Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

nevesta
8. lis 2008

Je to blbost, dostala som to ako darcek k objednavke... No ale ked to uz mam doma... 😀

elitera
autor
8. lis 2008

Jen stlačíš ten citron, přesně jak píšeš, jinak bys ho rozdrtila 🙂 Obě půlky se tak dají použít na mačkání - jak jsem říkala, když má třeba rodina k obědu rybu 😉

nevesta
8. lis 2008

Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dakujem tak budeme machrovat s udelatkom, ked pride navsteva 😀

elitera
autor
8. lis 2008

Jj, machruj 😀

kocurik16
8. lis 2008

ahojte,u nás bola včera ukážka objednala som si formu na medvedie labky úžasne sa v tom pieklo. aj ja mám kvapku som spokojná dobre sa ukladá šťava.Dnas som robila zemiakové baby s kapustovým šalátom všetko som krájala na novom krájači a cestovinu vyvárala v profi miske.veľmi som bola spokojná.teraz čakám na tie formičky aby som piekla vo vlastných.

stanca75
27. lis 2008

holky ja som sa stala poradkyňou..výrobky tupper sa mi veľmi páčia. Keby ste sa staly aj vy poradkyňami tak máte veľké vyhody..napr.20% zľava+darčeky určite sa s tým oplatí robiť, pokiaľ máte len trocha času. aj keď nebudete robiť prezentácie tak často. Ja si obj. hlavne kôli sebe a rodine...

stanca75
27. lis 2008

keď som ja dostala citrón tak môj syn ho skoro zlámal..mali k tomu dať návod nevedeli sme, že sa to má používať zvlášť. Aj on ho tam zavrel a tlačil ale potom mi došlo a žmýka sa super.

stanca75
27. lis 2008

neviem ci mimi a mini

marcuka
27. lis 2008

ahojte.vedel by mi niekto napisat nejake fajn recepty do ultra plusu od tupperware.akekolvek,velmi som zvedava ci tam daju a na aky sposob pripravit kuracie kridla.dakujem. 🙂 🙂 🙂

vinka
27. lis 2008

Marcuka máš recepty aj na stránke tupky. 😉

sestri
27. lis 2008

tily...prvý mlynček je len na syr...je pre gurmánov, ak si chceš častejšie napr. strúhať syr praimo na chlieb, na cestovina.
modrý mlynček je na strúhanie syra,čokolády, orechov,strúhanky...je perfektný, vrelo odporúčam.

tilly
27. lis 2008

sestri, Ďakujem, už som si ho objednala, tak sa teším 😀
zas som objednala skoro za 3 tisícky 😝

nanyka
27. lis 2008

máte niektorá radu Thermo? - dvojité nádoby, ktoré udržia teplo až 1,5 hodiny...ste s tým spokojné?

škoda len,že som nenašla cenník na www ..ja som si tupperware objednávala dosť dávno, čiže na obj.liste už budú určite neaktuálne ceny..

kocurik16
27. lis 2008

ja mám termo a spokojnosť veľká. 😀 Zajtra mi donesú formu na medvedie labky 😝 bude sa piecť. 😅

sestri
27. lis 2008

nanyka...a čo by si chcela vedieť?

sestri
27. lis 2008

tilly...to znamená, že sa tešíš aj na darček?

gio
28. lis 2008

baby, dalo by sa poslat mi katalog vyrobkov ? je aj s cennikom? plati sa za katalog ?

denisocka
28. lis 2008

aj ja by som chcela katalog

a ccem sa opýtať na podložku na valkanie cesta-naši mi minule doniesli taku pogumovanu,že nech beriem aj s umelym valčekom,že to kdesy kedysi kupili a zavadza im to 😀 -tak kukám a TW 😵 😵 😵 ale ta podložka-te taka pogumovala bielo zelenkasta a zospodu akoby latka,ako hrubši gumovy obrus -tak to sa mu na pracovnej doske šmýkalo ale valček je super

chcem sa opýtať či tie nove položky čo su aj na MMB -či sa nešmýkaju

julca80
28. lis 2008

denisocka, ak je to ta podlozka na valkanie cesta, tak ta by sa mala zo spodu zevraj navlhcit a potom polozit na pracovnu plochu 😉
Ja tiez mam uz zopar kuskov od TW a velmi som s nimi spokojna. V poslednej dobe som zhanala taku dlhu obdlznikovu nadobu, ktora mala vo vnutri taku vkladaciu akoby policku na ukladanie zakuskov do poschodia. Zial uz ju asi nikto z predavajucich nema. ☹ 😒

denisocka
28. lis 2008

julča-m,yslíš ten moj stary typ?

sestri
28. lis 2008

denisocka...podložka sa musí naozaj zo spodu navlhčiť a potom sa šmýkať nebude...

julca80...tá misa na zákusky teraz nie je v katalógu, oni niektoré veci menia, vyhodia z neho von a potom zas vrátia.

gio... v Košiciach je distribučné stredisko, obráť sa na nich a určite sa ku katalógu dostaneš...adresu nájdeš na stránke Tupperware.

na stránke sú všetky strediská...za katalógy sa neplatí.

mariynka
28. lis 2008

moja znama s tym tiez robi... 😉 🙂 🙂

ked budem mat vlastnu kuchynu, tiez si to do nej zaobstaram 😅 🙂 🙂

kocurik16
28. lis 2008

u nás dáva katalog každému kto je na prezentácii a vzadu je aj cenník.teraz je podložka žltá mne menila tú starú za novú lebo sa odliepala vrchná časť. 😅

renka9
28. lis 2008

ahojte,aj ja som bola poradkyna,mam skoro vsetko, velmi vela som toho podostavala zadarmo.chyba mi par veci,teraz mam zalusk na haluskaren,podlozka je dobra vec,inu nepouzivam.treba ju od spodu navlhcit spongiou,prilepit,a prejst-vyrovnat ju cistou suchou utierkou.

renka9
28. lis 2008

elitera,ty si dlho poradkyna?si uz skupinova?

elitera
autor
28. lis 2008

Renka, poradkyně jsem rok a půl a skupinová nejsem, nerekrutuju. A nejspíš ani nebudu, co jsem slyšela od holek, co to už dělaly, tak to u nás na středisku není žádná sláva. 🙂

sestri
28. lis 2008

renka9...haluskareň...špecle, je super vec...som s tým veľmi spokojná

janette4
28. lis 2008

ja mám tiež niekoľko vecí od TW a som s nimi spokojná.mužovi som zo začiatku tajila ceny, keď som mu ich povedala,vždy som pár stoviek ubrala,aby to bolo preňho prijateľné.aj tak nepomohlo, vraj je to drahé,ale naučil sa s tým robiť,aj keď zo začiatku brblal,a sme s nimi spokojní.Najviac sa mu páči ten modrý mlynček na syr,ktorý používam na všetko možné,len nie na syr, profi misa,ultra plus-ten menší mám, a termo nádoby.

rada by som ešte nejaké veci, ale asi až po materskej.

danae
1. pro 2008

Prosím, dali byste mi alespoň orientační ceny, co třeba mističky stojí? Moc díky! 🙂