Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

elitera
autor
9. pro 2008

No, když nakoupíš na prezentaci, dostaneš k tomu doklad o zaplacení (objednávku). Pokud nakoupíš přes net, patrně nic takovýho ani mít nemůžeš. Pokud nenakoupíš na prezentaci, neukázal ti patrně nikdo, jak se s výrobkem pracuje - takže to je, jako bys našla něco třeba na ulici. Proto jsme poradkyně, máme ti i poradit, jak a co. Pokud půjdeš na distribuční středisko, budou se tě nejspíš ptát, jak se jmenuje poradkyně, která ti to prodala. Poradkyně z tebe taky valnou radost mít nebude, protože jsi jí tím pokazila kšefty, takže proč by to měla brát na středisko jako reklamaci ona.
Jak je to právně ošetřený, to netušim. To by ses musela poptat v tom distribučním středisku.

kocurik16
9. pro 2008

ja objednávam iba cez poradkyňu a som spokojná 😀 Budˇidem niekde na ukážku,alebo pokiaľ je niekde dˇalej tak jej zavolám a objedná mi čo chcem 😀

kocurik16
9. pro 2008

mne to prvý krát išlo tiežveľmi ťažko ale teraz viemže musím pomaly po krajoch pritláčať a je to v pohode.

kamiska
9. pro 2008

diky 🙂 . no, ja jsem mela diky tomu objednani pres net slevu a to ne zanedbatelnou - tu predpokladam poradkyne nedavaji. a je pravdou, ze se me na tuppru nelibi ta pyramidova struktura - vyrobky jsou ok, ale pokud to dobre chapu, tak platim jeste vydelek nekolika lidi, nejen tomu, kdo to vyrobil. zase se nekdo muze ohanet, ze je to tim, ze ti to ta poradkyne fakt vysvetli a tak, ale ... no, myslim, ze vic jde o ty penize 😀. ale vyrobky se mi libi a sou ok, takze to prekousnu 🙂.

jinak s tou reklamaci me to nenapadlo, zkusim se te pani pozeptat. kdyby nahodou, mame jednu rodinnou pribuznou, ktera je poradkyne, ale vidim se s ni jednou za 5 let, takze kdyby nahodou nebylo nazbyt, tak by me to treba vyreklamovala.

objednala jsem si specle nejakou misticku a tak, takze mam chut napsat, ze s tim mi nikdo nemusi nic ukazovat, jak zachazet (kdybych ovsem dokazala to ultimo zavrit napoprve 😀 )

kocurik16
9. pro 2008

ja si vyberiem výrobky ktoré chcem a ked´je na ne zľava tak objednám 😀

kamiska
9. pro 2008

kocurik: a ta sleva je v ramci kolika procent? priblizne?

kamiska
9. pro 2008

kocurik: psala jsem rychle a ted koukam, ze to "v ramci" je tam jaksi divny 🙂 . melo to bejt spis ramcove 🙂

kocurik16
9. pro 2008

percentá neviem ale poviem čo chcem a ona mi zavolá že je akcia a povie sumu o koľko je lacnejšie čo chcem. Tie zľavy asi nie sú rovnako vysoké neprepočítavala som to

kamiska
9. pro 2008

kocurik dikec 😉

kocurik16
9. pro 2008

kamiska,nemáš začo.

elitera
autor
10. pro 2008

kamiska, nebývá to víc než 40 %.
Pyramidová struktura - když jdeš do obchodu a něco si koupíš, tak taky platíš mzdu prodavačky, elektřinu, nájem... jen si to člověk tak neuvědomí. A u tuppru těch vrstev na "sponzorování" není moc 😉

kamiska
11. pro 2008

elitera: samo, ze platis ten obchod, mzdu prodavacky a pod. myslela sem, ze je tech vrstev nekolikrat vic, pokud rikas, ze ne, tak budu verit 🙂 . uplne jsem koukala, kolik si obchod pridava na zbozi. kamaradka nesla rucne malovana vajicka a obchod si pridal na cene pres 100% - proste hruza 😠 .

a 40% je moc pekne - budu sledovat 😉

kocurik16
11. pro 2008

na január hlásila kamoška väčšie zľavy, musím zistiť čo a za koľko 😀

kocurik16
19. pro 2008

dnes došiel haluškár.Na január som si dala doniesť mlynček,zľava 300Sk.

renka9
21. pro 2008

ake su akcie v TW? haluskaren bola v akcii?

bambusko
21. pro 2008

renka, ja som kupila na mmb naberacku + obracacku + zberacku za 399,- 🙂 n ahaluskar si tiez brusim zuby, ale za inu cenu

sestri
22. pro 2008

haluškár...špecle je v 1 a 2 januárovom týždni v akcii.

kocurik16
22. pro 2008

haluškár bol mimo akciu to bolo z núdze narychlo teraz bude v akcii.ja som si zahovorila na január mlynček, len uvažujem že musím zrušiť kontakty s TW lebo pomaly nebude na chcleba ale budú misky.Nech sa zapoviem akokoľvek,vždy sa niečo najde čo kúpim a rozpočet plače 😀

ssara
22. pro 2008

Ahojta chcela by som sa spytat ci nema nikto skusenost s formou na babovku ja som ju dostala a pocula som ze ju netreba vymastit tak som vcera upiekla babovku a ona nechcela ist von. Poradte ☹

vinka
22. pro 2008

Baby chcem sa spýtat tých čo majú ten haluškár aké sú skúsenosti.Môžete to porovnat aj s klasickým haluškárom.Ja robim halušky na klasickom a ide mi ruka odpadnút.A môžete hodit aj cenu?Aby som vedela načo sa mám pripravit. 😉

sestri
22. pro 2008

haluškár je super...žiadne bolesti ruky, super malé haluštičky a perfektné umývanie...je k nemu aj kuchárka.

vinka
22. pro 2008

Sestri a cena?Ak nechceš verejne tak do IP ak sa dá. 😉

kocurik16
22. pro 2008

ja mám formu kráľovskú /podlhovastá/ a na medvedie labky nemám s nimi problém.V kráľovskej pečiem aj chleba alebo aj do mikrovlnky. pred použitím treba vypláchnuť studenou vodou a nič sa neprilepilo.
haluškár je fajn pekné malé halušky ide ľahučko,ale to záleží aj od tuhosti cesta .Bežná cena510, začiatkom januára okolo 380Sk

renka9
22. pro 2008

super na haluskaren sa tesim 😀

bambusko
22. pro 2008

ssara, mam formu kvietok a babovka mi tiez nesla vyklopit 🙄 potom mi kamoska povedala, ze to treba ako nove parkrat vymastit, ona ju uz ma niekolko rokov

ssara
28. pro 2008

bambusko dakujem vyskusam.

bambusko
3. led 2009

ssara, piekla som na novy rok orechovu babovku a vymazala formu olejom a polovica babovky zostala vo forme 🙄

nedalo mi to, dnes som urobila druhy pokus podla inej rady, formu som vyplachla pred naliatim cesta studenou vodou. po upeceni nechala vychladnut a uvolonovala som formu zospodu - palce oboch ruk som mala na hornych okrajoch a ostatne prsty pod dnom, tam som to nejako prstami potlacila ako pri masazi 😀 hlavne na ohyboch a babovka vysla kraaaaasna 😅 😅 😅 😅 😅 konecne, mam obrovsku radost. daj vediet, ako sa darilo tebe 😉

kocurik16
4. led 2009

ja mám formy len nedavno,ale nemám problém a nikdy som nemastila iba oplachovala studenou vodou a pekne mi vypadne či chlieb,babovka alebo medvedie labky.Chleba a lebky vyvratim z formy hned po vybratí aby rúra nesla na prazdno.

januliak
4. led 2009

Ahojte,
mozete mi pls poslat cez IP recept na plnene rohliky?Su to tie stare recepty, este kde kyska bola bielomodra 😉 A pripadne na langose. Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

kwatka
6. led 2009

ahojte, neviem či to tu už bolo spomenuté, ale ja mám od TW misku kysku, neviem či nesprávne robím to cesto, ale kým mi miska vystrelí, tak to trvá aj hodinu, je to možné? A skúšala v miske kyske robíť miesené cesto aj svokra a to isté. Kde je problém? nemalo by to cesto vykysnúť tak cca 20 min? poraďte