Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

lanka
13. bře 2009

elitera - je zaklapávací půl litrový.
No nechám se překvapit. 🙂

elitera
autor
13. bře 2009

Tak to je mix fix 🙂

keiko
13. bře 2009

Dievčatá prosím Vás čo hovoríte na krájač z tuperwaru 😵

ough
13. bře 2009

Holky, začal mi cvakat ruční mixér/šlehač. Takový ten s kličkou, co končí kuličkou. Někde to povolilo a při míchání to cvaká. Můžu to někde reklamovat? Koupila jsem to na jaře.

lanka
16. bře 2009

Tak a jsem tu zpátky...
zkusila jsem v "konvici" udělat knedle (tak jak je na stránkách tupperware) z prášku.
Naskočilo všechno super - jen v prostředku u vrchu to zůstalo syrové těsto (shrábla jsem a vyhodila) ale jinak?
Je na to nějakej fígl, udělat v těstě důlek, nebo tam vrazit nějakou misku aby tam nic nebylo?
Nemáte nějaký nápad?

Jo a našla jsem další věci co mám ... "konvici na šťávu - s takovým překlápěcím víčkem" To hádám skytý účel mít nebude.
A pak ještě jakoby poloprůhledný žlutý hrníček s ouškem a neprůhledným žlutým deklem.

No holt jak jsem psala nastěhovali jsme se do vlastního a já se nestačím divit - co všechno jsem za ta leta manželství dostala aniž bych měla šanci to kdekoli použít... Bůh ví co ještě vyhrabu 😀

elitera
autor
16. bře 2009

ough, kontaktuj svou poradkyni. Kdybys byla z Brna, mrknu na to sama, ale bydlíš trochu daleko 🙂
lanko, to jsou poklady 😀 S knedlíkama ti neporadim, sama je nedělam. Občas peču v mikrovlnce perník a dělá mi něco podobnýho, ale ještě jsem nepřišla na to, jak to na jeden pokus dodělat. Dávám tomu po půlminutách ještě "oheň", než se to dodělá.
Konvice - dá se překlopením toho víčka uzavřít, takže ti do toho třeba v létě nenapadá hmyz 🙂 Víčko má 2 pozice, může ti to podle toho téct víc nebo míň. Patří nápisem Tupperware k oušku. Hrnky jsou dobrý na odměřování do hrnkových buchet nebo klasicky na pití, aby je ratolesti nerozflákaly. Obojí (hrnky i konvice) se dokonce nakupuje od Tuppru do nemocnic, protože to je sterilizovatelný a zavíčkovatelný.
Pochlub se i s dalšíma úlovkama, až nějaký objevíš 😀

lanka
16. bře 2009

Určo 😀
Tak já zkusím do toho udělat příště důlek.
Ale ty knedle jsou super - nestihnu si totiž zababrat ruce, a tudíž můžu kdykoli přebalovat tu mou opičku (nesnáší mokrý plíny a hned jak cvrkne tak řev jak na lesy 😅 )

ough
16. bře 2009

Elitero, dík za info. Kupovala jsem od poradkyně-kamarádky, ale ona je v Třebíči a já v Liberci ☹ tož se mi to nechce táhnou sebou. Taky myslím, že to někdo opraví, bo nevím co by se na tom mohlo porouchat 😅 Když já to používám furt a teď když to dělá kravál, tak můžu třeba vzbudit Jouzu 😉

krnazuzka
17. bře 2009

Ough,
v Liberci je distribuční středisko,co to zkusit tam?

Holky,
poraďte mi nějaký recept se základními pomůckami z tašky, jsem začátečnice a moc věcí nemám
Díky 🙂

miranda04
17. bře 2009

tupperware výrobky sú super len neviem,kde robím chybu,ked mi v kyske nechce cesto kysnúť-prečo asi?

sestri
17. bře 2009

tak to sa mi ešte nestalo ☹

juliastasova
17. bře 2009

ahojte ja som tu dnes prvý krát. miranda možno máš okraj misky niečim zašpinený.skorako ideš misku zatvoriť tak okraj utri servítkou. Alebo máš zlý vrchnák. je možno voľný. Zober ho ponor do vriacej vody asi na 5min. normalne nech vrie. Potom ho natiahni na misu a daj na 15min. do mrazničky.

fialka76
18. bře 2009

miranda04,
z rýchlokysky nevytláčaj vzduch,len zatvor misku.A aké dávaš kvasnice?Ja mám najlepšie skúsenosti s váženými kvasnicami.A potom ponor rýchlokysku do teplej vody,alebo ju daj na radiátor,v lete na slnko...

andrejkag
19. bře 2009

žienky mám thermo hrniec, dá sa niečo v ňom spraviť na prezentácii? 😉

fialka76
19. bře 2009

asi thermo misu🙂?
Alebo thermo profi misu?
Ak máš thermo misu,tak to je na servírovanie,skladovanie.Ak dáš jedlo len do tej bledej časti,zavrieš to bielym vrchnákom ako vzduchovodotesnú nádobu.Potravina vydrží dlhšie čerstvá.A môžeš ju dať aj do chladničky.No keď do tej bledej nádobky vložíš tú tmavú,máš thermo nádobu.Keď budeš vyprážať,piecť,variť,grilovať šupneš to tam a jedlo vydrží 3-4 hodiny teplé.Závisí od teploty prostredia.A keď chceš,môžeš medzi tie dve nádoby dať horúcu alebo ľadovú vodu.Podľa toho,či potrebuješ jedlo schladiť alebo naopak.
No keď máš tú novú thermo profi misu(niekedy píšu sito),tak v tej nádobe sa dá variť,zohrievať jedlo v MW.Zistíš to tak,že tá spodná(vnútorná)nádoba má dierky,a má len 1 vrchnák.V tej sa dajú uvariť cestoviny,párky,kukurica,tvarohové guľky,polievka,zelenina...

fialka76
19. bře 2009

videla som novú ponuku na 14-16 týždeň! Paráda,zase budeme na ukážkach piecť,teda ja určite.A darčeky sú tiež pekné.Máte sa na čo tešiť!

iinuska
19. bře 2009

Ja som s kyskou veeelmi spokojna. Pouzivam balene kvasnice. 🙂

natuska.k
19. bře 2009

Fialka 76 - ty potvora prezraď viac, ja to do pondelka nevydržím 😀

andrejkag
20. bře 2009

fialka, prezraď 😉 🙂 do pondelka je ďaleko ☹

thermo misu mám, viem že hotové jedlo dlhšie vydrží teplé v tom, len som chcela vedieť či ste niečo do toho dávali na prezentácii, alebo len vysvetlíte očom to je? dik 😉

aj mne kyska dlho kysla kým som zakaždým nepoutierala jej kraj od múky a ostatných surovín, teraz je to za 10 minút hotové 🙂

fialka76
20. bře 2009

OK,ale len niečo,aby ste sa na pondelok tešili.Kráľovská silikónová forma v hnedej farbe bude v akcii.Takže budem piecť biskupský chlebíček,chlieb (klasický,aj zemiakový), bielkový suchár,bábovku (orechovú,kávovú), knedľu v MW....aj aspiky,pudingy,pašteky...tam je toho na výber.....cena 25 eur.
A spomeniem jeden darček.Takže nový perfektný z japonskej ocele:Profi kolekcia nôž na chlieb (pri obrate 250eur).Ten nemajú ešte ani poradkyne.Nemali sme ho kde získať.
A poviem ešte jedno,lebo všetky máme detičky.Takže poháriky Shrek, somárik budú v akcii.Budete mať darčeky pre malých šibačov.
Tú thermo misu fakt len ústne,a treba ukázať ako sa zatvára.

andrejkag
20. bře 2009

fialka ďakujem 😉 😉
už sa teším na pondelok

poslala som ti IP

elitera
autor
20. bře 2009

ough, zkus to přes to distribuční středisko. A porouchat se mohlo leccos - ve víku jsou plastový ozubený kolečka, který se samozřejmě můžou polámat... 🙂

karlicka111
20. bře 2009

Holky, mám doma takovou hranatou plastovou nádobu s integrovaným cedníkem + víko. Prý je to na těstoviny "bez vaření". Údajně se tam nalije horká voda, přikolopí a těstoviny se "uvaří". Už se mi to tady válí roky. Kdysi jsem to zkusila, nějak se mi to nepovedlo a tak jsem se na to vybodla 😅 . Poradíte, jak správně používat? A dá se využít i jinak, než na těstoviny? 😕

elitera
autor
20. bře 2009

Karličko, projdi si diskuzi, už se tu o Servírovacím sítu mluvilo nejednou 🙂
Obecně na těstoviny - nasypat, zalít velkým množstvím hodně horký vody (nechat chvíli vřít), osolit (víc než do hrnce na sporák), případně trochu oleje. Dál se v tom dají dělat párky, tvarohový knedlíčky, připravit všechno, co je potřeba uvařit na těstovinovej salát, rozmrazovat (a použít nebo vylít vzniklou šťávu - ovoce vs. maso)... nějaký tipy jsou myslím i na www.tupperware.cz 🙂

karlicka111
20. bře 2009

Eli, díky. Tak já jdu tedy dočítat, nó 😀

fialka76
21. bře 2009

andrejkag,
domáci chlieb zemiakový:
100 g zemiakov (postrúhané v mlynčeku)
250 ml teplej vody
1/2 kocky kvasníc
lyžička(kávová) soli
lyžička(kávová) kryšt.cukru
350-400 g múky T 650
rasca
slnečnicové semienka
Zamiešať,nechať vykysnúť,piecť v kráľ.silik.forme.(tú treba vypláchnuť vodou).Kto to bude piecť v Ultra pluse,treba ho potrieť trošku olejom(len taký tenký film).Vkladáme do studenej trúby,pečieme 15min 230°C,potom 45min 200°C. Ak chcete,aby sa urobila chrumkavá kôrka,treba chlebík vyklopiť z formy,potrieť slanou vodou a piecť ešte 8 min na 200°C.
Dobrú chuť!

elitera
autor
21. bře 2009

Tak jsem se dneska musela smát. Dělala jsem pomazánku na jednohubky a kromě potravin prostě všechno, co jsem použila, bylo Tupper 😀 Házím rovnou i recept:
V Rychlíku (příp. Ruční šlehač) ušleháme smetanu do tuha (250 ml), přihodíme najemno nastrouhanou nivu (asi 100 g, použijeme Mlýnek, co byl teď v akci), přidáme lisovaný česnek, množství dle chuti. Napatláme na rohlíková kolečka (v mém podání krájeno nožem Tupper na prkénku Tupper a skládáno do SuperStaru, protože jsme to vezli ke kamarádce; mazáno stěrkou), ozdobíme hroznovým vínem nebo mandarinkou nebo něčím jiným dle chuti 🙂

fialka76
22. bře 2009

elitera,
ja zase robím niečo podobné:
Majonéza(môžeš si ju vyrobiť tiež v rýchliku alebo ručnom šľahači),Tvrdý syr(nastrúhaný na mlynčeku),cesnak (prelisovaný lisom na cesnak),čierne mleté korenie(pomleté na mlynčeku na korenie).Zmiešať,chlebík ukrojiť nožíkom na chlieb,potrieť pomocou tenkej silik.stierky.A uložiť napr. do Elegancie servírovací tanier.Inak,neberte so sebou na ukážku superstar,lebo nie je v ponuke.

elitera
autor
22. bře 2009

Já to nenesla na prezentaci, nýbrž k sežrání 😉 😀 A když už na prezentaci, tak bych to tam přece přímo připravovala 🙂

fialka76
23. bře 2009

No veď to my bolo divné,prečo to tam nerobíš 🙂 🙂 Niektoré poradkyne nosia už hotové jedlá z domu,ja nie.
a kde sú všetky?