Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

madonnka
26. kvě 2011

Ahojte,ja tiez vyuzívám najviac bylinkovac,no zálezí samozrejme aj od mnozstva ked potrebujem vacsiu dávku tak rucny slahac. 😵 Inác tá konvicka na mliecnu penu a lekno vo fialovej farbe je ozaj krásne,raz dva sa tou konvickou uslahá do kávy pena,to je mnaamka,som to skúsala 😀

xkacatkox
6. čer 2011

@madonnka tak na tu pěnu se nám teda nedařilo, proště v klasickém šlehači se to udělá více, na kafe, ale je možné , že jsme měli špatné mléko, koupila jsme si to horkou vlnkou, bo mi ji poradkyně nabídla za tak super cenu, že i na parkrát ji využiji, ale nějak mi zapoměla dodat leták s receptama, děláte v tom někdo, já dělala zatím jen pudink, v pekáči jsme už také pekla, můžu si ho pochválit, a kuchtíci jak by smet, ještě čekám až bude v akci ryžvač, ty mlýnky a bylinkovače, a iglů, no potupně se dovybavím

madonnka
7. čer 2011

@xkacatkox Ahoj,mlieko by malo byt studené z chladnicky,vtedy sa tá pena pekne dá vyslahat.Alebo vraj aj z vlazného sa dá taktiez vyslahat krásne-to som este neskúsala.Este nemám doma tu konvicku na penu.
Horku vlnku nemám zatím,vacsinou pouzívám v MT labuznika,microplus konvicku,ryzovac.

xkacatkox
7. čer 2011

@madonnka tak já mám asi tu mikroplus konvici, je to takové červené na vaření v mikrovlnce, nevím jak se to jmenuje

madonnka
7. čer 2011

@xkacatkox Ano správne más teda microplus konvicku,je to na varenie v MT.Skúsala si uz v tej konvicke prazit slaninku,je to za okamzik hotové a ani necítit ze si prazila slaninku v byte. 😉 🙂
V microplus konvicke som teraz zo 2x robila cokoládovú bombu,je to mnamka,raz dva hotové,ku kávicke alebo k inému nápoju vynikájúca maskrta. 😵

xkacatkox
7. čer 2011

@madonnka téééda, to jsem ani netušila že jde, poslala by jsi mi proím recepty?poslala bych ti mail do IP

madonnka
8. čer 2011

@xkacatkox mozem Ti do IP napísat. 😉
Cokoládová bomba:v microplus konvicke rozohrejeme 100g hery a 100g cokolády na varenie,obcas premiesame,ked je cokoláda rozpustená pridáme 100g hl.múky,80g krist.cukru,1/2 balicka pr.do.peciva,3 vajcia.
Zmiesame a pecieme priamo v microplus konvicke 5-6 min. pri 650W .Necháme asi 1 hod.odstát,vyklopime,pocukríme pr.cukrom a podáváme. Je to jednoduché a rychlé. 🙂

gabbi
10. čer 2011

Nemate contact na nekoho kdo dela Tupperware na Severni Morave + Trinecko. Dekuji

xkacatkox
20. čer 2011

holky, co máte prima klimu, vyplatí se to, pravdu vtom zelenina a ovoce tak dlouho vydrží?

madonnka
20. čer 2011

@xkacatkox Ahojte,áno ja mozem potvrdit ze sa vyplatí,zelenina,ovocie vtom vydrzí dlho cerstvo 🙂
Vo februári som kúpila citrony v akcii,vlozila do prima klimy a koncom mája sa nám minuli,nic im nebolo,a to este podotknem ze som nemala vyrobok prima klima s citronmy v chladnicke.Proste vyplatí sa!

madonnka
21. čer 2011

Este pár slov o vyrobku prima klima: 🙂

Prima Klima-Ovocie a Zelenina zostanú dlhšie čerstvé v nádobách so zaručenou ventiláciou...Tieto nádoby majú zvlnené dno a sú vybavené dýchacími ventilmi, ktoré napomáhajú udržať správne množstvo vzduchu a uchovať tak ich obsah v chladničke dlhšie čerstvý.
Každá nádoba má piktogram s vysvetlivkami, ktoré potraviny potrebujú viac vzduchu...

xkacatkox
21. čer 2011

@madonnka děkuji, tak snad bude tedka v akci, jak informátor pravil, tož bych si ju koupila, co skladuješ v prima klime ne v lednici

madonnka
22. čer 2011

@xkacatkox no zatím som v prima klime mimo chladnicky skladovala len citróny. 🙂 mám vselijaké velkosti ,jednu prima klimu mám len na údenú slaninku,super sa vtom skladuje,neprepústa ziadne vone z udeniny,takze aj na také sa dá vyuzit.Ja by som chcela este takú extra velkost ,zatial mám najvacsiu 4,6l ale by sa mi zisla taká 6-7litrová 😉 na ovocie zo záhradky 😵

xkacatkox
22. čer 2011

@madonnka tak já mám objednanou 6l, 8 litr a 4 litr, ještě takovou misku se sítem, budu na tom odmrazovat maso, a voděnku, na léto se moc nevytáhli, aspon ušetřím, bohužel musím investovat do nových spotřebičů, nevím proč se vše kazí když su ma MD a peněz moc není

madonnka
23. čer 2011

@xkacatkox tak to más dobre ked si si objednala také velkosti prima klimy,urcite neolutujes 🙂
misku zo sitkom tiez vyuzijes bud na ovocie alebo na odmrazovanie.
veru tych penez je stálo málo,ale oplatí sa investovat do vyrobkov tpw postupne vzdy nieco,kto pozná,pouzívá tak vie ze sú to kvalitné vyrobky a hlavne v dnesnej uponáhlanej dobe sú radi gazdinky ked navaria-napecú raz-dva 😉

elitera
autor
4. črc 2011

Holky, máte někdo zkušenosti s Prima Klimou mimo lednici? Jestli i tam by to prodloužilo trvanlivost ovozelu (přestože je to třeba ledničkový ovozel)... A nemám na mysli to, co je zalisovaný mezi stěnama prima klimy 🙂

xkacatkox
4. črc 2011

@elitera no já leda s rajčatama a cibulí, mimo lednici v pohodě, jiné zkušenosti nemám

madonnka
5. črc 2011

@elitera Ahoj,ja som mala cez 4 mesiace v 2 dvoch prima klima citróny ktoré som nakúpila v akcii,mala som ich len tak v kuchyni,v pohode. 🙂

elitera
autor
13. črc 2011

Díky 🙂

fiona8
11. srp 2011

caute zienky...prosim Vas nemate niektora recepty do silikonovej formy Pusinky? vdakaaaa 😉

dievca
11. srp 2011

ahojte,ja som si kupila asi pred mesiacom Prima-klimu na zeleninu a nechala v spajzi len tak volne na polici a zelenina mi zacala plesniviet.Postupovala som podla piktogramu,ale som nevedela,ze vrchnak treba poutierat pri vyberani zeleniny a aj zvlnene dno,ktore bolo stale zarosene.Teraz ju mam v chladnicke a zatial som nezbadala,ze by sa chytila plesen.Zalezalo aj na tom,aku zeleninu som tam dala,ci dlho stala v obchode,alebo som ju tam dala cerstvu.Uz som sa obavala,ze to bola zbytocna ivesticia.To mi poradili na dame cz tam si tiez vymienaju skusenosti s vyrobkami Tupperware.Ak by mal niekto este inu skusenost,mozte napisat.Dakujem

dievca
12. srp 2011

@fiona8 Ano pouzivam,mam toho vela,hlavne tych misiek ako hitparadky,zazracne misy,misky kysky,kuchtiky,ultra plusy,slahac Tupperware,mix fix a mnoho dalsich su naozaj vynikajuce rada ich pouzivam hlavne pri cestovani autom,pretoze su vodo/vzduchotesne takze sa z nich nic nevyleje.Aj do mraznicky mam nadobky v ktorych mam pazitku,kopor,vnat a vsetko co si chcem zamrazit.Skuste pozriet tie recepty na tupperware.sk.Ahojte

libana
12. srp 2011

Ahoj děvčata.Zdravím všechny 🙂

libana
12. srp 2011

@dievca Ahojky .Ono hlavně záleží na tom ,zda jsi pořádně dovřela víko a vyfoukla vzduch uvnitř.🙂

p3tra11
19. srp 2011

Jejeeeeje, kocky, do mojej buducej kuchyne tent o tyzden pribudla miska rychlokyska a valcek s podlozkou... keby ste vedeli, ako take drobnosti vedia spravit radost 🙂

madonnka
20. srp 2011

@p3tra11 Ale áno vieme ze akú radost vie urobit kazdy novy vyrobok tupperware 😵 Tieto vyrobky co si spomenula su fantastické,casto vyuzijes...neobanujes investíciu 😵

meredith
29. srp 2011

ahoj holky, dnes jsem narazila na tuto diskuzi, prodávám výrobky z polského Tupperwaru, který je mnohonásobně levnější, každý 3 týdny je nový leták a každý týden přidají do akce další výrobek. Slevy jsou mnohdy až 80%, kdyby jste měl někdo zájem o poslání nezávazné nabídky na mail nebo chtěl poradit či nějaký receptík, písněte mi do IP. 🙂

xkacatkox
31. srp 2011

Holky, co chlebník, máte zkušenosti?

xkacatkox
31. srp 2011

ještě jsem se chtěla zeptat na šlehač, stojí za to?

madonnka
31. srp 2011

@xkacatkox Ahoj,rucny slahac je velmi super vyrobok,ja som si ho minule objednala ked bol v akcii,cakala som nan dlho ale oplatilo sa,u mna je denne pouzívany,raz-dva poseká vyslahá suroviny investicia sa urcite oplatí,ja som spokojná a odporúcám. 🙂