Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

leniccka
21. dub 2009

babulky, ja mam taky problem...
piekla som kuriatka v ultra pro alebo ultra plus.... jedno z toho, co nebolo v katalogu
no a ostal mi ten pekac aj vrchnak taky flakaty z toho kuriatka ako sa opekalo a neda sa mi to umyt.... rozmacala som to v saponate ale stale je to tam ☹ nechcem to drhnut, aby som to neposkriabala ci inak neposkodila...
je nejaky figel na odstranenie takychto skvrn??
dakujem

elitera
autor
21. dub 2009

leni, neslibuju, že to zabere, ale zkus to nechat odstát s vodou s kypřícím práškem.
Jitie, jen přes domácí prezentaci 🙂

jitie
21. dub 2009

elitery díky..tak teď budu muset sehnat někoho na tu prezentaci
máme ho u rodičů a oni se ho nechtějí vzdát, tak si budu muset objednat své 😀

elitera
autor
21. dub 2009

Jsou zlí 😉 😀 na www.tupperware.cz najdeš seznam distribučních středisek, do nejbližšího zavolej a oni ti nějakou poradkyni dají 🙂

jitie
21. dub 2009

elitery moc děkuju 🙂

elitera
autor
21. dub 2009

kdybys byla z Brna, ujmu se tě mileráda sama 🙂

jitie
21. dub 2009

to bohužel nejsem, jsem z trochu větší dálky, jedině, že bys dorazila do Berouna 😀

leniccka
22. dub 2009

elitera, diki vyskusam ked sa k tomu opat dostanem a dam potom vediet 😉

elitera
autor
24. dub 2009

Holky v ČR, které máte zájem o mašlovačku, je teď v rámci "šrotovného" v akci za 99 Kč + vaši starou jakoukoliv 🙂 Brňandám to můžu zprostředkovat já 🙂 Akce platí jen pro týdny 17 a 18 (tedy tenhle a příští)

evaviki
29. dub 2009

Ahojky, prosim vas, ked robite babovku v mikrovlnke, tak ta forma musi byt od tupperware. alebo akakolvek silikonova...
Inak nie je tu nejaka poradkyna z Prahy? Ja teda zaujem o prezentaciu nemam (kvoli malemu nestiham, inak by mi to nevadilo🙂), ale chcela by som si objednat tu formu na babovku a este nieco do mikrovlnky..

fialka76
2. kvě 2009

No to teda neviem ako to je s inými silikónkami.Mám iba z firmy Tupperware.A som s nimi maximálne spokojná.Moja nová kolegyňa mala takú modrú silikónku(v Tescu ju kúpila,ale aj Tescoma mala také) a zmenila tvar.Keď si kupuješ silikónku,tak by nemala : v MW ani v trúbe meniť TVAR ani FARBU
by smrdieť,ani jedlo v nej pečené,varené
Ak ju pokrútiš(zmeníš tvar),hneď by sa mala vrátiť do pôvodnej formy(ani natiahnuť sa nesmie)
A keď je dokrútiť,zmeníš tvar,tak v póroch musí mať takú istú farbu
A tá silikónka mojej kolegyne(teraz už),bola modrá a v póroch biela-PRÚSER.
A hneď ju aj vyhodila.
A teraz máme silikónovú formu muffins v akcii so 40% zľavou.

evaviki
2. kvě 2009

Formu na muffiny a na srnci chrbat mam od tescomy.. Tak snad su ok, nevsimla som si, ze by nejak menili tvar, alebo farbu 🙂 Ale teda do mw si ich asi netrufnem dat..

cessy
2. kvě 2009

ahojte, len nahodne som nasla tuto temu... 🙂
uz dlhsie rozmyslam nad kupou "maxi majster pekar", teda chlebnik. viete mi niekto poradit, ci je to dobra vec, vase skusenosti...budem moc rada 😉

cessy
2. kvě 2009

nikto?? 😕 😕 😕

cessy
2. kvě 2009

ani ziadna tupperwarelady mi nepovie o tom viac??? ☹

sestri
2. kvě 2009

ahoj...je to super vec, vrelo odporúčam, prepásla si akciu...vydrží v ňom chlieb oveľa dlhšie čerstvý...

cessy
2. kvě 2009

ahoj sestri,
a aka bola akcia??vobec neviem...kolko stal?? 😕

kiva23
2. kvě 2009

co znamena tupperware?

sestri
3. kvě 2009

ahoj...cessy...v akcii bol za 25€...

tupperware sú výrobky do kuchyne z kvalitného a odolného plastu s doživotnou zárukou, vhodné na uskladňovanie, servírovanie, mrazenie, varenie a prípravu jedla.

vinka
3. kvě 2009

Kiva niesom distribútorka ale používam tie misky a neviem si ich vynachválit. 🙂

cessy
3. kvě 2009

aj ja mam zopar misiek a teraz chcem ten chlebnik 🙂

vinka
3. kvě 2009

Ja by som chcela na maslo niečo.Len neviem čo sa hodí nato.Keby my niekto poradil. 🙂

kamiska
3. kvě 2009

vinka: tupper ma maslenky, vim minimalne o trech druzich 🙂 jednu mam doma, zatim ale nepouzivanou, ale moc pekna 😀 . kontaktuj nejakou poradkyni, urco si vyberes.

kamiska
3. kvě 2009

ja mam tuto (jinde sem nenasla obrazek): http://www.odklepnuto.cz/aukce1854666-tupperwar...

sestri
3. kvě 2009

na maslo sú maselničky...ja som ju prestala používať, malá mi maslo nesmie, tak nekupujem...ale maslo v nej nebolo také tuhé čo bolo super.

vinka
3. kvě 2009

No tak toto by som potrebovala Sestri.Aby my maslo nestvrdlo velmi. 😀 Lebo ja ho zabúdam vybrat s chladničky a potom sa nedá roztriet. 😒 😀

bodka13
3. kvě 2009

dobrý večer 🙂 ...mám už niekoľko výrobkov značky Tupperware a som s nimi spokojná...aj dnes som robila ryžu v ryžovači,je dobrá a to som si ju nevedela predstaviť chuťou,lebo je bez oleja 😉

ale chcem sa opýtať ako je možné,že na MMA a MMB ponúkajú tieto výrobky za oveľa nižšie ceny,napr. ešte nižšie ako v akcii TP? 😕

krnazuzka
4. kvě 2009

Bodka, co je MMA a MMB?

sestri
4. kvě 2009

ahojte...tak to by zaujímalo viac ľudí...

agness02
4. kvě 2009

ahoj, můžete mi prosím někdo napsat aktuální cenu mix fixu? ...pokud možno v Kč 😉