Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

kamiska
7. led 2009

zdravim. chtela bych se zeptat, jestli nekdo nemate zkusenost s temi 4 barevnymi taliri, co jsou tedkom v akcni nabidce. Docela casto nedojidame jidlo a tak jsem si rikala, ze by to bylo ok to vrazit na ten talir do lednice a nasledne ohrat a dojist. Ale ups - nekde pisou, ze nejsou vhodne do mikrovlnky. Nezkousely jste nektera?

Jestli nebudou, tak objednam netuppr levnejsi variantu, ktera do MW je 🙂 . Nicmene musim priznat, ze se me ty talirky od T. moooc libi 😉 .

kocurik16
7. led 2009

ja mám kysku 12 rokov dám muku,trochu cukru sol,vajce pripadne trochu oleja, zalejem vlažnou vodou do ktorej som rozpustila droždie,spolu zmiešam a pokiaľ je čerstvé droždie cesto mi vykysne za pár minut.
doteraz sa mi nikdy nestalo,aby nekyslo.

Raz to trvalo dlhšie ale mala som všetky suroviny rovno z chladničly inač som velmi spokojná

dievca
7. led 2009

ja mam misku-kysku tiez dobrych 10rokov a som s nou velmi spokojna.Kvasok robim z cerstveho drozdia do malej hitparady,alebo mix-fixu,dam trocha vlazneho mlieka,1cl cukru,zatvorim a kym nepukne,sam kryt sa odpoji od spodnej nadobky,pockam a vlejem do kysky a postupne pridavam muku,cukor,olej,vajce,vanilku,podla toho,ake chcem cesto huste mat a co idem prave piect.Podotykam,ze musi byt teplo v kuchyni,ak je teplota nizsia,cas vykysnutia kvasku,pripadne cesta sa predlzuje.Vhodne je misku postavit do nadoby s teplou vodou,ja este robim tak,ze kym misku neuzatvorim,jej okraje po obvode potriem olejom,pre lahsie vystrelenie vrchnaka.

kocurik16
8. led 2009

ked je chcladnejšie dávam misku do deky aj to pomôže. Ja som veľmi spokojná,hlavne kým som robila aj večer som zarobila trebárs na buchty a raz dva boli hotové

elitera
autor
10. led 2009

kwatka, já si zapnu troubu na cca 50 °C a do toho mísu hodím uzavřenou i s těstem. Obvykle to necham nakynout dvakrát. Nezapomínej na dostatečný množství droždí.
Kamiska, všechny misky tupperware odolávají teplotám cca do 110 °C. Problém je, že tuky v mikrovlnce dosahujou mnohem vyšších teplot. Tj. v talířích můžeš v klidu něco ohřívat, ale pokud to bude mastný, může ti to na nich nadělat ťupičky, což není důvod k reklamaci - je to estetická vada, nikoliv funkční. Na ohřev do mikrovlnky jsou primárně určený Horký vlnky, funguje to bez problémů taky v Ultra, Labužnících atd. Těm neuškodí ani horkej tuk.
Abych to upřesnila - talíře jsem v ruce ještě neměla, vycházím tu z Tvojí informace, že nejsou vhodný do MW. Zeptám se distributorky, jestli na to vhodný jsou nebo ne 🙂

kamiska
11. led 2009

Elitero: to budes moooc hodna, kdyz se mi zeptas 🙂 . Jak jsem rikala, chtela bych to na takovy ty zbytkovy veci, co se dojidaj za par hodin po obede a tak. A nechci to presouvat z obyc talire do tuppru a pak zpatky do neceho, v cem to ohreju. Ja sem dost estet, ale ty tupky bych snad prezila 😉 . Nekde pisou, ze to je vhodne, ale na ofic strankach psali, ze ne - tak spis myslim, ze se tim jisti, aby to pak lidi nereklamovali.

elitera
autor
11. led 2009

kami, jestli jsi estét, tak by ti asi vadily tu ťupičky, co by tomu moh udělat ten horkej tuk. Mně to udělal na minimaxu, ale v tom si vozí manžel jídlo do práce a hned to v tom ohřívá, takže to neřešíme. Vozim to s sebou na prezentace, aby mohli lidi vidět, co by to tomu mohlo udělat. Na funkci to ale vážně vliv nemá 🙂

ludmilask
12. led 2009

Ahojte, hľadám niekoho kto v BA robí "poradkynu" v TW. Nechcem prezentáciu len si objednať vybraný tovar. Do teraz mi ho dodávali cez všetkých možných až z KE. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem. 🙂

kamiska
18. led 2009

elitero, budu otravovat 😅 nevzpomnela sis na me nahodou s tema talirkama? 😀

elitera
autor
19. led 2009

Jéžiš, ještě že ses připomněla 🙂 Ptala jsem se, ale zapomněla jsem to sem napsat - omlouvám se. Do mikrovlnky to smí, ale samozřejmě bez víka. 🙂 Ještě jednou omluva, jsem hlava děravá... 🙂

kamiska
19. led 2009

jee, elitero, dikec moc 😵 (i kdyz pritel nebude mit radost 😀 )

elitera
autor
20. led 2009

základní taktika je chlapům nikdy neříkat ceny 😉

kocurik16
20. led 2009

môj najprv vypadá akoby ho prešiel vlak pri tej cene a ked to potom používa,tak povie že to stojí za tie oeniaze

tannawe
20. led 2009
elitera
autor
20. led 2009

Tan, ty stránky už jsem taky viděla, nicméně upozorňuju, že je tenhle prodej nelegální a proti vnitřním pravidlům prodeje. Prodávat se smí pouze a výhradně na prezentacích (ovšem o libovolném počtu účastníků 😉). Tohle je dobrý pro získání informací o výrobcích.

tannawe
20. led 2009

No prislo mi, ze nenabizi online prodej, ja jako online nakupujici maniak jsem byla doooost zklamana...nerada totiz nekde litam s detma po obchodech takze co jde to kupuju pres net 😀

elitera
autor
20. led 2009

Tohle v obchodech beztak neseženeš 🙂 A v ceně výrobků máš i ten servis poradkyně. Navíc zejména ty dražší výrobky je třeba ukázat - zacházení, péče... Jak se tu už řešilo - na věci koupený bez prezentace teoreticky nemáš záruku, protože není prokazatelný, že ti někdo ukázal, jak s tím manipulovat, a tudíž jsi s tím mohla manipulovat nesprávně. 🙂

tannawe
20. led 2009

Jasne, uz jsem to vsechno precetla...jsem rychlik... 🙂 😉

bambusko
20. led 2009

elitera a predaj cez mimibazar je akoze tiez ilegalny? ja teda prezentacie nemam rada 😖 zopar veci doma mam, vecsinou na doporucenie tych, co maju odskusane

elitera
autor
20. led 2009

Bambu, ano. Teda jedna věc je, pokud někdo doma má něco a nevyužije to, tak to střelí. Druhá věc je, když se večer poté, co nám ukážou leták novýho marketingu, objeví kompletní sortiment na MMB, aukru a dalších webech.
Nicméně myslím, že pokud by se zboží prodávalo pouze a výhradně na prezentacích o x návštěvnících, bude ho v oběhu tak půlka, možná 2/3 😉

bambusko
20. led 2009

eli, to je pravda, to ja by som mala len jednu misku, co som dostala od mamy. ona si to odsedela 😀

gabka32
20. led 2009

já si prezentací "odseděla" spoustu a já i mamka máme tupka plnou skřín, ale tak možná krom jedné dvou věcí je vše maximálně využito. je fakt že ty prezentace jsou někdy moc dlouhé a i když nikod nikoho nenutí, je pak trochu povinnost vůči hostitelce si něco objednat aby z toho taky něco měla...
takže naposled jsem na vánoce objednávala přes net, zboží levnější, i s dárečkama, jsem spokojená, ale chápu, že se to prodejkyním co dělají prezentace nelíbí - vráží do toho více času, musí si (aspon co vím) zboží, co ukazujou zakoupit...

elitera
autor
20. led 2009

No jasně, pokud si ho nekoupíme (i když za zajímavější ceny), tak ho nemůžem ukázat 🙂
A jestli je prezentace moc dlouhá, je to chyba poradkyně - to je jedna z věcí, kterou nám buší do hlavy min. jednou týdně 😉

bambusko
20. led 2009

no tie prezentacie su podla mna taka davova psychoza. moja mama tu misku micro plus kupila v takom nadseni a ked u nej doma odstala pol roka, tak mi ju s malou dusickou doniesla, lebo vie, ze ja som na take tie podomove predaje vysadena 😝 a ja som sa po prvotnej nedovere a vyskusani zacala vytesovat. tak len ocakavam kolko dalsich veci mi takto pribudne 😅

gabka, to s tou "povinnostou voci hostitelke" je ozaj pravda, hlavne ked by to mala byt dobra kamoska ap. asi s tym marketing pocita

janetka
23. led 2009

ahojte, chcela som sa spytat na skusenost s tou kuzelnickou, kupila som si ju, ze ako pekne budem zdobit torty a vobec mi to s nou neslo a kremu som mala dost, neslo to vytlacit von.... mate skusenosti?

kocurik16
23. led 2009

ja nemám,ale na prezentácii som videla a tam išlo ľahko

tinka666
27. led 2009

uz ste videli novu ponuku na február? je super! 🙂

kocurik16
27. led 2009

má iba jednu chybu..............many,many 😀

mne včera doniesli mlynček,je fajn už som vyskúšala.

petaba
29. led 2009

Ahojte neviete kde by som zohnala návody na používanie? pretože ked som kupila veci cez internet od bab tak navody neposlali 😢 poradte ak viete dakujem 🙂

elitera
autor
29. led 2009

Návody k použití neexistujou (kromě několika málo výrobků) a přesně jsi teď ukázala, na co já jsem tu už delší dobu upozorňovala - prodej po internetu je na prd, protože vám nikdo neukáže, jak s tím zacházet. Návod k použití dostaneš prakticky prezentací - poradkyně ti ukáže, co s tím máš dělat, jaký to má vlastnosti, výhody, bezpečnostní opatření...
No, tak co máš? Nějak to dáme dohromady 😉