zájem, potom mu ráda pošlu materiály o složení výrobků, o všech složkách, které jsou používány.

hruzikovci
8. lis 2014

@madonnka pytam sa tlakový hrniec do mikrovlnky tupperware kolko cena ? 🙂

jituskak
6. led 2015

Ahojte všichni 🙂
U švagrové jsme se nadchla pro parní hrnec do mikrovlnky a rýžovar, tak jsem neváhala a koupila na bazárku. Já teda žila v domění, že k tomu dostanu i nějaký návod, jak s tím pracovat. Nedá se to někde stáhnout, popř. neporadí mi někdo? Díky.

11tweety11
6. dub 2015

Máte niekto skúsenosti s fľašami z tuperware? teraz majú taký nový uzáver tak že ktorý je lepší. Ďakujem

veruska007
6. dub 2015

@11tweety11 Dostali jsme před časem láhev od tupperware, ale netěsnila, protékala ☹

2241989
16. lis 2019

Ahoj asi už je tahle diskuze davno zapomenuta co? Ja jsem ted začla nakupovat tupperware z polska jako poradkyně tak sem myslela jestli tady jeste nekdo je koho to zajímá?

2241989
Autor odpověď smazal
Zobraz
2241989
16. lis 2019

@jituskak zdravim pokud porad nevite i po tech rokacb jak na to tady je odkaz na recept

https://www.youtube.com/watch?v=mbLrP64RJd4

😀

2241989
16. lis 2019

@hruzikovci zdravím vychazi na 450 Kč pozdě ale přeci

https://www.youtube.com/watch?v=mbLrP64RJd4