Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

laurasuper
30. lis 2009

Já jsme fakt nemožná. Vždy si to po sobě přečtu až odešlu odpověď. Takže samozřejmě má být hrudky nezmizely s tvrdým y! 🙂

elitera
autor
1. pro 2009

Laura, ten kečupopohyb (to je dobrý přirovnání, doteď jsem nevěděla, jak to popsat 😀) je spíš na šlehačku nebo sníh z bílků. Palačinky dělám normálním třepáním. Fígl je v tom, že jednak musíš dávat zásadně nejdřív tekutinu, a jednak tu mouku přidávat postupně. A šlehat nějakou chvilku v kuse 🙂 O víkendu jsem zkusila mouku do palačinek prohnat sítem na mouku a bylo to jemnější a snazší 🙂

laurasuper
3. pro 2009

Tak jsem konečně přečetla tady tu celou diskuzi. Hodně se tady mluví o rýžovači. Když jsem viděla akční letáček na leden, tak mě vůbec nezaujal, až teď po přečtení.
Mám jakousi nádobu na rýži do mikrovlnky od Tescomy. Rýže se tam dá. Zalije studenou vodou, dá sůl a olej. Vaří se to 10 minut na plný výkon. Pak se to vyjme, promíchá a uzavře se píst a rýže se nechá dojít. Stejně je hnusná!
A tak vždy říkám, že já rýži neumím uvařit.
Tak přemýšlím nad investicí do Tupka. Jak ji tam přesně vaříte vy?

likol1
6. pro 2009

Chci se zeptat co jsou ty ergonomické nože. Děkuji 🙂

kamiska
7. pro 2009

Vim, ze se da tezko odhadnout, ale myslite, ze je nejaka pravdepodobnost, ze v dohledne dobe bude v akci podlozka (obyc, ne silikonova - ta byla nedavno) s valeckem. Nepotrebuju ji nutne, ale zas treba cekat rok se mi nechce 🙂.

elitera
autor
7. pro 2009

Likol, nože dobře padnou do ruky, jsou odlehčené, dobře vyvážené, mají "pogumované" rukojeti. A speciální brus ostří, že se to míň tupí. Je k nim speciální brousek, kterej ten brus uchovává, měly by být opravdu ostřený hlavně na tomhle nebo u profíků (ne u podomních brousičů).
Kami, odhadnout se to nedá, ale jednotlivý střediska mívají nárazový akce, třeba na víkend, že se něco dá prodat třeba s 20% slevou. Ale jak píšu - odhadnout se to nedá.
Lauro, rýžovač nemám a tudíž nemám ani zkušenosti. Ale uvařit rýži (i v hrnci) není složitý 🙂

likol1
7. pro 2009

Elitero, děkuji. Já mám od Tupru dva nože (oba na zeleninu.) Mám i brousek od Tupru a jsem spokojená. Minulý týden jsem si ale v Norimberku koupila barevný keramický nůž. Podla návodu se nemusí brousit vůbec. Ostrý je, jako snad žádný jiný nůž. Myslela jsem, jestli ty barevné nože od Tupru nejsou také keramické. Proto jsem se ptala, co je to ergonomické. Moc děkuji za odpověď.

bettyna84
8. pro 2009

Ahoj, mám otázku- mám doma ten vál od tupper, ale strašně se kroutí, takže se na tom nedá nic válet 😒 , neexistuje na to nějaký trik? (- já vím, asi by bylo nejlepší to neuklízet stočený...ale myslela jsem, že třeba existuje k tomu nějaký fígl 😉 ).

elitera
autor
9. pro 2009

Betty, já ho mám uklizený naopak (že je z něj vidět ta bílá strana), chce se pak točit spíš na druhou stranu a to přeplácneš těstem. Navíc to neroluju do malého válečku, ale ještě větší, než je dutý váleček - moc to prostě nepřepírám. Kdyby ti opravdu hodně zlobil, hoď ho do vany a pusť na něj hodně horkou vodu (asi bych nezkoušela teda rychlovarku, jen vodu z vodovodu), změkne a spolupracuje výrazně líp 🙂

likol1
28. pro 2009

Ctěla jsem se zeptat jak je to s nádobami Ultra plus. Prý se do trouby nesmí dávat s víkem. To prý je jen na přenášení a nebo přikrytí. Jak to tedy je. Já jsem ty nádoby tam dávala s víkem a nic se nestalo. Děkuji za radu.

elitera
autor
1. led 2010

nesmí se tam dávat bílé víko. To, které je v barvě nádoby, je samozřejmě určené na pečení. Jen se nesmí pustit gril 🙂

d.kaslik
1. led 2010

Dobrý den, zdravím všechny na fóru. Chtěla bych se Vás zeptat, zda-li máte někdo zkušenosti s noži od Tupperware a jestli jsou opravdu tak kvalitní? Děkuji předem za odpověď..

lucijja
2. led 2010

d.kaslik: ja mam noze od tupperware a su perfektne. Fakt som spokojna. 🙂

likol1
2. led 2010

elitero děkuji za odpověď, Mám víko v barvě nádoby a tak občas i peču v tom víku.To umělohmotné mám jen u labužníka. Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s hranolkovačem od Tupperware. Děkuji za názory.

d.kaslik
2. led 2010

Děkuji mockrát za odpověď. Uvažuji právě o jejich koupi, tak abych se neunáhlila. Se zbytkem nádobí od Tupperware jsem strašně spokojená, ale o nožích nemám ani páru. Tak díky, budu si je muset do budoucna pořídit.

madonnka
2. led 2010

Ahojte.
U mna bude buduci tyzden tupper prezentacia.Pride jedna pani z madarska,maju teraz suprové akcie,som si minule objednala rychlokysku tu vacsiu,haluskár a tiez ten rucny krajac na cibulu,cesnak...atd.Tieto tri veci ma vysli na 30 eur,som nadmieru spokojná a plánujem kupit aj dalsie produkty.páci sa mi aj zemiacik a tiez ta pudingova forma 🙂

elitera
autor
6. led 2010

Likol, Hranol mám taky. Tuhle jsem potřebovala pokrájet víc zeleniny na kostky, tak jsem to našvihala na plátky a ty jsem likvidovala Hranolem. Tak rychle jsem to v životě hotový neměla 🙂 Akorát je třeba nezapomenout vložit tam tu odchytávací vložku, jinak je pěkná pruda lovit odtud zbytečky 🙂)

likol1
7. led 2010

Elitero. Moc děkuji za komentář k Hranolkovači.Zatím jsem z něj trochu v rozpacích.Zkoušela jsem syrovou mrkev, nešlo to, měla jsem strach aby jsem nezničela nože. Potom jsem zkoušela kyselou okurku. Ta byla zase moc měkká. Jen jablko (přepůlené), to šlo. Budu ráda za každou radu. Moc by mě mrzelo, kdybych ten Hranolkovač nepoužívala.Na ty plátky jsi to krájela na struhadle Apollo? Třeba Ruční šlehač, ten používám pořád. Přeji ať se vám všem v tom novém roce daří a jsem ráda že se mohu sem přijít poradit.

monikajan
9. led 2010

Na jednej ceskej stranke som sa docitala, ze v ryzovaci sa varia aj strukoviny a krupy 😲 . Ma s tym niekto skusenosti?

elitera
autor
10. led 2010

Likol, nééééé, jsem to nožem našvihala na asi 1,5cm plátky, nechci zbytečně špinit mrtě dalšího nádobí 😀
A třeba rajčata tím taky nerozkrájíš, jsou moc měkký. Mrkev jsem nezkoušela, ale ta je hodně tvrdá. Krájela jsem s tím v pohodě brambory, lilek, cuketu, salátová okurka by se taky neměla moc bránit. Chce to zkoušet a vychytat 🙂
Monika, bohužel s tím nemám zkušenosti, rýžovač nemám. Možná se ozve nějaká jeho majitelka 🙂

likol1
10. led 2010

Elitero, opět děkuji. Budu to zkoušet. Okurka jde v pohodě. (ne ale kyselá) Krájím jí na hranolky a jde dobře. No tak uvidím, na co to vlastně budu používat.

elitera
autor
13. led 2010

Rychloakce! Strany 11 a 21 (škrabky, Brambory pozor!, Kuchyňský lokaj, mašlovačka, ale hlavně silikonová bábovka a královská silikonka) z katalogu zlevněny do konce tohohle týdne o 25 %. Navíc na týdny 3+4 jsou 3 kuchtíky (7,5, 2,75 a 1,4 l) za cenu jednoho, a to 675 🙂

milocka29
13. led 2010

Laura, pytala si sa, ze ako sa vari ryza v tupervare ryzovaci. Tak podobne ako si pisala. Ja som bola prave teraz v nedelu na party a tam sa varila aj ryza tak, ze 1 hrncek ryze, 2 hrnceky vriacej vody dat do mikrovlnky na 8 min. Potom tam primiesat podla chuti vegetu a ak tam este ostala voda, tak dat este asi 1-2 min. Bola celkom dobra, ale to vela zalezi aj od druhu ryze. Ja ho este nemam, ale som si ho objednala tak uvidim.

elitera
autor
14. led 2010

Kecala jsem, ne královská, ale muffiny 🙂

laurasuper
17. led 2010

Elitero, prosím Tě, doporuč mi nějakou kuchařku od Tupperware. Mám objednaný ULtra plus.
Jaká je ta kuchořka, každý měsíc vychází ty vkládací recepty. Stoji ji za to koupit? A dají se pířpadně ještě koupit recepty zpětně?

elitera
autor
18. led 2010

Lauro, je přímo kuchařka na Ultra 🙂 Jaká je ta vkládací, popravdě nevím. Rozhodně vypadá krásně a nápad je to dobrej, ale nemám ji a nemám ozkoušený ani jeden recept. Dokupovat by se podle mě měly nechat dát, kdyby se někdo stal zákazníkem tuppru až teď, tak by měl mít šanci koupit si to celý, ale s jistotou to nevím.

laurasuper
25. led 2010

Už máš prosím z mítinku info co bude v únorovém letáku? Jsem už napjatá! Také to potřebuji vědět pro kamošky, jelikož přemýšlí, že by si ještě doobjednaly z lednové nabídky, ale to zase až budou vědět, co je v únorové! Díky!

lencul559
25. led 2010

Ahojte,aké máte skúsenosti s lisom na cesnak? Ja ho mám. No, že by som bola nadšená sa povedať nedá. Zdá sa mi také tupé, že musím veľa stískať až ma ruky bolia. Som sa vrátila ku starodávnemu obyčajnému pretláčatku. 😒 Ale čo sa týka napr. otvárač na konzervy - super !

mischellll
25. led 2010

Lencul559-Ahoj tak ten lis na česnek mám taky a fakt nic moc tlačit na to musim docela dost no neni to moc vyvedene ale jinak sem spokojena já hlavně nejvíc využivám ty jejich dozy máme to doma na všechno 😀 tchynka zasobuje...

lencul559
25. led 2010

No ja mám tiež skoro všetko.Aj na ryžu do mikrovlnky. 1.bola dobrá a potom už sa mi nedarilo. Asi fakt záleží na rýži. Dozičky sú fajn. Ale tie na pečenie sú hrozne drahé. Neviem, nevidela som ako sa v tom varí alebo pečie. Možno by ma to oslovilo. 🙂