Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

elitera
autor
26. led 2010

Lis na česnek - nj, standardně se mačká poměrně blízko lisu samotnýho, je tam menší páka. Ale dá se přece na tom zhoupnout na lince. Za to snadný čištění mi to teda stojí 🙂

Únorový leták mám od včera, nebyla jsem ale na mítinku, jen jsem ho zběžně prolítla. Jsou v akci zejména Moduly s červenými víky, různý velikosti, konvička na mléčnou pěnu, tartaletky vykrajovátko i forma, louskáček na ořechy. Dárky - pro hosta s objednávkou 1 Expres, pro hostitelky sada Kapek, sada s Hello Kitty a sada silikonových forem na drobný cukroví.

likol1
27. led 2010

Ten lis na česnek mačkám tak, že si ho dám na linku a jak píše elitera, zhoupnu se na něm. A také je rozdíl v česneku. Ten čínský, co se teď prodává je tuhý a mačká se hůře. Snažím se kupovat česnek pěstovaný u nás.Chtěla jsem se zeptat, má někdo takový ten opékač brambůrků do mikrovlnky? Je to dobrá věcička?

elitera
autor
27. led 2010

Jj, čínskej česnek se sice tváří, že je krásně velkej a tak, ale nemá mj. vůbec žádnou chuť. Tuhle jsem do česnečky nacpala celou paličku a jen se to lehce ovonělo ☹ Na tohle je super Zelný trh v Brně, přes léto se tam dá koupit zelenina pěstovaná právě přímo v ČR, často přímo na Moravě 🙂
Pana Lupínka mám, až přestanu mít takový hoňky v práci, tak bych ho zase mohla vytáhnout. Má jednu podstatnou nevýhodu - než se udělá jedna várka chipsů, tak předchozí je dávno sežraná 😀 A hlavně je třeba to vychytat na vlastní mikrovlnku.

likol1
27. led 2010

elitero myslíš jako jak dlouho je péct v té mikrovlnce? To se má vychytat? Ale to máš pravdu, než se upeče druhá várka, je ta první sežraná. No uvidím. Jinak na ten Hranolkovač jsem si už zvykla a vyhovuje mi. Tak dík za rady.

elitera
autor
27. led 2010

Lik, každá mikrovlnka "peče" jinak, takže na optimální konzistenci je třeba vychytat všechno vaření v ní. U těch chipsů je to taky podle toho, jestli je promažeš olejem před úpravou nebo ne. Pokud ne, dělají se snad 20 minut, pokud jo, stačí jim snad 7. Ale to trochu vařim z vody, dlouho jsem je nedělala.

likol1
29. led 2010

Elitero, dík až budu mít "Lupínka" tak napíši jak mi to jde. Zatím ho mám slíbený.

lul
29. led 2010

kocky chcela by som si zacat objednavat par veci, napr. tie misky, co sa daju vyfuknut, hitparada? Tusim. Co je tento mesiac v akcii? Moze sa aj bezny clovek (nediler) dostat k akciovemu letaku? Dik 🙂

dievca
30. led 2010

lul napis svoj email,poslem ti akciovy letak na februar 2010 🙂

florule
1. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych koupit malému učící hrneček a dívala jsem se, že Tupperware má taky. Máte s ním zkušenosti, neteče? Pak bych se taky chtěla zeptat, jak se pohybuje cenově

likol1
4. únor 2010

Elitero, tak mám pana Lupínka. První zkušenost nic moc. Lupínky byly až moc vysušené. No, musím to vychytat. Hranolkovač mi poprvé také moc nevyhovoval a teď jsem nadšená. Tak uvidím. Nejhorší je, že Tupperware je závislost. Chci mít všechno. 😨

magdusska
4. únor 2010

ahoj florule, ja som dostala skoro celu sadu pre deti od Tupperware a hrncek je super, netecie a cena okolo 16 eur.

elitera
autor
12. únor 2010

Akce jsou vždycky na internetu přímo na webových stránkách Tupperware.
Flo, neteče a navíc se oproti všem aventům a podobným dobře čistí (dá se otočit naruby - víko)
Lul, vyfouknout se dají všechny kulaté misky 😉 Ale ano, hitparády jsou taková klasika, kterou bych pro začátek doporučila na 100 % 🙂

laurasuper
22. únor 2010

Elitera: Prozradíš nám nebo alespoň napovíš na co se můžeme těšit v březnu?
😉 😉

laurasuper
22. únor 2010

Taku už to vím. Nabídka teda nic moc!

elitera
autor
28. únor 2010

No jak se to vezme, Maxifix nebo sportovní láhev třeba leckoho potěší, někdo si chce zase dovybavit kuchyň luxusní pánví... obvykle si každej něco málo může najít 😉

petra282
2. bře 2010

Ahoj baby, viete mi niektora poradit? Dostali sme ako dar nejaku misu Tupperware, ma objem 4,3 litra, je v nej vlozena dalsia, ta ma na sebe otvory (asi na stecenie vody, oleja?) a ma aj pokrievku. Je to z umelej hmoty, modrej farby. Neviem co to je za typ misy, na co sluzi a hlavne aku ma hodnotu, chcem to niekde posunut na predaj na nete... Dakujem za radu. 😉

ianitka
2. bře 2010

petra nebude to profi misa?

likol1
3. bře 2010

Petro, já si myslím, že je to síto k servírování. To slouží na vaření těstovin, zeleniny. Do síta se dá zelenina, nebo těstoviny, síto se dá do mísy a zalije vařicí vodou. Zavře a těstoviny,se po určité době uvaří. Také slouží pro uchování teplých řízků, lívanců a podobně.Také slouží jako jogurtovač. Snad se ještě někdo vyjádří.

misinn
3. bře 2010

petra, je to ryzovac

Hlavnou výhodou ryžovača je jedinečný dvojitý poklop, ktorý zabezpečuje zber nahromadenej pretekajúcej peny do priehlbinky v tvaru upečenej šišky v hornom poklope a jej odvod späť do vložky poklopu. použitie v mikrovlnnej rúre: ·
naplňte ryžovač ryžou a potom vodou, neprekročte rysku označujúcu maximálnu hladinu · na ryžovač položte deliacu mriežku, pričom strana s úchytkami smeruje nahor · nakoniec príkrite vekom a zacvaknite uchá pod
úchytky tipy: · ryžu najskôr opláchnite · použite studenú vodu · ak varíte ryžu v osolenej vode, pripočítajte 2 - 4 minúty na dobu varenia za každú lyžičku soli · uvarenú ryžu nechajte pred podávaním 5 minút
stáť doporučené množstvo vody a ryže pre 4 osoby: biela ryža bez soli - 300 ml zrna – 500 - 600 ml vody - priemerná doba varenia pri 800 w: 8-12 minút.

tinka5
12. dub 2010

Chodi tu este niekto? 😎

laurasuper
15. dub 2010

Holky, kupujete Tupperware jen občas a nebo čekáte na každý nový leták?
Kolik jste ochotny za měsíc za Tupperware utratit?

tinka5
16. dub 2010

Nema niekto z Vas nejake recepty na dezertnu formu? 😖

madonnka
19. dub 2010

Ahojte 🙂

Ja som si tento mesiac objednala dezertnu formu,maxi-mix 700ml,valcek + silikonovú podlozku 🙂

Ja si skoro kazdy mesiac cosi objednám,aj akcie popozeram samozrejme,ze kolko za ne dám mesacne tak to je individualne,vacsinou ked dostanem peniaze od rodicov na nejaky sviatok tak objednám cosi z Tupperu po com túzim 🙂

Inac ten ryzovac sa aj mne páci,je to praktická vec podla mna. 🙂

laurasuper
20. dub 2010

madonnka: Já jsem si stanovila v rozpočtu, že každý měsíc můžu dát za Tupperware maximálně 1200 Kč. No zatím jsem to každý měsíc přešvihla. 😒 ˇ
Jsem poměrně čerstvá poradkyně, takže jsem na vše ještě natěšená! Myslím si, že po čase se nasytím! Aspoň doufám! 🙂
Ale ještě je toho opravdu hodně co potřebuji. Z nové nabídky si beru určitě mlýnek na sýr.

madonnka
21. dub 2010

Ahoj Laura 🙂

No tak v prvom rade ti gratulujem a prajem Ti aby si bola úspesná poradkyna 🙂 Aj mne to ponúkla tá poradkyna co chodi ku mne,vraj mám na to vlohy 🙂

Áno z novej ponuky si aj ja objednám ten mlyncek na syr,videla som to u svagriny,ona to dostala na vianoce od svokry a uz vtedy sa mi to zapácilo. 😵 Rozmyslam aj na tom ryzovaci a na servirovacom ovále 😉

Aj ja potrebujem este velmi vela veci,ale postupne si to po objednávam 🙂

likol1
22. dub 2010

Já za Tupperware nemohu tolik utrácet, ale ty věci jsou skvělé, jen by bylo dobré, kdyby zde někdo psal, co vše se dá s jednotlivými výrobky dělat. Na prezentaci ukáží jednu, nebo dvě věci,ale je škoda, když výrobky leží a používají se málo. A myslím, že ty nápady získají i nové nadšence Tupperware.

madonnka
23. dub 2010

Ahojte 🙂

Likol napis ktoré vyrobky konkretne ta zaujimajú,urcite ti tu poradia ako najlepsie pouzivat dany vyrobok 🙂

Ja sa vzdy pytam poradkyne ked nieco neviem,bo velakrat je ze mi akcie posle na mail a to nie je také ako na prezentacii kde to vidis co ako s tym 🙂

Pekny dnik zelám 🙂

likol1
24. dub 2010

Madonnko, já na předváděčce vidím jak se třeba dělá knedlík v mikrovnce v konvičce, ale v té konvičce se dá dělat lecos a všechno nevidíš. Myslela jsem, že jsem ráda, když mi někdo dá nějaký nápad. Konkrétně bych ráda věděla, jak udělat v Lupínkovači brambůrky, aby byli dobré. Také jsem dostala pasírovač. Potřebovala bych nápady, co pasírovat. Ráda ty výrobky používám. A tak čím víc nápadů, tím lépe.

madonnka
25. dub 2010

Ahojte 🙂
Likol áno chápem ta,ze chces vediet ze dany vyrobok sa ako moze co najviac vyuzit 🙂 Jasné ze vsetko nevidime,asi poradkyna by vedela poradit najlepsie 🙂
Tie vyrobky co si spominala este nemám,ale ten pasirovac som videla akurát niektory den,iste je to dobrá vec 🙂

Ja som si teraz z májovej akcii objednala mlyncek nielen na syr,potom ryzovac a este perfektné cedítko v chilli farbe 🙂

Tak sa uz na ne tesim ze kedy mozem vyskusat 🙂

likol1
26. dub 2010

Madonnonnko, děkuji za odpověď.Přesně to chci. Nápady jak nejvíc využívat výrobky Tupperware. Rýžovač i mlýnek mám také. V rýžovači se dobře vaří také brambory a také čočka.(musí být ale namočená, nechávám jí namočenou přes noc.) Na mlýnku melu všechno možné.Oříšky, čokoládu, Kousek syrové brambory na zahuštění, mrkvičku do polévky. Je bezva. Ale nejvíc používám ruční šlehač. Teď jsem v něm sekala ředkvičky na salát. Ten používám skoro denně. Ale protože jsou to dost drahé výrobky. Jsem ráda, když někdo poradí i jiné využití, než znám. Tak ať ti Madonnko dobře ty výrobky slouží. 😵