Produkty Tupperware. Používáte je?

elitera
16. zář 2008

Znáte? Používáte? Jsou tu další poradkyně?
Nechci tohle téma jako reklamu, ale spíš jako "poradnu", pokud jste dostaly nějaký produkt a nevíte si s ním rady. A taky na výměnu zkušeností a receptů 🙂

bodka13
4. kvě 2009

ahojte 🙂
MMA sú mimiaukcie-ponúkanú vec dražíte a MMB je mimibazár ponúkaný tovar hneď kupujete
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=973121
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=966825
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4933179
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3488733
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5497418 a tento pohárik je zase drahší ☹

...nie je to nejaký podvod s tými produktami?sú to naozaj originál výrobky?...ako je to potom pri prípadnej reklamácii?

natuska.k
5. kvě 2009

bodka 13

- myslím si že sú to pravé výrobky, ale problém je to že to predávajú nelegálne 😠 , taktiež používajú bez povolenie logo firmy. Nám na stredisku povedali .že na takýto tovar sa tiež nevzťahuje záruka. Takže asi tak. Ja osobne si myslím, že ak si veci kúpiš na prezentácii, máš tu veľkú výhodu, že vidíš ako sa stým pracuje, poradkyňa ty odpovie na všetky otázky dá ti rozne recepty, ktoré možeš pripravovať na týchto výrobkoch.

elitera
autor
5. kvě 2009

Ty výrobky buď prodávají ženský, kterým to doma překáží, nebo poradkyně, který to dávají rovnou bez provize (a potom nechápu, proč to ale dělají 😅). Jak jsem tu už párkrát říkala, pokud nekoupíte zboží na prezentaci, není možný na něj vztáhnout záruku tupperware, protože vám nikdo neukázal, jak se s výrobkem pracuje, a tedy jste si závadu mohly způsobit nesprávným užíváním.

kamiska
6. kvě 2009

Zdraviiim
a chci se necekane zeptat 🙂 . Uz jak dlouho pokukuju po Apolo mise na slehani, marne se prekecavam, ze dat za jednu misu 600 je naprosta silenost (ale kdyz me se libi ☹ 😉 ). A tak se chci optat, nevite, jestli byli Apolo vyrobky tedkom nekdy v letacku nebo je mala pravdepodobnost, ze se tam za nejaky cas objevi?

sestri
6. kvě 2009

apolo misa na šľahanie bola v akcii minulý mesiac za polovičnú cenu...aspoň tu u nás...najbližšie by mali vraj byť výrobky na pečenie...nikdy dopredu skôr ako 2 týždne nevieme aké budú akcie.

kamiska
6. kvě 2009

sestri: fakt? to mi ani nerikej 😒 .

vinka
6. kvě 2009

Ja sa chcem opýtat či je tu nejaká distribútorka z PP. 😕 Ja nepoznám žiadnu.A niekedy by sa aj zišla. 🙂

sestri
6. kvě 2009

zavolaj si na stredisko, oni ti určite poradia...máte stredisko priamo v Poprade...telefón ti sem písať asi nemôžem ale na stránke tupperware ho nájdeš.

elitera
autor
6. kvě 2009

kami, ale to nebyla Apollo 😉 Už dlouho v akci nebyla, je možný, že bude, ale kromě distributorů to nikdo předem neví...

sestri
6. kvě 2009

tak sa ospravedlňujem, bola to misa na šľahanie, mala taký istý vrchnák...hej nebola to apollo... 😨 😵 ...ale má tú istú funkciu, či nie?...a myslím, že je krajšia.

elitera
autor
6. kvě 2009

princip mísy, co byl, je stejnej, ale Apollo je do sady se vším ostatním Apollo - jak designem, tak tvarem (zasazení struhadel, lisu na citrusy...; i když teda nevim, jestli do tý, co byla v akci, nejdou ty nástavce taky, neměla jsem ji v ruce)

evaviki
6. kvě 2009

Sestri, medzi vyrobky na pecenie bude zaradena aj forma na babovku? a bude to aj v cechach? neviete?

dzerman
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sestri
6. kvě 2009

to netuším..všetko budeme vedieť na budúci týždeň...

nebudú tam súčasti apolla pasovať...určite nie lis na citrusy...

elitera
autor
6. kvě 2009

evaviki, o formě na bábovku pochybuju, protože byla v nějaký narozeninový akci před vánoci v ČR. Nabídky jsou každý měsíc v cz i sk asi stejný.

kamiska
6. kvě 2009

elit - 😵 . prave lis mam, tak sem si rikala, aby se me to hodilo. treba na strouhnuti kury do testa je to prakticky. tak fajn, budu vyckavat 😉 . jinak mi je jasny ze to nevite, spis sem myslela, jestli si nepamatujete, ze by byla treba pred nejakym mesicem. preci jen to sleduju necelej pulrok myslim.

sestri: v poho 😉

elitera
autor
11. kvě 2009

tak bábovková forma v akci není, ale je třeba Hitparáda, misky k zelený Eleganci, cukrář, rýžovač nebo čerstvý kabinet 😵

andrejkag
12. kvě 2009

ahoj elitera, práve som sa šla spýtať čo bude v akcii 😉, kedže som včera nestila míting ďakujem

krnazuzka
12. kvě 2009

Andrejka
Jsou narozeninové týdny, takže v akci je rýžovač, Elegance 600ml 3 ks, nízký čerstvý kabinet, Hitparáda v letních barvách 3ks, sada na pečení (apollo mix fix, velká odměrka, silikonová podložka a stěrka na pečení), nízký cukrář a ultra pro 3,5l.
Dobrý ne?
Nevím jestli mohu psát ceny, tak je radši nepíšu, když napíšu přes IP

krnazuzka
12. kvě 2009

špatně jsem přečetla od elitery, tak se opakuju. tak promiňte 🙂

ivana787
12. kvě 2009

Ahoj holky, chtela bych se zeptat, jak se vari v tom ultra pro nabobi, nebo je to ultra plus? Mam v tom trochu hokej 😉 Diky za odpoved...

elitera
autor
12. kvě 2009

ivano, ty, který jsou v katalogu, se jmenujou ultra plus. To, co bude v akci, je ultra pro. Když to nazveš prostě "ultra", většina z nás to pochopí 😉
Vaří se v tom normálně - specifikuj otázku 😀

krnazuzka
12. kvě 2009

na meetingu říkali, že ultra pro je do 250 stupnů, ultra plus do 230 🙂

ivana787
12. kvě 2009

elitera, jen se chci zeptat, jaka je vyhoda v tom varit napriklad oproti obycejnym pekacum. Pouzivaji se nejak jinak, treba bez tuku, nebo se musi neco specialniho dodrzovat? A co v mikrovlnce, vari se to jen v pare? Diky...

likol1
13. kvě 2009

Někde jsem tady četla, že se Ultra plus nemusí v mikrovlnce točit. Nemůže mi to někdo upřesnit? Mě se totiž pekáč do mikrovlnky vejde, ale nejde točit. Díky... 😕

fialka76
13. kvě 2009

Nemusia sa točiť v MW.Ale pri varení v MW treba častejšie jedlo miešať.V MW je vyššia teplota,všetko je tam rýchlejšie uvarené.

likol1
14. kvě 2009

Fialko děkuji.A ještě jsem se chtěla zeptat. Musí být ten pekáč Ultra plus v mikrovlnce přikrytý? Děkuji 😖

elitera
autor
14. kvě 2009

nemusí, ale je to lepší, neutíká ti z toho voda a neosychá to seshora, líp tam cirkuluje teplo.
A ad pečení v ultra - nemusí se tolik mastit, je to nepřilnavej povrch. Vařím v tom mnohem radši než ve skleněných mísách, prostě je mi to příjemnější (na druhou stranu na vydrbání skleněný zapékací mísy můžeš vzít drátěnku). Co ostatní poradkyně, jaký vy vidíte výhody ultra proti pekáčům? 🙂

likol1
14. kvě 2009

děkuji elitero, já myslela jen, že třeba v mikrovlnce maso předvařím a pak dopeču v troubě.(Aby bylo dříve). Ale jak už jsem psala, do mikrovlnky se vejde, ale nejde točit. A tak jsem to zapékala je v troubě. Ale tady jsem se dozvěděla, že když se netočí, tak to nevadí. Jen častěji obracet. Tak to příště zkusím. Budu ráda, když se zde dozvím o dalších výhodách Ultra. 🙂

elitera
autor
15. kvě 2009

jo vidíš, to, cos napsala, by taky mohlo fungovat. Já totiž maso moc nepeču (spíš smažim a na to ultra není 😀), tak mě to nenapadlo 🙂