Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

narciska77
5. dub 2009

Fialka, nemam umývačku,ak by som mala nemam s tým problem. 😀

alami
6. dub 2009

žienky, mám otázku. Moja svokra je na TW totálne zaťažená. neviem čo nemá, kupuje si všetko a veľa výrobkou kupuje aj mne a svojej dcére, preto ma napadlo, že pri tom množstve čo kupuje, by sa jej asi oplatilo byť poradkyňou, však keby kupovala len pre vlastnú potrebu, tak musí na tom ušetriť. Poviete mi niekto, čo práca poradkyne obnáša?môžte aj IP ak nechcete verejne 😉 ďakujem

elitera
autor
8. dub 2009

alami, pokud nechce, nemusí poradkyně dělat skoro nic. Je dobrý chodit na pravidelný (u nás pondělní) meetingy, mít aspoň 1x měsíčně objednávku. Pokud chce, bude mít zboží bez provize, navíc vzorky do tašky se slevou (ale těch asi moc nepotřebuje, když všechno má 🙂). Pokud bude mít obraty v určitý výši, může mít provize ještě o 2 % vyšší, plus dárky za obrat a aktivitu.

juliastasova
10. dub 2009

ahojte, chcela som sa len opýtať andrejkag môžeš mi povedať či robíš poradkynu už dlho?A patríš pod Poprad?? možno sa tam aj stretneme...

andrejkag
10. dub 2009

Ahoj Júlia, robím ju od februára, tak že nie dlho 😉

áno patrím pod Poprad a bola som tam už 3x asi 😉

netmona
10. dub 2009

jaj,,dievčata s týmto produktom mám skusenosť,,,a naj ked daka akcia tak dačo pokupim 😉

netmona
10. dub 2009

ked dakto v BA robi dajte znať 😉 ,,rada pozriem čo nové je,,,,,,,,, 🙂

sestri
10. dub 2009

ja nie som v Ba, ale mám tam zákazníčky a chodím tam s tovarom...ak chceš napíš IP.

andrejkag
14. dub 2009

Ahooojte kde ste???

Júlia kedy sa chystáš do Popradu?

elitera
autor
14. dub 2009

Některé z nás tu jsou 🙂
Upozorňuju všechny, že příští marketing je plnej mrazících krabiček 😵

andrejkag
14. dub 2009

elitera, práve som sa išla pýtať či už videl niekto čo nás čaká v akcii 🙂
prezraď viac 😉

fialka76
15. dub 2009

je to tak samé nádobky do mrazničky+mlynček na korenie+.....to bude mať len BA a len 17.týždeň=otvárač na konzervy

fialka76
15. dub 2009

no blížia sa ďaľšie narodeninové týždne,a to bude určite BOMBA

juliastasova
16. dub 2009

Ahoj Andrejkag bola som teraz v pondelok a pôjdem aj na ďalší.Dá sa povedať, že tam chodím pravidelne. Robím to už asi rok a veľmi ma to baví. Teraz pracujem na tej Prahe, takže mám trošku viac práce.Myslím, že vieš o čom hovorím. Môžeš mi povedať kto je tvoja skupinová? Moja je Betka Šofranková z Levoče.My budeme mať v akcii silikonku na muffiny...

andrejkag
17. dub 2009

Aho Júlia, ja som nebola teraz, ale asi na týždeň pôjdem, moja skupinová je Ľudka Tobiašová 😉 tak to sme sa tam určite stretli, ked tam chodíš pravidelne,
ja ešte nemám ani nové letáčiky, musím si dnes po ne skočiť ku Ľudke,
švagrina sa poteší ked jej poviem že maffiny su v akcii, 😉

elitera
autor
17. dub 2009

holky, prosím řešte si "Teraz pracujem na tej Prahe" v IP, děkuju 🙂

juliastasova
17. dub 2009

Elitera možem sa opýtať prečo? Lebo asi nechápem...

juliastasova
17. dub 2009

Ludka je super chodí na mítingi aj s malým 😅

elitera
autor
17. dub 2009

viz strana 12. Je skvělý, že se asi znáte z distribučního střediska, ale naše (potenciální) zákaznice to nejspíš moc nebere a tohle má být poradenství pro ně a vzájemně pro poradkyně, ne mimotématický chat.

juliastasova
17. dub 2009

aha... tak potom prepáč ale asi som nebola v obraze..

elitera
autor
17. dub 2009

V pořádku, můžeš za to přihodit nějakej super tupper recept 😵 🙂 😀

jeudi
17. dub 2009

a co to je??

juliastasova
17. dub 2009

Zajtr mam prezentáciu a idem robiť kysnutu knedlu v kraľovskej silikonovej forme a potom za 3 min. v mikrovlnke a k tomu šampiňonovú omáčku.Poznáš ?

elitera
autor
17. dub 2009

jeudi, co co je?
Knedlík je klasika, ta omáčka mě zajímá 🙂

juliastasova
17. dub 2009

daš si do mickro plus kanvičky trošku oleja a jednu cibuľu.Speníš to v mikrovlnke asi 1-2 min.Potom pridáš asi 250g čerstvých šampiňónov a znovu dusíš asi 3 min. s prestavkami po 1 min.na premiešanie.Potompridáš zeleninový bujon a znova dusíš asi pol min. Nakoniec sladká smotana a zase 1-2 min. dusíš. Medzi tým stále premiešaj . Mikrovlnka na 750 w. Veľmi chutné.

juliastasova
17. dub 2009

Ešte som zabudla do smotany 1 lyžicu hl.múky

jeudi
18. dub 2009

myslim to co je v nadpisu tematu,zas tak takovy blbec nejsem,abych nevedela co je knedl 😢 😢

elitera
autor
18. dub 2009

jeudi, druhý řádek byl určen samozřejmě pro Juliu 😅
Jedná se o nádobí z přírodě vstřícných plastů, jehož designér má ještě víc, než všech 5 pohromadě 🙂 Kvalita, promyšlenost, časově neomezená záruka.

jeudi
18. dub 2009

elitera:diky 😅 me nenapadlo,ze druhy radek neni pro me 😀 tak diky za odpoved jsem zase o neco chytrejsi 😉

jitie
21. dub 2009

ahoj holky,chtěla jsme se zeptat, jestli je možné objednat si nádobí od Tupperware přes internet a nebo si musím domu někoho pozvat na ukázku a pak si to přes něj objednat..díky za odpověď 🙂