Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

zuzkaprofant
18. zář 2008

http://www.tupperware.sk/today/1544.html

mate niektora z vas ten zapekaci ciernu hrniec( neviem ako sa to vola) vte spokojne stymja to mam ale ani som to nepouzila 😅 nic take nezapekam nemate daky dobry recept?

melory
18. zář 2008

tilly ceny sa kazdopadne neoplati manzelovi hovorit!!!

ough
18. zář 2008

zuzko, ten černý hrnec mám a používám ho dost často, když spěchám. Zmražené cokoli šoupnu i s hrncem do mikrovlnky a do trouby když chci kůrku, tak na chvilku zapíct. Dělám kuře, zeleninu a tak různě.

ough
18. zář 2008

.. jo ale na zapékání to moc nepoužívám, protože mám trochu strach, že bych to poškrábala, tak dělám takovou tu zdravou stravu (máslo, voda, čerstvé bylinky, a tak)

elitera
autor
18. zář 2008

ough, zapékáním samotným to nepoškrábeš a pokud na to budeš používat tuppří kuchyňský náčiní (který je mj. tenhle měsíc taky v akci), tak to nepoškodíš ani při servírování 🙂

mirka
18. zář 2008

my máme nôž, misky - s týmto som spokojná, ale s detskou fľašou nie, vytekala popod uzáver, myslím si, že za takú cenu je to riadny šmejd 😖

biba13
18. zář 2008

Ahojte! Používa niektorá z Vás valček na cesto a tú silikonovú podložku namiesto dosky? Vraj teraz to je/bude/ v akcii valček+podložka.Veľmi dlho už nad tým rozmýšľam.Je to dobré ?Cenu pošlem IP.
Ďakujem za rady.

henrieta76
18. zář 2008

ahoj biba
ja valcek nemam,ale mam tu podlozku.ona nie je zo silikonu ale z takeho zvlastneho materialu a je super.ked nepouzivam pripnem magnetkami na chladnicku.a ta silikonova je na pecenie miesto papiera.

zanab
18. zář 2008

na podložku nedám dopustiť veľmi dobre sa nanej gúlajú pláty super sa to skladuje

sestri
18. zář 2008

ja mám aj valček, aj dosku...dokonca bolo k tomu aj sito, keď som to ja kupovala...je to dobré...odporúčam.

jablonka
18. zář 2008

biba13, ja to velmi casto pouzivam, valcek je duty a podla toho ake cesto robim davam teplu alebo studenu vodu - aj ked nie vzdy, ale casto, a podlozku si dam kde chcem - na stol alebo na linku , dobre sa skladuje a lahko cisti...ja som veeelmi spokojna, a za tu cenu co bude teraz nevahaj 😉
mirka - ak ti flasa vytekala, mala si ju reklamovat, to neexistuje aby vyrobok TW nefungoval, prip. tu flasu este stale mozes cez svoju poradkynu vymenit, na to je ta neobmedzena zaruka 😉

tilly
18. zář 2008

melory, tak ceny tw mu určite nehovorím, ak tak také tretinové 😀 ešteže mi nevidí na účet 😅

zuzkaprofant
18. zář 2008

http://www.tupperware.sk/today/1544.html

ja som max spokojna este stymi nadobkami na sunecku , syrik , masielko aj nasim som to kupila pod stomcek , v chadniecke mi nic nesmdka a mam tam poriadok ,a aj tie nadobky na zeleninku su super

a miska kyska nebezpecna , ja vobec nehnetiem ucne cesto vsetko zmiesim spolu s mixerikom dam misku pod deku alebo ku piecke a za pol hodku uz peciem kolac 😀 😀 a buchty su ako od mamicky 😀 😀 😀

melory
18. zář 2008

miska rychlo kyska sa u nas vyuziva viac na salaty ako na cesto....vyuzite vsestraneeee 😵

zuzkaprofant
18. zář 2008

melory aj u nas ked mame navstevu ale ja som na salaty dostala taku co ,,odvodnuje,, salatik co sa tak kruti, zase ideme ku svagrinke o mesiac tak pridem s novymi vecami domov, lebo co ona uz nechce lebo si kupi v inej farby tak ja to dedim 😀 😀

zuzkafuny
18. zář 2008

Som sa chcela opýtať čo to je tupperware 😅 ale som si prečítala... však mám net 😀 nie???

melory
18. zář 2008

ja to zas od svagrinej kupujem, ale som spokojnaaaa

melory
18. zář 2008

mna by zaujimalo, co sa da vymysliet do misky, ktora sa vyklopuje a ma tvar ako torta, alebo ako to napisat. ja v nej robim piskotovu tortu, puding a ryzu...no chce to viac napadov, ktore mne chybaju

elitera
autor
19. zář 2008

zuzkafuny, tupperware je doslova nádobí pana Tuppera 🙂
Jak tu mluvíte o tý podložce a válečku - do konce tohohle týdne (tj. 38) je tahle sada v Brně v akci za 600 (tj. 300+300 nebo 430+170). Pokud máte někdo zájem, tak IP.
melory, amaroun nebo silikonová dortová forma?

ilci
19. zář 2008

já jsem o podložce dřív přemýšlela, protože mám jen tu dřevěnou, ale pak jsem zjistila, že stejně na ní dělám jen párkrát do roka závin a pak vánoční cukroví
jinak jen buchty rychlovky 🙂

elitera
autor
19. zář 2008

ilci, tahle podložka má tu výhodu, že ji musíš jen hodně málo moučit, takže se ti nemění těsto (třeba při dělání lineckýho - pomoučíš, válíš, vykrájíš, zbytek zpracuješ. Pomoučíš, vyválíš, vykrájíš... a pořád dokola, takže na to těsto přibyde postupně spousta mouky).

mimakro
19. zář 2008

Moja svokra bola kedysi poradkyňou, tak sa mi nejaké tie výrobky utreli. Občas si aj niečo kúpim, ale iba maličkosti. Naposledy som si kúpila mini-max sito. Zaujímalo by ma, či tam môžem scediť cestoviny, či môže prísť do styku s veľmi horúcou vodou.

elitera
autor
19. zář 2008

mimakro, můžeš, je to stavěný na cca 120°C

biba13
19. zář 2008

Dievčatá,ďakujem za rady ohľadom podložky a valčeka.Takže objednávam! 😀 😀
Tiež to chcem hlavne kôli uskladneniu , a aj preto,že sa mi nechce drhnúť klasickú dosku vo vani-kefkou 😀 😀

lekno
19. zář 2008

Neviete koľko stojí tá podložka s valčekom na Slovensku? A dá sa objednať len podložka?

elitera
autor
19. zář 2008

lekno, ceny na SK nevím, ale urřitě je to prodejný zvlášť

leninn
19. zář 2008

Holky, koukala jsem na stránky tupperware, ale nikde tam nemůžu najít ceny...
Nevíte někdo, kde bych je našla???
Díky

lekno
19. zář 2008

Ahoj Elitera, dík za odpoveď. Snáď to niekto zo Slovenska bude vedieť 😉
Leninn, ani ja 😉

elitera
autor
19. zář 2008

lenin, našla bys je v papírovém katalogu. Když mi napíšeš do IP adresu, pošlu ti ho.

jablonka
19. zář 2008

lekno - na SK stoji spolu podlozka a valcek 770 Sk teraz v tej akcii...inak stoji kazde zvlast po 550 Sk 😉